Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na matosi jau Grando aukštis, bent jau man taip atrodo, kad bus paskutinis aukštas su išsikišusia armatūra. Šalia ir lighthouse nemiega

    Atėjo, pamatė, pastatė...

    Comment


      Parašė AngeLT Rodyti pranešimą
      Na matosi jau Grando aukštis, bent jau man taip atrodo, kad bus paskutinis aukštas su išsikišusia armatūra. Šalia ir lighthouse nemiega

      Atvaizdas
      Vietai 8 aukštų 10 bus?

      Comment


        Lazdynų g. 46 projektuojamas naujas daugiabutis


        ----

        Sudervės kel. 3 projektuojamas naujas daugiabutis
        Paskutinis taisė Creatium; 2014.12.22, 17:14.

        Comment


          /\ Projektavo matyt kažkas, kas dar dirbo prie sovietų statybose, tik kad čia jau su integruota renovacija

          Comment


            Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
            /\ Projektavo matyt kažkas, kas dar dirbo prie sovietų statybose, tik kad čia jau su integruota renovacija
            O koks tau skirtumas. Ne kažkokios prestižinės vietos. O galų gale, visi daugiabučiai, net nauji ir kokybiški, yra dėžutės...
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Jo dar superinė vieta to namo Sudervės kelyje. Per langus vaizdelis į UAB "Palmusta" betono mazgą
              Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

              Comment


                Parašė zoliapjove Rodyti pranešimą
                Vilniuje, Antakalnio mikrorajone, 2015 m. pirmąjį ketvirtį prasidės 120 butų daugiabučio namo statybos.

                http://www.delfi.lt/verslas/nekilnoj....d?id=66622834
                Dar kelis žodžius pridursiu apie šį projektą, mat gyvenu šalia. Būtinai reikėjo čia kažką statyti ir sutvarkyti šią teritoriją. Dabar skverelis šiek tiek atsigauna, nes ten įrengė vaikų žaidimo aikštelę. Dar neseniai pro jį buvo baisoka praeiti, nes ten bomžų buriavimosi vieta buvo. Tikiuosi po namo statybos skverelis labai nesumažės ir bus išpuoselėtas. Tuberkuliozinės ligonės kaimynystė netrukdo aplinkinių namų gyventojams. Ligoninė pati suremontuota, jos teritorija aptverta nauja tvora, o jos pacientai problemų kaimynams nekelia.
                Kitas dalykas pati namo vieta. Nežinau kas gali norėti pirkti brangius butus su langais į Antakalnio gatvę, kur labai intensyvus eismas, o piko valandom ir kamščiai susidaro.
                Paskutinis taisė Eisinas; 2014.12.22, 20:14.

                Comment


                  Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
                  Kitas dalykas pati namo vieta. Nežinau kas gali norėti pirkti brangius butus su langais į Antakalnio gatvę, kur labai intensyvus eismas, o piko valandom ir kamščiai susidaro.
                  Tik jau nereikia čia lia lia kad niekas nepirks butų vien dėl to, kad tai šalia Antakalnio gatvės. Daugybė žmonių Vilniuje gyvena prie intensyvių gatvių (aš taip pat), todėl nemanau kad tai yra lemiamas veiksnys. Plius, prie tokių gatvių ir infrastruktūra geresnė nei velniai žino kur. Ir viešasis transportas visada po nosim.
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                    Tik jau nereikia čia lia lia kad niekas nepirks butų vien dėl to, kad tai šalia Antakalnio gatvės. Daugybė žmonių Vilniuje gyvena prie intensyvių gatvių (aš taip pat), todėl nemanau kad tai yra lemiamas veiksnys. Plius, prie tokių gatvių ir infrastruktūra geresnė nei velniai žino kur. Ir viešasis transportas visada po nosim.
                    Aš ir nesakau, kad niekas nepirks. Pirks, bet gyventi netoliese esančiose ramiose Švyturio, Oginskio, Tverečiaus, Lentupio, Žolyno gatvelėse tikrai geriau nei prie judrios Antakalnio gatvės.
                    Paskutinis taisė Eisinas; 2014.12.22, 20:12.

                    Comment


                      Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
                      Aš ir nesakau, kad niekas nepirks. Pirks, bet gyventi netoliese esančiose ramiose Švyturio, Oginskio, Tverečiaus, Lentupio, Žolyno gatvelėse tikrai geriau nei prie judrios Antakalnio gatvės.
                      O tai čia kažkokio kurorto tikėtis ir nereikia... Jei yra poreikis, tai butų bus visur, tik kainos atitinkamos turėtų būti.
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                        O tai čia kažkokio kurorto tikėtis ir nereikia... Jei yra poreikis, tai butų bus visur, tik kainos atitinkamos turėtų būti.
                        Būtent. Aš iš savo 1964 m. chruščiovkės prie miško nesikelčiau į jokį super druper novodielą su garažu, Antakalnio gatvėje.

                        Comment


                          Parašė SPX Rodyti pranešimą
                          O koks tau skirtumas. Ne kažkokios prestižinės vietos. O galų gale, visi daugiabučiai, net nauji ir kokybiški, yra dėžutės...
                          Blemba nesuprantu as... Reiskia jei neprestizine vieta tai bet koks sudas tinka. Visai estetines kulturos pas lietuvius nera. Pastoviai su ta "neprestizine vieta"

                          Comment


                            Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                            Blemba nesuprantu as... Reiskia jei neprestizine vieta tai bet koks sudas tinka. Visai estetines kulturos pas lietuvius nera. Pastoviai su ta "neprestizine vieta"
                            Kas yra bet koks šūdas? Šūdas yra chruščiovkės su supuvusiais vidiniais tinklais. Tragišku vidiniu išplanavimu. Naujame name viskas nauja, nereikia vargintis dėl aliuminių laidų stovuose, dėl skambančių vamzdžių ir t.t. O ir kambarius gali pasidaryti kaip geidžia širdis be jokių leidimų. Tai ar fasadas ir kažkokia išorinė architektūrinė forma turi įtakos kokybiškam gyvenimui bute? Aš sakau, kad NE, nes vis tiek, tai yra dėžutė...
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Parašė SPX Rodyti pranešimą
                              Kas yra bet koks šūdas? Šūdas yra chruščiovkės su supuvusiais vidiniais tinklais. Tragišku vidiniu išplanavimu. Naujame name viskas nauja, nereikia vargintis dėl aliuminių laidų stovuose, dėl skambančių vamzdžių ir t.t. O ir kambarius gali pasidaryti kaip geidžia širdis be jokių leidimų. Tai ar fasadas ir kažkokia išorinė architektūrinė forma turi įtakos kokybiškam gyvenimui bute? Aš sakau, kad NE, nes vis tiek, tai yra dėžutė...
                              Rimtai uztenka kad tai butu tik dezute? Man kazkaip labai konservatyviai skamba. Aplinka kaicia visuomene! Gal laikas zengti i prieki is sovietines kulturos.

                              Comment


                                Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                Rimtai uztenka kad tai butu tik dezute? Man kazkaip labai konservatyviai skamba. Aplinka kaicia visuomene! Gal laikas zengti i prieki is sovietines kulturos.
                                Tai čia vėl gi viskas priklauso nuo skonio ir nuo finansų. Jei kažkam toks variantas patinka tai yra to žmogaus reikalas.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                  Rimtai uztenka kad tai butu tik dezute? Man kazkaip labai konservatyviai skamba. Aplinka kaicia visuomene! Gal laikas zengti i prieki is sovietines kulturos.
                                  Tai aš tą patį ir sakau - sovietiniai pastatai nebeatitinka kokybiško gyvenimo normų. Todėl neabejoju, o ir kelių metų senumo apklausos parodė, kad žmonės mielai rinktųsi paprastą, bet tvarkingą naują būstą, nei pirktų sovietinį, ten kažkokį remontą pasidarytų, o kaimynė Jadzė iš 10 buto nesutiktų tvarkytis bendrų namo tinklų.... O tai reiškia, kad tikrai ne visiems reikia "mandrų" fasadų.
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    Kiekvieną kartą vyksta ta pati diskusija.

                                    Comment


                                      Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                      Rimtai uztenka kad tai butu tik dezute? Man kazkaip labai konservatyviai skamba. Aplinka kaicia visuomene! Gal laikas zengti i prieki is sovietines kulturos.
                                      Iš patirties žinau, kad kiek paprasros dėžutės nykiai beatrodytų, tačiau namo išvaizda tampa kone paskutiniu kriterijumi renkantis. Pirmiausia eina kaina, po to vieta, kokybė, išplanavimas, sienų storis, kelintas aukšas, langų kryptis ir t.t. Absoliuti dauguma pasirinks šiltesnį, o ne gražesnį namą. Dėl to šioje vietoje savo darbą turi atlikti savivaldybės architektai ir iš vystytojų reikalauti kokybiškos architektūros.

                                      Comment


                                        Kuom blogas tas daugiabutis Lazdynų g.? Tikrai nebjauros vaizdo, kai aplinka dar baisesnė. Ar siūlot visus daugiabučius superinio dizaino daryti (dėl ko kiltų būtų kainas), bet klausimas, kas tada pirktų tuos butus, tokioj vietoj kaip Lazdynų g. jei jie būtų brangūs?

                                        Comment


                                          Lazdynų projektas visai skoningas (jei dar apdaila bent vieno namo bus akmeniu - iš viso super), o Sudervės - shoodas.
                                          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X