Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius Outlet prekybos ir pramogų centras V. Pociūno g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Netyčia apsilankiau Vilnius Outlet. Įvažiavimas išvažiavimas kur kartais reikia vos ne 45 laipsnių kampu kirsti 3-6 eismo juostas Prospektuose, kad pataikytum į tau reikalingą posūkį aišku nėra itin gerai išspręstas. Bet vidus erdvus, šviesus, cool ir nordic. Žmonių daugybė - matyt objekto veikla įsivažiavo ir yra sėkminga.
    Atsimenu ,kai buvau Outlet atidaryme atrode pilkas ir nuobodus, bet pries pora menesiu, kai buvau tai atrode tikrai pasikeites i gera puse, net primena dabar i koki prekybos centra Vokietijoje ar pns.

    Comment


      Man kol kas vienintelis patinkantis dalykas Outlete - kačių parodos kas 2 mėnesius. Buvau rugpjūtį, buvau spalį, buvau vakar. Gražūs katiniukai

      Visa kita - nėra to, ko nebūtų kituose prekybos centruose.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Man kol kas vienintelis patinkantis dalykas Outlete - kačių parodos kas 2 mėnesius. Buvau rugpjūtį, buvau spalį, buvau vakar. Gražūs katiniukai

        Visa kita - nėra to, ko nebūtų kituose prekybos centruose.
        Paantrinsiu, man dar jūrų kiaulyciu parodos patinka.

        Comment


          Parašė mayro Rodyti pranešimą

          Paantrinsiu, man dar jūrų kiaulyciu parodos patinka.
          Jūrų kiaulyčių paroda šitam prekybcentry buvo visiška depresija. Liūdna žiūrėt į persigandusius gyvūnėlius.

          Comment


            Na kodėl, man patinka parodos, kur gali stebėti po outlet'o butikus besiblaškančias kiaunes ir paskui juos puškuojančius ruonius.

            Comment


              Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
              Na kodėl, man patinka parodos, kur gali stebėti po outlet'o butikus besiblaškančias kiaunes ir paskui juos puškuojančius ruonius.
              Kiaunių su ruoniais parodos gal ir nieko, Bet tikrų tikrų jūrų kiaulyčių paroda buvo prie liūdnesnių matytų vaizdelių.

              Comment


                Kino teatro polapyje metai jau pasikeitė. Kažin koks progresas realiai su įrengimu?

                Click image for larger version

Name:	Screenshot_20230121_200314_Chrome.jpg
Views:	2568
Size:	69,6 kB
ID:	2025077

                Comment


                  Jei nebus IMAXo, kam tada išvis niekuo nesiskiriantis nuo daugelio kitų kino teatras?

                  Net Kaliningrade 15 metų yra IMAX. Vilnius yra Europos kino demonstravimo vietų provinciali, atsilikusi ir tikrai nykoka subinė.

                  Comment


                    Parašė dangoraižistas Rodyti pranešimą
                    Jei nebus IMAXo, kam tada išvis niekuo nesiskiriantis nuo daugelio kitų kino teatras?

                    Net Kaliningrade 15 metų yra IMAX. Vilnius yra Europos kino demonstravimo vietų provinciali, atsilikusi ir tikrai nykoka subinė.
                    kokia neteisibe

                    Comment


                      Gal yra žinių dėl kino teatro?

                      Comment


                        Vakar buvau, tai yra Apollo iškabos aplink būsimo kino teatro sienas. Tik visiškai neaišku kada atsidarys

                        Comment


                          Birželį ėjau į Assorti. Pasirodo gegužę jau buvo užsidarę. Dabar vėl teks į kitą miesto pusę belstis. O iškaba dar ir dabar ant fasado kabo.
                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                          Comment


                            Parašė jugensas Rodyti pranešimą
                            Gal yra žinių dėl kino teatro?
                            "Dabar, išsprendus visus iššūkius, investuotojai skelbia, kad kino teatro erdvėse, kuriose bus ne tik paprastos ar VIP kėdės, bet ir gultų dviem bei lovų, lauks klientų šių metų IV ketvirtį".
                            "Kino teatras bus vienas moderniausių Lietuvoje, su keturių rūšių kėdėmis: paprastomis, dvigubomis, VIP ir lovomis, bus galimybė į salę užsisakyti maisto".

                            Šaltinis: Dukart kino teatro atidarymą atidėjęs „Vilnius Outlet“: suderinome sąlygas su „Apollo“ iš naujo

                            Comment


                              Parašė dondc Rodyti pranešimą
                              Birželį ėjau į Assorti. Pasirodo gegužę jau buvo užsidarę. Dabar vėl teks į kitą miesto pusę belstis. O iškaba dar ir dabar ant fasado kabo.
                              taip, labai gaila del Assorti. Bet jie patys kalti, uzeidavau del keliu produktu kurie ten buvo pigesni nei Rimi, kaip nebutu keista, bet aplamai asortimentas gan keistokas. Manau niekas kitas bet ju pasirinkimas ka pardavineti leme mazesni srauta pirkeju nei jie prognozavo.

                              Comment


                                Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                                uzeidavau del keliu produktu kurie ten buvo pigesni nei Rimi, kaip nebutu keista
                                Nieko keisto, šitie kosmonautai taip pakėlė kainas, kad dažnu atveju jos jau arba identiškos, arba aukštesnės nei jų motininėje ICA Švedijoj. Džiugina tai, kad žmonės jau pradeda vengti jų parduotuvių ir jie jau tapo nuostolingi.

                                Comment


                                  Aš ten tik dezodorantą imu, kadangi ieškojau be aliuminio. Įprastose parduotuvėse neradau tokio. 9,99 € skaitau dar normaliai, veikia gerai, made in France.

                                  Visgi labai sumažėjo vyriškos kosmetikos, tiek ir Šiaurės miestely, iki visiško minimumo, atrodo tik ir liko tas vienas vyrui tinkamas. Outlete pati parduotuvės vieta dar buvo visiškai nuošaliausia, kokia gali būti.
                                  ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                  Comment


                                    Aikštelėje ant stogo išpilta skalda, kodėl?

                                    Comment


                                      Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                      Aš ten tik dezodorantą imu, kadangi ieškojau be aliuminio. Įprastose parduotuvėse neradau tokio. 9,99 € skaitau dar normaliai, veikia gerai, made in France.
                                      Old Spice belenkurioj maksimoj.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                        Nieko keisto, šitie kosmonautai taip pakėlė kainas, kad dažnu atveju jos jau arba identiškos, arba aukštesnės nei jų motininėje ICA Švedijoj. Džiugina tai, kad žmonės jau pradeda vengti jų parduotuvių ir jie jau tapo nuostolingi.
                                        Rimi kosmonautai, bet kas tie astronautai, kuriuose kainos identiškiems produktams dar didesnės?

                                        Comment


                                          Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                          Nieko keisto, šitie kosmonautai taip pakėlė kainas, kad dažnu atveju jos jau arba identiškos, arba aukštesnės nei jų motininėje ICA Švedijoj.
                                          Ten kitoks reljefas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X