Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Antakalnis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Aišku, forume peiksite tokius projektus kaip "Nugalėtojų namai", kur pseudo neoklasicizmas ir kitokie kičai matomi, bet patikėkite, yra nemažai žmonių (prie pinigo), kuriems toks stilius labai patinka ir jie jaučiasi gerai. Pažįstų kelis tokius ir jie teigia, kad jiems tiesiog malonu būti tokioje aplinkoje. Galvoju, kad gal čia koks "из грязи в князи" efektas.
    Aišku, uždaužysite pagaliais, bet namo išorė (fasadas) visai jaukus ir akiai malonus bent jau man (vidus, žinoma, siaubingas).

    Comment


      #82
      Parašė R.D. Rodyti pranešimą
      Aišku, forume peiksite tokius projektus kaip "Nugalėtojų namai", kur pseudo neoklasicizmas ir kitokie kičai matomi, bet patikėkite, yra nemažai žmonių (prie pinigo), kuriems toks stilius labai patinka ir jie jaučiasi gerai. Pažįstų kelis tokius ir jie teigia, kad jiems tiesiog malonu būti tokioje aplinkoje. Galvoju, kad gal čia koks "из грязи в князи" efektas.
      Aišku, uždaužysite pagaliais, bet namo išorė (fasadas) visai jaukus ir akiai malonus bent jau man (vidus, žinoma, siaubingas).
      Niekas dėl šito ir nesiginčija, tai akivaizdu, kad kažkam toks stilius patinka, nes kitaip niekas tokių parodijų į dvarus nestatytų ir nepirktų. Mano nuomone šitam projekte baisiausia kaip tik yra išorė, nes interjeras, visų pirmą, yra individualaus skonio reikalas, o antrą, išsikyrus savininkus ir svečius jo nieks nemato, tai lai ten būna nors violetinio marmuro grindys ar veidrodžiai ant lubų...

      Comment


        #83
        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

        Niekas dėl šito ir nesiginčija, tai akivaizdu, kad kažkam toks stilius patinka, nes kitaip niekas tokių parodijų į dvarus nestatytų ir nepirktų. Mano nuomone šitam projekte baisiausia kaip tik yra išorė, nes interjeras, visų pirmą, yra individualaus skonio reikalas, o antrą, išsikyrus savininkus ir svečius jo nieks nemato, tai lai ten būna nors violetinio marmuro grindys ar veidrodžiai ant lubų...
        R.D. būtent apie išorę ir rašė, kad visai jaukia. O žmonės kuriems toks stilius patinka nemažiau vertina ne tik vidų, bet ir išorę.

        Comment


          #84
          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          "Nugalėtojų namai", įspūdingas projekto pavadinamas, atitinkamai jam dar įspūdingesnė neoklasicintinė architektūra.
          Atrodo kaip prabangus nuosavas namas vienam žmogui, tarsi visi gyvens viename nuosavame name. Primena nuosavus namus perdarytus į butus. Bent jau tos aukštos tvoros nebūtų.
          Kaimynai jau viską žinos apie tave, kada tu gėrei, kada grįžai naktį, kada šventi gimtadienį, kokie šeimos santykiai, kaip sekasi vaikams mokykloje, absoliučiai viską. Bendruomeniškumas gal ir gerai.
          Paskutinis taisė andyour; 2018.11.21, 12:25.

          Comment


            #85
            Yra visa eilė straipsnių(sociologinių) nagrinejančių post komunistinių šalių mentalitetą ir pereinamąjį etapą. Kaip ir kolega rašė iš purvo į kunigaikščius.

            Tai dažnai siejama su daug metų gyvavusiu nepritekliumi ir prabangos paveikslu(Peterburgo ermitažas). O bet tačiau juk ne visi pasirenka tokį kelią, dažniausiai tai yra vidinių kompleksų ir nepilnavertiškumo bei greitai praturtejusių asmenų pasirinkimas.

            Galite sakyti, kad ir JAV, tokių namų yra - tikrai taip, tokie pastatai dygsta tuose šalyse, kur yra svarbus dydis ir galios demonstravimas: JAV, Rusija, Indija, Afrikos šalys, Pietų Amerika.

            Todėl man asmeniškai, tokie interjerai asocijuojasi su Ruso imperialistiniu kultūriniu paveldu - kas pakankami gaju ir mūsuose, tai taip pat parodo ir dalį žmogaus vidinių savybių.

            Skandinavijoje ilgokai užtruktum kol tokių dvarų rastum. Aš manau, kad kaip maža valstybė mes iš tiesų turėtume puoselėti atvirumą ir bendruomeniniškumą bei "paprastumą".

            Negaliu išmesti iš galvos epitetų, kad tokio neoklasicizmo gerbėjai yra moraliniai ir dvasiniai degradai.
            Aviate, navigate, communicate

            Comment


              #86
              Judėt link bendruomeniškumo ir atvirumo galima pradėt nuo skirtingų skonių toleravimo Kita vertus, išvadint kitus degradais - geras būdas pademonstruot savo (moralinę) viršenybę

              Comment


                #87
                Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                Judėt link bendruomeniškumo ir atvirumo galima pradėt nuo skirtingų skonių toleravimo Kita vertus, išvadint kitus degradais - geras būdas pademonstruot savo (moralinę) viršenybę
                Parodykit vietą, kur kažką aš pavadinau degradu?

                P.S. aš labai tolerantiškas.
                Aviate, navigate, communicate

                Comment


                  #88
                  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                  Parodykit vietą, kur kažką aš pavadinau degradu?
                  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                  Negaliu išmesti iš galvos epitetų, kad tokio neoklasicizmo gerbėjai yra moraliniai ir dvasiniai degradai.

                  Comment


                    #89
                    Žodžiu žaismas kolega, negaliu išmesti iš galvos nėra tas pats, kaip teigiu
                    Aviate, navigate, communicate

                    Comment


                      #90
                      Yra požiūris, kad rimtai svarstydami kvailybes, idiotizmus, skonio trūkumą mes tuos dalykus legitimizuojam, pakeliam iki racionalaus diskurso lygmens. Sveika reakcija būtų užkalniškos patyčios. Čia ne apie šitą atvejį, o labiau apie tuos, kuomet akivaizdi nesąmonė ar bjaurastis pateikiama kaip "alternatyva", kurią irgi reikia pripažinti.
                      Lietuva visiems.

                      Comment


                        #91
                        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                        Žodžiu žaismas kolega, negaliu išmesti iš galvos nėra tas pats, kaip teigiu
                        Dar geresnė forma - kas galėtų paneigti, kad...

                        Comment


                          #92
                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          "Nugalėtojų namai", įspūdingas projekto pavadinimas, atitinkamai jam dar įspūdingesnė neoklasicistinė architektūra.

                          ...
                          Sveiko proto nugalėtojai

                          Comment


                            #93
                            Bistrycios namai



                            Comment


                              #94
                              Bistryčios namai. Viskas gal ir nieko, bet koks šlaitas! Namas ant supilto grunto, klausimas dėl stabilumo

                              Comment


                                #95
                                Buvau Bistryčios namuose. Viskas atrodo labai kokybiškai, moderniai (geoterminis šildymas, rekuperatorius kiekvienam butui), bet namas įspraustas tarp dviejų daugiabučių, privažiavimas per kiemus, svečių parkingo nėra. Žodžiu, kitam sklype šitas projektas būtų super, bet dabar daug investuota į prastą vietą tai neaišku, kokia jiems ten grąža gausis.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Chatbot Rodyti pranešimą
                                  Buvau Bistryčios namuose. Viskas atrodo labai kokybiškai, moderniai (geoterminis šildymas, rekuperatorius kiekvienam butui), bet namas įspraustas tarp dviejų daugiabučių, privažiavimas per kiemus, svečių parkingo nėra. Žodžiu, kitam sklype šitas projektas būtų super, bet dabar daug investuota į prastą vietą tai neaišku, kokia jiems ten grąža gausis.
                                  Prasta vieta? Šalia miško parkas, prestižinis Antakalnio rajonas, puikus susisiekimas viešuoju transportu, platus gydymo ir švetimo įstaigų tinklas... Ar plati stovėjimo aikštelė ir daugiabutis viduryje laukų šiais laikais reiškia gerą vietą? Svečiai gali ir taksi atvykti.

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Darius_ Rodyti pranešimą

                                    Prasta vieta? Šalia miško parkas, prestižinis Antakalnio rajonas, puikus susisiekimas viešuoju transportu, platus gydymo ir švetimo įstaigų tinklas... Ar plati stovėjimo aikštelė ir daugiabutis viduryje laukų šiais laikais reiškia gerą vietą? Svečiai gali ir taksi atvykti.
                                    Pačios vietos gal tik vienas minusas, kad per tą vietą leidžiasi lėktuvai ir jų daugės. Kainos prasideda nuo 2 370 €.

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                      Pačios vietos gal tik vienas minusas, kad per tą vietą leidžiasi lėktuvai ir jų daugės. Kainos prasideda nuo 2 370 €.
                                      Manau ten chebra statėsi sau - penthouse’as iškart buvo nepardavinėjamas. Nuo viršaus vaizdai super ir seni namai netrukdo. O vat kas jau pirks butus žemiau, ten jie kaip kokioj duobej tarp senų namų

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                        Pačios vietos gal tik vienas minusas, kad per tą vietą leidžiasi lėktuvai ir jų daugės. Kainos prasideda nuo 2 370 €.
                                        Per patį Antakalnį neskrenda, bet visai netoli tas tiesa, bet labiausiai ir girdėsis tiem, kas gyvena aukščiau.
                                        Aviate, navigate, communicate

                                        Comment


                                          Dėl lėktuvų tai buvo straipsnis neseniai, kad tik maža dalis lėktuvų leidžiasi per Antakalnį ir dirbama ties tuo, kad iš vis virš miesto nesileistų. Tad lėktuvų nedaugės.

                                          O ir šiaip aš pats gyvenu Antakalnyje, tai bent man lėktuvai visiškai netrukdo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X