Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Nėra Lietuvos ekonomika tų šalių lygio, tad sunku tikėtis ir atitinkamos architektūros. Žalgirio stadionas nėra tokioje matomoje vietoje kaip pvz. namai palei pačią Žvejų g. ar Olimpiečių g., todėl labai nekris į akis architektūra, viską užstos patys sporto rūmai.
    Šitos teritorijos namai puikiausiai matysis nuo bene pagrindinės Vilniaus apžvalgos aikštelės, Gedimino pilies kalno. Tačiau tai kas matosi iš šono, yra viena, pagrindinė užduotis turėtų būti keliama, kad jie gerai atrodytų iš arti, kad šitas rajonas būtų centrinis, o ne miegamasis rajonas. Centrinis rajonas su komercinėmis patalpomis (bent jau pirmuose aukštuose), atitinkamu tankiu užstatymu, viešosiomis erdvėmis ir žinoma aukšta architektūrine kokybe.

    Comment


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Šitos teritorijos namai puikiausiai matysis nuo bene pagrindinės Vilniaus apžvalgos aikštelės, Gedimino pilies kalno. Tačiau tai kas matosi iš šono, yra viena, pagrindinė užduotis turėtų būti keliama, kad jie gerai atrodytų iš arti, kad šitas rajonas būtų centrinis, o ne miegamasis rajonas. Centrinis rajonas su komercinėmis patalpomis (bent jau pirmuose aukštuose), atitinkamu tankiu užstatymu, viešosiomis erdvėmis ir žinoma aukšta architektūrine kokybe.
      Ar ne per daug Vilniui 3 centrinių rajonų? Vizijos vizijomis, bet ekonominis pagrindas investicijoms yra reikalingas.

      Comment


        Žalgirio stadiono teritorija sėkmingai gali tapti NMC įvadu

        Comment


          Visas Vilniaus centras nuo Neries iki pat Ozo parko, turėtų būti centrinis rajonas, o ne koks miegamasis rajonas. Centrinio rajono planavimas atitinkamai irgi turėtų skirtis, bet tai nereiškia, kad čia neturėtų būti gyvenamųjų namų. O tokios vietos, kaip kad Žalgirio stadionas, yra ypač aktualios, nes tai yra senamiesčio ir naujojo centro sankirta. Žveryno namai yra pastatyti miegamojo rajono principu ir centrui tai tikrai nėra tinkama. Naujamiesčio namai centrui yra tinkami, nes namai yra pastatyti palei gatvės perimetrą, t.y. tarp gatvės ir namų nėra pievų, viešoji infrastruktūra yra integruota į miestą (pėščiųjų alėja).

          Comment


            Parašė LBP Rodyti pranešimą
            Ekspertai, kalbat apie nieką ir naujienom nesidomit.
            http://www.architektusajunga.lt/nauj...btuviu-darbai-
            Man tai Eventus ir Ambraso išskaidymai atrodo įdomiai. Nu gal dar SWECO nieko. Kiti sunkiai suprantami, abejotina ar priduos kažką tokio originalaus Vilniui urbanistiškai.

            Eventus:


            Ambrasas:


            SWECO:
            Paskutinis taisė nomad; 2015.07.23, 14:26.
            There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

            Comment


              Su Ambraso planu problema ta, kad jį galima įgyvendinti tiek labai gerai (padarius gerą minimalistinę architektūrą kaip Naujamiesčio namuose), tiek labai blogai - pastatyti dar vienus Žvėryno namus/Bajorų kalvas tik su perimetriniu užstatymu.

              Eventus plane netaisyklingas gatvių planas, pastatų formos jau savaime darys pastatus įdomesniu ir šiaip vers ieškoti geresnės architektūros.
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                /\ Su gera architektūra Ambraso erdvės išskaidymas būtų ko gero įspūdingiausias iš visų. Bet kažkodėl manau, kad arba Eventus, arba Sweco bus atrinkti.

                Man asmeniškai Eventus irgi labiausiai patinka.

                Įdomu kodėl Palekas čia nedalyvavo ...
                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                Comment


                  Parašė nomad Rodyti pranešimą
                  /\ Su gera architektūra Ambraso erdvės išskaidymas būtų ko gero įspūdingiausias iš visų. Bet kažkodėl manau, kad arba Eventus, arba Sweco bus atrinkti.

                  Man asmeniškai Eventus irgi labiausiai patinka.

                  Įdomu kodėl Palekas čia nedalyvavo ...
                  Aš kaip tik manau Ambraso šiuo atveju ganėtinai prašovė. Ganėtinai puiki erdvė darant perimetrinį užstatymą, vidury paliekant kaip ir vidinei viešajai erdvei, o būtent viduriu einanti gatvė visa kompleksą skelia pusiau. Manau tai labai neigiamas dalykas.
                  http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                  Comment


                    Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                    Aš kaip tik manau Ambraso šiuo atveju ganėtinai prašovė. Ganėtinai puiki erdvė darant perimetrinį užstatymą, vidury paliekant kaip ir vidinei viešajai erdvei, o būtent viduriu einanti gatvė visa kompleksą skelia pusiau. Manau tai labai neigiamas dalykas.
                    Ta vidinė gatvė būtų užkampiu, nes atsiremia vienoje pusėje į gatvę, o kitoje į upę, Sweco žymiau smagiau erdvės išskaidytos, tik gaila palei pačią Rinktinės g. nieko nėra, priešingai nei pas Ambrasą.
                    Flickr

                    Comment


                      Man SWECO irgi būtų nieko, bet labai agresyviai aukštis parinktas ...
                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                      Comment


                        Parašė nomad Rodyti pranešimą
                        Man SWECO irgi būtų nieko, bet labai agresyviai aukštis parinktas ...
                        O man kaip tik tas toks tankumas ir masyvumas visai patinka . Gal del to kad Vilniuje tokio tipo centro neturim...

                        Comment


                          Man tai Eventus Nr1, Sweco Nr2.

                          Ambraso tai man atrodo pigiausias iš visų, tiesiog sudėlioti dideles dėžes. Jei jį pasirinktų manau būtų labai pigus architektūriškai.

                          Comment


                            Jau atsirado virkaujančių dėl stadiono:

                            https://www.facebook.com/LTUfutbolas...23334317770723
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Ryškėja Žalgirio stadiono ir Sporto rūmų teritorijos vizija: nori, kad šurmulys nenutiltų ir vakarais

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Jau atsirado virkaujančių dėl stadiono:

                                https://www.facebook.com/LTUfutbolas...23334317770723
                                Labai šmaikštu

                                Comment


                                  Nesupratau, kas ne taip? Gal tamsta esi vienas iš tų virkaujančių?
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Aš tai nesuprantu, ką čia reikėtų saugot: kažkokį supuvusį stalininį stadioną, pagal kurio projektą pastatyti dar du?
                                    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                    Comment


                                      Na virkaut tai kaip ir nėr ko, tik nebent dėl šviečiančios perspektyvos, kad bent iš dviejų galimų buvusių naujo stadiono variantų(Prie Akropolio arba čia) ko gero nebus nei vieno.
                                      Stalinistinis...bet užtat statytas vokiečių karo belaisvių berods.Taip sakant vokiška kokybė
                                      O bėje kur dar tokius du stadionus galima būtų pamatyt, nebuvau apie tai girdėjęs, sudominote.

                                      Comment


                                        Vienas Minske, kitas kažkuriame Ukrainos didmiestyje.
                                        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                        Comment


                                          Iš Vilniaus žemėlapio dingsta dar viena kultūrinė erdvė – Teatro arena netrukus virs griuvėsiais

                                          Comment

                                          Working...
                                          X