Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius Outlet prekybos ir pramogų centras V. Pociūno g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Apsilankiau ir aš. Pagal ankstesnius pasisakymus, nieko ypatingo nesitikėjau, bet... Negalvojau, kad įspūdis bus TOKS blogas. Prieš 20 metų būtų normaliai, bet 2021 metais atsidarius naujam išreklamuotam prekybos centrui, norisi pamatyti kažką naujo. Akropolis, Ozas ir Panorama žymiai senesni, bet man jie atrodo nesulyginamai geresni. O eismas aplink išvis nesuvokiamas. Be jau aptartų eismo problemų sankryžoje - tai dar ir išsukti iš jo į miestą neįmanoma. Kodėl?
    Pritariu, kad viskas jame blogai ir dar plius smirda. Gal išsivėdins ir po kiek laiko nebesmirdės, bet kavinėse sėdėti baisiai nemalonu. Man su išvažiavimu jokių problemų nebuvo.

    Comment


      Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

      Pritariu, kad viskas jame blogai ir dar plius smirda. Gal išsivėdins ir po kiek laiko nebesmirdės, bet kavinėse sėdėti baisiai nemalonu. Man su išvažiavimu jokių problemų nebuvo.
      Pritariu, kad smirda. Tikiuos neilgai. O šiaip stebiuosi, kiek daug forume estetų. Einat į prekybos į centrą , o tikitės muziejaus.
      Aš tai einu apsipirkt. Man svarbu: geras aptarnavimas, užtrukt kuo trumpiau, švara, tvarka.
      Kai noriu pasėdėt prie kavos, o ne pavalgyt - einu ten kur geras vaizdas. O ne į prekybos centrą. O jei einu pavalgyt - man nesvarbu ką matau pro langa, langų gali visai nebūti.
      Čia kalbėjau apie taip kritikuojamą interjerą. Su eksterjeru tikrai galėjo labiau pasistengt tokioje matomoje vietoje.

      Comment


        Parašė AnD Rodyti pranešimą

        Pritariu, kad smirda. Tikiuos neilgai. O šiaip stebiuosi, kiek daug forume estetų. Einat į prekybos į centrą , o tikitės muziejaus.
        Aš tai einu apsipirkt. Man svarbu: geras aptarnavimas, užtrukt kuo trumpiau, švara, tvarka.
        Kai noriu pasėdėt prie kavos, o ne pavalgyt - einu ten kur geras vaizdas. O ne į prekybos centrą. O jei einu pavalgyt - man nesvarbu ką matau pro langa, langų gali visai nebūti.
        Čia kalbėjau apie taip kritikuojamą interjerą. Su eksterjeru tikrai galėjo labiau pasistengt tokioje matomoje vietoje.
        Neestetai eina i Urmą ar Turgų, internetą. O prekybcentry turi būti jauku smagu ir patogu. Tai viena iš svarbesnių priežasčių renkantis į kurį prekybcentrį varyti (Antra po parduotuvių/brandų pasirinkimo)

        Comment


          Parašė AnD Rodyti pranešimą
          Kai noriu pasėdėt prie kavos, o ne pavalgyt - einu ten kur geras vaizdas. O ne į prekybos centrą.
          CUP'as galėtų būti išimtis. Eidavau specialiai į „Vero cafe“ pagert kavos, kad pasigrožėt senamiesčio panorama nuo lauko terasos kažkelintam aukstše.
          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

          Comment


            Parašė AnD Rodyti pranešimą

            Pritariu, kad smirda. Tikiuos neilgai. O šiaip stebiuosi, kiek daug forume estetų. Einat į prekybos į centrą , o tikitės muziejaus.
            Aš tai einu apsipirkt. Man svarbu: geras aptarnavimas, užtrukt kuo trumpiau, švara, tvarka.
            Kai noriu pasėdėt prie kavos, o ne pavalgyt - einu ten kur geras vaizdas. O ne į prekybos centrą. O jei einu pavalgyt - man nesvarbu ką matau pro langa, langų gali visai nebūti.
            Čia kalbėjau apie taip kritikuojamą interjerą. Su eksterjeru tikrai galėjo labiau pasistengt tokioje matomoje vietoje.
            Neišmanot jūs pardavimų psichologijos. Jaukus, malonus interjeras skatina ilgiau užsibūti ir, tikėtina, aplankyti daugiau parduotuvių bei išleisti daugiau pinigų.

            Comment


              Kaip galima uzdaryti tema, jei dar nera ikeltos nei vienos baigto pastato nuotraukos, tiek eksterjero tiek interjero.

              Comment


                Parašė Litch Rodyti pranešimą
                Kaip galima uzdaryti tema, jei dar nera ikeltos nei vienos baigto pastato nuotraukos, tiek eksterjero tiek interjero.
                Projektas įgyvendintas....ar tai nepakankamas argumentas temos uždarymui?

                Comment


                  Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

                  Projektas įgyvendintas....ar tai nepakankamas argumentas temos uždarymui?
                  Ne, nes perskaites kelis puslapius dabar galiu tik isivaizduoti sio pastato baisuma.

                  Comment


                    Parašė Litch Rodyti pranešimą

                    Ne, nes perskaites kelis puslapius dabar galiu tik isivaizduoti sio pastato baisuma.
                    Čia jau tavo problema...pastatas baisus ar ne baisus ir nežiūrint to pastatas yra baigtas ir todėl tema išsemta....kalbam apie projekto pabaigą....o baisumo tema yra subjektyviai estetiška ir tai medaro įtakos faktui, kad projektas yra baigtas.

                    Comment


                      Kam išvis kažką uždarinėt. Nieks čia nieko neuždarinės. Dar savaites bus kalbama apie šitą, o po to, dar kažkada ir kino teatras atsidarys.

                      Comment


                        Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                        Kam išvis kažką uždarinėt. Nieks čia nieko neuždarinės. Dar savaites bus kalbama apie šitą, o po to, dar kažkada ir kino teatras atsidarys.
                        Tai kad nebėra apie ką kalbėti....projektas baigtas...

                        Comment


                          Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

                          Čia jau tavo problema...pastatas baisus ar ne baisus ir nežiūrint to pastatas yra baigtas ir todėl tema išsemta....kalbam apie projekto pabaigą....o baisumo tema yra subjektyviai estetiška ir tai medaro įtakos faktui, kad projektas yra baigtas.
                          Kam uždaryti? Nepatinka-neskaityk. O visus mėšlinus projektus reikia kuo daugiau viešinti ir gėdinti jų vystytojus ir finansuotojus. Tam kad kitą kartą pagalvotų prieš darant. Belieka prikelti baisių nuotraukų, kad visas Vilnius matytų ir ten nevažiuotų.
                          P.S.: šita pabaisa prisidės prie neigiamo Pilaitės įvaizdžio.
                          Paskutinis taisė B.S.; 2021.10.30, 10:21.

                          Comment


                            Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

                            Tai kad nebėra apie ką kalbėti....projektas baigtas...
                            Nu, o, ar matei čia nors vieną projekto temą uždarytą?

                            Ir tikrai yra apie ką kalbėti. Ypač aiškintis kaip atsitinka, kad tokie apgailėtini gargarai statomi.

                            Comment


                              Galėjo čia viaduką suprojektuoti..
                              Click image for larger version

Name:	P11030-183438.jpg
Views:	705
Size:	817,3 kB
ID:	1924652

                              Comment


                                Parašė Globalus Rodyti pranešimą
                                Galėjo čia viaduką suprojektuoti..
                                Pėstiesiems tai taip, jau geriau nei dobilu vaikščioti. Aišku, jeigu bus ten pakankamas srautas einančių pėsčiomis iš Viršuliškių (kažko abejoju).

                                Parašė AnD Rodyti pranešimą

                                Pritariu, kad smirda. Tikiuos neilgai. O šiaip stebiuosi, kiek daug forume estetų. Einat į prekybos į centrą , o tikitės muziejaus.
                                Aš tai einu apsipirkt. Man svarbu: geras aptarnavimas, užtrukt kuo trumpiau, švara, tvarka.
                                Kai noriu pasėdėt prie kavos, o ne pavalgyt - einu ten kur geras vaizdas. O ne į prekybos centrą. O jei einu pavalgyt - man nesvarbu ką matau pro langa, langų gali visai nebūti.
                                Čia kalbėjau apie taip kritikuojamą interjerą. Su eksterjeru tikrai galėjo labiau pasistengt tokioje matomoje vietoje.
                                Kai einu Panoramoje į Ganbei, vaizdas per langą tikrai būna ne paskutinėje vietoje. Daugybei žmonių tikrai ne tas pats, ar valgyti (o šalia tos sąvokos "valgyti" dar būna bendravimas, pasisėdėjimas, išgėrimas, selfio pasidarymas ir t. t.) kokioje pakelės užkadinėje su stovimais stalais, ar jaukioje vietoje su vaizdu.

                                Netgi Kauno Megoje, akvariumai daug kam įdomu ir faina. Tokie dalykai traukia žmones, o ne tik kad apsipirkau ir išėjau. Tai ir eilinėje parduotuvėje prie namų galiu taip pat apsipirkti.
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.10.30, 21:44.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

                                  Tai kad nebėra apie ką kalbėti....projektas baigtas...
                                  O iš kur galime žinoti, kad jis baigtas? Užbaigto pastato nuotraukų tai nėra.

                                  Comment


                                    Parašė Litch Rodyti pranešimą

                                    O iš kur galime žinoti, kad jis baigtas? Užbaigto pastato nuotraukų tai nėra.
                                    Geras filosofinis klausimas....galbūt ir mūsų nėra ir čia ne mes apie šį pastatatą nesąmones rašom...eisiu, padarysiu foto, kad tu įtikėtum, kad pastatas ne tik idėja, bet ir baigtas net yra...Dekartas sakė: mąstau, vadinasi esu....dabar reikėtų sakyti: nufotografuotas, vadinasi esu...

                                    Comment


                                      Parašė Globalus Rodyti pranešimą
                                      Galėjo čia viaduką suprojektuoti..
                                      Click image for larger version

Name:	P11030-183438.jpg
Views:	705
Size:	817,3 kB
ID:	1924652
                                      Dar būtų gerai sraigtasparnio nusileidimo aikštelė

                                      Comment


                                        Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

                                        Dar būtų gerai sraigtasparnio nusileidimo aikštelė
                                        Geras filosofinis klausimas....galbūt ir mūsų nėra ir čia ne mes apie šį pastatatą nesąmones rašom...eisiu, padarysiu foto, kad tu įtikėtum, kad pastatas ne tik idėja, bet ir baigtas net yra...Dekartas sakė: mąstau, vadinasi esu....dabar reikėtų sakyti: nufotografuotas, vadinasi esu...
                                        Žmogau, čia mes rimtai diskutuojam. Jei nesugebi įsitraukti į diskusiją ir pasakyti kažką naudingo, tai ir negadink jos.

                                        Comment


                                          Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą



                                          Žmogau, čia mes rimtai diskutuojam. Jei nesugebi įsitraukti į diskusiją ir pasakyti kažką naudingo, tai ir negadink jos.
                                          Ok ok diskutuokit...tiesiog labai užkabliavo foto ir pastato buvimo tema....santykis tarp fakto ir vaizduotės...tai taip pat achitektūrinis klausimas gali būti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X