Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius Outlet prekybos ir pramogų centras V. Pociūno g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    apsilankiau šiandien, tai tokia didesne Ogmios Miesto kopija (turinio prasme) po stogu tik be jokio bent jau sąlyginio jaukumo, kuri turi Ogmios miestas.

    Comment


      Na jeigu taip ir toliau architektūra progresuos, tai išskirtiniu laimėjimu laikysime tai, kad pastatas iš viso turi fasadą.

      Comment


        Aš idealią tokio tipo prekybcentrio architektūrą panašiai ir įsivaizduoju - abstraktus juodasis kūnas maksimaliai sugeriantis šviesą, kuris vieną dieną ims ir išgaruos kaip juodoji skylė. Tik dar galėjo nudažyti vantablack dažais.

        Comment


          Parašė themanual Rodyti pranešimą
          Aš idealią tokio tipo prekybcentrio architektūrą panašiai ir įsivaizduoju - abstraktus juodasis kūnas maksimaliai sugeriantis šviesą, kuris vieną dieną ims ir išgaruos kaip juodoji skylė. Tik dar galėjo nudažyti vantablack dažais.
          Ideali architektūra tokiems pastatams - visas po žemėmis, o ant viršaus gal koks parkas.

          Comment


            Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

            Ideali architektūra tokiems pastatams - visas po žemėmis, o ant viršaus gal koks parkas.
            jei yra pinigų visą pakišti po žeme tuomet yra ir pinigų statyti normaliai visiškai kitokio tipo prekybcentį kaip kad tikėkimės bus su naujuoju akropoliu. Tegu kurmiai apsipirkinėja rūsiuose

            Comment


              Buvau ir as tam prekybos centre. Stebina kai kurie dalykai:
              1. Uzparkouta visa Pociuno gatve. Kokio velnio zmones ten stato masinas, kai salia didziulis tuscias parkingas?
              2. Pozeminis parkingas diena neapsviestas. Net gan sauleta diena ten buvo ziauriai tamsu kaip kokiam urve. Kokia to logika, sunku ijungti lempas? Ka jie sutaupo? Kam?
              3. Prie iejimo is parkingu puses smirda. Tiesiog smirda, nes ten stovi ir ruko zmones. Kodel as turiu praeiti pro ta cigareciu smarves zona einant i prekybos centra? Du kartus ten buvau ir abu kartus tas pats.
              4. Dvi juostas desiniajam posukui is Pilaites prospekto projektavo kvailys. Ju visiskai nereikia, uztektu vienos juostos, nereiketu vazineti skersai 3-4 juostu bandant persirikiuoti.
              5. Isvaziuoti atgal link miesto is PC problema, nes kairysis posukis i Pociuno g. leidziamas tik is sekancio isvaziavimo prie busimuju Senuku per sviesofora. Jei sito nezinai, vaziuoji ratais, o jokiu zenklu nera. Uztektu bent rodykles i kuria puse vaziuoti prie isvaziavimu is PC.
              6. Vaizdas is kaviniu i didziuli parkinga. Va cia tai depresija.

              Comment


                Buvau ir aš, man jų šūkis, kad mes kitokie ir pritraukė mane pasižiūrėti. Pamačiau nykų pastatą su labai nejaukia aplinka ir vidum. Visiškai tragedija. Iš jų pristatymų, tikėjausi visai kitokio efekto. Jausmas labai keistas kai vaikštai po vidų. Šiaurės miestelis turi tas lauko erdves, kurios jaukiai bent jau įrengtos ir tam suteikia žavesio. O čia pilkas nykumas visame kame. Ne tas pilkumas, kuriuo žavėtis galima. Primena 2002 metų bandymą atidaryti prekybos centrą. Galbūt daug ko trūksta ir dar ne viskas pabaigta.
                Atėjo, pamatė, pastatė...

                Comment


                  Tikiuosi konkurencija padarys savo ir šitas Outlet bankrutuos. Yra pilna vietų kur gali apsipirkti be dozės depresijos. Ką galvojo bankai skolindami šitam projektui? Būtų pamoka visiems ateities vystytojams/finansuotojams. Gal dar turi pasistatyti Akropolis#2, bet tai negali tęstis amžinai. Juk ne Ukraina, Baltarusija, ar kita šalis kuri neišlips iš mėšlo dar 20 metų.

                  Comment


                    Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                    Tikiuosi konkurencija padarys savo ir šitas Outlet bankrutuos. Yra pilna vietų kur gali apsipirkti be dozės depresijos. Ką galvojo bankai skolindami šitam projektui? Būtų pamoka visiems ateities vystytojams/finansuotojams. Gal dar turi pasistatyti Akropolis#2, bet tai negali tęstis amžinai. Juk ne Ukraina, Baltarusija, ar kita šalis kuri neišlips iš mėšlo dar 20 metų.
                    Pilatės gyventojams jis skirtas, manau jiems tiks toks koks yra.

                    Comment


                      Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                      Tikiuosi konkurencija padarys savo ir šitas Outlet bankrutuos. Yra pilna vietų kur gali apsipirkti be dozės depresijos. Ką galvojo bankai skolindami šitam projektui? Būtų pamoka visiems ateities vystytojams/finansuotojams. Gal dar turi pasistatyti Akropolis#2, bet tai negali tęstis amžinai. Juk ne Ukraina, Baltarusija, ar kita šalis kuri neišlips iš mėšlo dar 20 metų.
                      Tada bus dar blogiau, stovės apleistas gargaras ant kalno gerai matomoje vietoje.
                      Ai, lai būna, gal kada sugalvos atsinaujinti, bent jau kosmetiškai.

                      Comment


                        Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                        Tada bus dar blogiau, stovės apleistas gargaras ant kalno gerai matomoje vietoje.
                        Ai, lai būna, gal kada sugalvos atsinaujinti, bent jau kosmetiškai.
                        Tai kad bankrotai taip nevyksta. Bankui reikia atgauti pinigus, parduoda pastatą su žeme. Kažkas nuperka, sukiša pinigus, ir tikrai ne su planu pinigus užmarinuoti n metų.

                        Comment


                          Niekas cia nebankrutuos, pilna zmoniu ten. Man paciam siaip labai patogu, gyvenu netoli, nereikia per visa miesta vazineti dabar gaudant parduotuves kuriu sitam miesto gale nebuvo.

                          Comment


                            Labiausiai šitoje miesto pusėje reikia tai kino teatro.

                            Comment


                              Siūlau uždaryti šią temą.
                              Projektas įgyvendintas, prekybos centras dirba.
                              Tema išsemta.

                              Comment


                                Ji tikką pradėjo gyventi, ir gyvuos dešimtmečius!!!

                                Comment


                                  Nu jei per 10 metų parašai 100 postų, tai tikrai gyvuos

                                  Comment


                                    Apsilankiau ir aš. Pagal ankstesnius pasisakymus, nieko ypatingo nesitikėjau, bet... Negalvojau, kad įspūdis bus TOKS blogas. Prieš 20 metų būtų normaliai, bet 2021 metais atsidarius naujam išreklamuotam prekybos centrui, norisi pamatyti kažką naujo. Akropolis, Ozas ir Panorama žymiai senesni, bet man jie atrodo nesulyginamai geresni. O eismas aplink išvis nesuvokiamas. Be jau aptartų eismo problemų sankryžoje - tai dar ir išsukti iš jo į miestą neįmanoma. Kodėl?
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Apsilankiau ir aš. Pagal ankstesnius pasisakymus, nieko ypatingo nesitikėjau, bet... Negalvojau, kad įspūdis bus TOKS blogas. Prieš 20 metų būtų normaliai, bet 2021 metais atsidarius naujam išreklamuotam prekybos centrui, norisi pamatyti kažką naujo. Akropolis, Ozas ir Panorama žymiai senesni, bet man jie atrodo nesulyginamai geresni. O eismas aplink išvis nesuvokiamas. Be jau aptartų eismo problemų sankryžoje - tai dar ir išsukti iš jo į miestą neįmanoma. Kodėl?
                                      nes jis Pilaitei skirtas, o ne miestui.

                                      Comment


                                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                        nes jis Pilaitei skirtas, o ne miestui.
                                        Ne tik Pilaitei - taip pat ir Lazdynams, Karoliniškėms, Viršuliškėms, Pašilaičiams, Gineitiškėms, Buivydiškėms, etc. Tiems, kas pasieks Outletą aplinkeliu. Žinant miesto plėtrą šiomis kryptimis, manau, kad klientų nepritrūks ir tikrai ne visiems rūpi estetinis prekybcentrio aspektas. Svarstymai apie bankrotus išvis grynos emocijos, nevertos diskusijos - čia reikia nagrinėti ne estetinę pastato vertę, o socialinę ir ekonominę aplinką. Ir Outletas čia gan taikliai pataiko į nūdienų realijas.

                                        Comment


                                          Parašė Cilis Rodyti pranešimą

                                          Ne tik Pilaitei - taip pat ir Lazdynams, Karoliniškėms, Viršuliškėms, Pašilaičiams, Gineitiškėms, Buivydiškėms, etc. Tiems, kas pasieks Outletą aplinkeliu. Žinant miesto plėtrą šiomis kryptimis, manau, kad klientų nepritrūks ir tikrai ne visiems rūpi estetinis prekybcentrio aspektas. Svarstymai apie bankrotus išvis grynos emocijos, nevertos diskusijos - čia reikia nagrinėti ne estetinę pastato vertę, o socialinę ir ekonominę aplinką. Ir Outletas čia gan taikliai pataiko į nūdienų realijas.
                                          Šiai dienai. Pažiūrėsime kai atsidarys Akropolis2. Jei tavo minėti rajonai išliks žemesnio socialinio sluoksnio, gal tuomet ir išsilaikys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X