Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Kas negerai su tais Pašilaičių ir Naujosios Vilnios daugiabučiais? Ar civilizuotose šalyje nėra paklausos ekonominiams būstams?
    Vakaruose, kaip tik ekonominiai būstai yra labai paklausūs. Tik čia amžini "fasado ir didelio ploto" fanatikai verkia. Lietuvoje NT rinka kažkokia nesveikai iškreipta ir pilna debiliškų stereotipų, bent jau mano akimis. Prieš krizę dar buvo atlikta šiokia tokia apklausa kur buvo apklausti jauni žmonės (atrodo 21-35m. amžiaus). Didžioji dalis pasisakė už nedidelės kvadratūros naują ekonomišką būstą. Tačiau tokių būstų kažkaip labai daug nėra siūloma rinkoje.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Na žinai čia galima ginčytis, kas ta optimali kvadratūra, manau daug kas nesutiksit, bet man optimali kvadratūra dviem asmenims yra 60-70kv/m, turiu omeny apie gyvenimo kokybę. Nors turbūt nemaža dalis mūsų augom ir mažesnėse erdvėse būdmai 4iese ir t.t.

      O visi tokie projektai, kaip microlofts, man iškart primena Šanchajų. Tik man nelabai suprantamas tas bumas "high class" butų nuo 8000lt kv/m. Čia orientuota į NVS šalis? nes man atrodo nerealu, kad ta pasiūla, artimiausiu metu rastų vietą mūsų rinkoje..
      Aviate, navigate, communicate

      Comment


        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
        Na žinai čia galima ginčytis, kas ta optimali kvadratūra, manau daug kas nesutiksit, bet man optimali kvadratūra dviem asmenims yra 60-70kv/m, turiu omeny apie gyvenimo kokybę. Nors turbūt nemaža dalis mūsų augom ir mažesnėse erdvėse būdmai 4iese ir t.t.

        O visi tokie projektai, kaip microlofts, man iškart primena Šanchajų. Tik man nelabai suprantamas tas bumas "high class" butų nuo 8000lt kv/m. Čia orientuota į NVS šalis? nes man atrodo nerealu, kad ta pasiūla, artimiausiu metu rastų vietą mūsų rinkoje..
        Gyvenimo kokybė man, tai yra ne vien buto plotas ir gal net nesvarbiausias rodiklis čia. Visų pirma pačios namo komunikacijos, bendra elektros instaliacija, kiti tinklai turi būti kokybiški ir atitikti visus reikalavimus, kad galėtum jau savo būste viską atitinkamai pasidaryti. O jei viskas be problemų, tai ir nedideliame plote galima komfortabiliai gyventi ir susikurti savo erdvę...
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Sutinku, tiesiog mano nuomone, visi tavo išvardinti dalykai jau turėtų būti ir turbūt yra, kaip standartas(išskyrus tam tikrus projektus), juk negalima gyventi tais pačiais 1963m. ir kelti tų pačių reikalavimų būstui šiandien.
          Aviate, navigate, communicate

          Comment


            Tarp kitko visai nesenai teko kalbėti su vienu skandinavu, kuris dirba su NT rinka, jo nuomone yra labai praktiška, butuose diesniuose nei 50kv/m įrengti boilerius ir atsiskirti nuo šilumos tinklų(kalbama apie LT), mažesniemes butams dalintis boileriais. Visa tai buto kainą pakeltų vidutiniškai 7000lt, bet atsipirktų per 4-7 metus.
            Aviate, navigate, communicate

            Comment


              Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
              Sutinku, tiesiog mano nuomone, visi tavo išvardinti dalykai jau turėtų būti ir turbūt yra, kaip standartas(išskyrus tam tikrus projektus), juk negalima gyventi tais pačiais 1963m. ir kelti tų pačių reikalavimų būstui šiandien.
              Apie ką aš ir sakau, bet deja, net ir naujos statybos butuose pasitaiko, kad vamzdžiai skamba ir laidai laiptinėse kyšo kaip sovietų laikais
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                Dar neminimas projektas subaciaus19.lt. Parasius uzklausa atraso kad kainos nuo 7200lt nors vizualizaciju dar nera.
                Kiek mane informavo šaltinis, oficialius pardavimus pradės neaišku kada, dėl to projekto sąraše dar nėra.
                Matas Macijauskas
                www.ntspekuliantai.lt

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Kas negerai su tais Pašilaičių ir Naujosios Vilnios daugiabučiais? Ar civilizuotose šalyje nėra paklausos ekonominiams būstams?
                  Vakarų Europoje tokių nebestato niekur. Socialinis būstas buvo statomas tokiuose namuose/rajonuose prieš 40 metų, bet jau nebe. Čia vis dar sovietinio brutalizmo liekana. Aš aišku nesiskundžiu, nes kitur postkomunistiniuose kraštuose dar blogiau - Kijeve, vat, pavyzdžiui, cieli nauji rajonai per paskutinius 10 metų pastatyti tokiame pačiame 'mikrorajonų' urbanistiniame kontekste ir stiliuje, tik tos dėžutės ne 9, o 25 aukštų ir dar padailintos post-modernistinių tortų simetriškais atributais ...

                  Prognozuoju, kad Lietuvoje po 10 metų tokių naujų projektų iš viso nebeliks, nes pigiausias rinkos segmentas bus kotedžai už miesto ir (mikro) loftai konversijų teritorijose centre. Vilniuje tokiam tvariam ir civilizuotam miesto vystymui pilna erdvės. Nesuprantu, kam grųstis gyventi į Pašilaičius, kai už panašią kainą gali nusipirkti loftą centre arba - jei nori daugiau erdvės ir ramybės - kotedžą kur laukuose (bet miesto zonoje).
                  Paskutinis taisė nomad; 2014.10.15, 23:54.
                  There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                  Comment


                    Žinai nomad , mano nuomonė 98 proc sutampa su tavo, bet aš "totaly disagree" dėl eko klasės būstų, jie labai popluliarūs ir šluoja kvartalus pavienų namų, tiek east LND, tiek sud Paris, ar imsim Madridą, tad manau viskas lb ok, ypač šeimai iš vidurio LT, kurios pajamos siekia apie 4500lt/mėn. pirkti 65kv/m butą N.Vilnioje už 180k. yra žymiai geriau, nei 35kv/m loftą Kalvarijų g. su turbūt žymiai geresniu susisiekimu tarp N.Vilnios ir centro.
                    Aviate, navigate, communicate

                    Comment


                      /\ Nu Radio Lofts kaina, pavyzdžiui, yra 4.8K už kvadratą. O vieta nereali, geresnė susisiekimo su Centru prasme ne tik už Kuro Aparatūrą, bet ir už Šnipiškes ... Nesuprantu, kaip ta hipotetinė 'jauna šeima' gali rinktis gyvenimą socialinio būsto stiliuje statytuose rajonuose praktiškai užmiestyje, kai tokie dealai pačiame mieste įmanomi. Gal kas žmones atbaido, tai nesutvarkytos aplinkinės teritorijos. Bet juk, jei nenaiviai galvojant, visiškai aišku, kad Pašilaičių aplinka su laiku keisis tik į blogą, o Kalvarijų/Šnipiškių/Švitrigailos tik tvarkysis (ir greitai) į gera - be kita ko padedant naujai ES regioninės plėtros/ITI koncepcijai ...
                      Paskutinis taisė nomad; 2014.10.16, 00:59.
                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                      Comment


                        Jūs nemanot, kad ekonominės klasės būstai Pašilaičiuose ar Perkūnkiemyje vis vieną bus perkami žmonių, kurie, kaip čia išsireiškus, žemesnės moralės ir į gyvenimą nežiūriu taip, kaip tikiu, kad žiūrit jūs abu, t. y. noriu pasakyt, kad yra vis dar daug žmonių, kuriems BMW yra gyvenimo vertybė, grindys pigiausias laminatas ir t. t. Manau, kad supratot mintį Tokie loft'ų tikrai nesirinks ir jiems geriau bus gyvent periferijoj nei centre ar už miesto kotedže.

                        Comment


                          Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                          Jūs nemanot, kad ekonominės klasės būstai Pašilaičiuose ar Perkūnkiemyje vis vieną bus perkami žmonių, kurie, kaip čia išsireiškus, žemesnės moralės ir į gyvenimą nežiūriu taip, kaip tikiu, kad žiūrit jūs abu, t. y. noriu pasakyt, kad yra vis dar daug žmonių, kuriems BMW yra gyvenimo vertybė, grindys pigiausias laminatas ir t. t. Manau, kad supratot mintį Tokie loft'ų tikrai nesirinks ir jiems geriau bus gyvent periferijoj nei centre ar už miesto kotedže.
                          Jums tokioje aplinkoje gyventi yra vertybė?

                          https://www.google.lt/maps/@54.67024...XeAPQ!2e0!3e11
                          https://www.google.lt/maps/@54.67546...fTdyg!2e0!3e11

                          Perkūnkiemiuose bent butai turi balkonus, nėra aplinka užteršta, yra vaikų žaidimų aikštelės ir pan. Jei loftą pirkčiau, tai kur nors užupyje, senamiestyje, bet tikrai ne krasnūchoje vietoje sandėlių, kur kaiminystėje visokie servisai.
                          Paskutinis taisė Lettered; 2014.10.16, 07:53.
                          Flickr

                          Comment


                            /\ Paimkim loftų istoriją, kai pirmieji atsirado savo laiku Niujorke, Londone ir pan. Tai vaizdeliai ten pro langus tokie ir buvo, ir yra, ir bus. Būkime teisingi, loftas ir pagal savo prigimtį niekada nebuvo traktuojamas kaip gyvenimo erdvė prestižinėj vietoj. Tik vat pas mus kažkaip viskas iškreipta - loftas turi būti vos ne prezidentūros kieme su vaizdu į Gedimino bokštą...
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Parašė SPX Rodyti pranešimą
                              /\ Paimkim loftų istoriją, kai pirmieji atsirado savo laiku Niujorke, Londone ir pan. Tai vaizdeliai ten pro langus tokie ir buvo, ir yra, ir bus. Būkime teisingi, loftas ir pagal savo prigimtį niekada nebuvo traktuojamas kaip gyvenimo erdvė prestižinėj vietoj. Tik vat pas mus kažkaip viskas iškreipta - loftas turi būti vos ne prezidentūros kieme su vaizdu į Gedimino bokštą...
                              Būtent. Ir vieniems žmonėms vertybė yra gyventi "civilizuotoje aplinkoje", turėti pievą po langais, o kitiems - gyventi miesto centre.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                /\ Paimkim loftų istoriją, kai pirmieji atsirado savo laiku Niujorke, Londone ir pan. Tai vaizdeliai ten pro langus tokie ir buvo, ir yra, ir bus. Būkime teisingi, loftas ir pagal savo prigimtį niekada nebuvo traktuojamas kaip gyvenimo erdvė prestižinėj vietoj. Tik vat pas mus kažkaip viskas iškreipta - loftas turi būti vos ne prezidentūros kieme su vaizdu į Gedimino bokštą...
                                Būtent, kad loftai atsirado prestižinėse vietose, vietoje ten seniau buvusių pramoninių ir administracinių patalpų. Niujorke loftai yra prestižinėse vietose pačiame Manchatane, istoriniuose pastatuose, apskritai SoHo rajonas viena brangiausių vietų pasaulyje. Yra ir Lietuvoje tikrų loftų, pvz. "Sapiegos dominija", dar keli senamiestyje ir užupyje, bet dabar visi bando pasipelnyti ir visokius servisus toli nuo centro (krasnūchos neskaitau centru) vadina "prestižiniais loftais".
                                Paskutinis taisė Lettered; 2014.10.16, 08:16.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                                  Jūs nemanot, kad ekonominės klasės būstai Pašilaičiuose ar Perkūnkiemyje vis vieną bus perkami žmonių, kurie, kaip čia išsireiškus, žemesnės moralės ir į gyvenimą nežiūriu taip, kaip tikiu, kad žiūrit jūs abu, t. y. noriu pasakyt, kad yra vis dar daug žmonių, kuriems BMW yra gyvenimo vertybė, grindys pigiausias laminatas ir t. t. Manau, kad supratot mintį Tokie loft'ų tikrai nesirinks ir jiems geriau bus gyvent periferijoj nei centre ar už miesto kotedže.
                                  Na, visi čia labai greiti vertinti.

                                  Kaip neseniai nusipirkęs naujos statybos butą periferijoj (bajorų kalvos) išdėstysiu, kodėl tai yra geras pasirinkimas.

                                  1) Abu su žmona dirbame ne centre - nebūtina grūstis į miesto centrą nei vienam.
                                  2) Vaikams reikia žaidimų aikštelės ir normalios aplinkos čia ir dabar, o ne kažkada už 5-10 metų, kai servisai ir panašūs išsikels iš loftų aplinkos.
                                  3) Paaugus vaikams - ir mokykla, ir darželis netoli, nereikės dirbti vairuotoju, kas vyktų gyvenant kotedže. Beje ir vaikams smagu, kai vienam kieme gali žaisti su daugiau vaikų, o ne vienui vieni tarp miškų ir purvų gyvena. Tuo pačiu ir tėvams ramu, kai juos per langą gali matyti.
                                  4) Nauji butai, nauja infrastruktūra - jokių problemų, avarijų su tiekimo tinklais ir pan, kaip gyvenant senamiestyje

                                  Na ir aišku, nesumokėjus daug pinigų už kotedžo aplinką ar butą centre - lieka daugiau pinigų kelionėms, pomėgiams ir panašiai. Žodžiu urbanistiniu planavimu galbūt yra vienaip, tačiau, kai pažiūri asmenines žmonių istorijas tai yra visai kitaip. Ne visi nori grūstis į centrą, arba laukuose už miesto gyvent.

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Būtent, kad Niujorke tie loftai yra prestižinėse vietose pačiame Manchatane, istoriniuose pastatuose, apskritai SoHo rajonas viena brangiausių vietų pasaulyje. Yra ir Lietuvoje tikrų loftų, pvz. "Sapiegos dominija", dar keli senamiestyje ir užupyje, bet dabar visi bando pasipelnyti ir visokius servisus toli nuo centro (krasnūchos neskaitau centru) pramoniniuose rajonuose vadina "prestižiniais loftais".
                                    Kalbu ne apie istorinius. Ten tų loftų per tiek metų yra netik Manhatane ar dar kažkur aplink jį. Mano akimis jokio lofto realiai istorinėje miesto dalyje pas mus ir negali būti. O krasnūchoj, tai nežinau, ten vien tik "chruščiovkės", nėra ten jokių apleistų gamybinių patalpų tarp Skroblų ir Savanorių pr, kurios dar kažkokiais loftais gali pavirst...
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Būtent, kad Niujorke tie loftai yra prestižinėse vietose pačiame Manchatane, istoriniuose pastatuose, apskritai SoHo rajonas viena brangiausių vietų pasaulyje.
                                      Kažkada ir ten buvo smirdantis ir apleistas gamyklų rajonas. Skirtumas tik tas, kad ten loftai dažniausiai yra XIX a. gamyklose, o pas mus sovietinėse, nes tų senų nelabai likę.

                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Yra ir Lietuvoje tikrų loftų, pvz. "Sapiegos dominija", dar keli senamiestyje ir užupyje, bet dabar visi bando pasipelnyti ir visokius servisus toli nuo centro (krasnūchos neskaitau centru) vadina "prestižiniais loftais".
                                      Tai ne loftai, o tiesiog nauji daugiabučiai. Kad būtų laikomi loftais, jie turi būti įrengti buvusiuose gamyklų pastatuose.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė tajus Rodyti pranešimą
                                        Na, visi čia labai greiti vertinti.

                                        Kaip neseniai nusipirkęs naujos statybos butą periferijoj (bajorų kalvos) išdėstysiu, kodėl tai yra geras pasirinkimas.

                                        1) Abu su žmona dirbame ne centre - nebūtina grūstis į miesto centrą nei vienam.
                                        2) Vaikams reikia žaidimų aikštelės ir normalios aplinkos čia ir dabar, o ne kažkada už 5-10 metų, kai servisai ir panašūs išsikels iš loftų aplinkos.
                                        3) Paaugus vaikams - ir mokykla, ir darželis netoli, nereikės dirbti vairuotoju, kas vyktų gyvenant kotedže. Beje ir vaikams smagu, kai vienam kieme gali žaisti su daugiau vaikų, o ne vienui vieni tarp miškų ir purvų gyvena. Tuo pačiu ir tėvams ramu, kai juos per langą gali matyti.
                                        4) Nauji butai, nauja infrastruktūra - jokių problemų, avarijų su tiekimo tinklais ir pan, kaip gyvenant senamiestyje

                                        Na ir aišku, nesumokėjus daug pinigų už kotedžo aplinką ar butą centre - lieka daugiau pinigų kelionėms, pomėgiams ir panašiai. Žodžiu urbanistiniu planavimu galbūt yra vienaip, tačiau, kai pažiūri asmenines žmonių istorijas tai yra visai kitaip. Ne visi nori grūstis į centrą, arba laukuose už miesto gyvent.
                                        Pagal _rB_ tu esi žemos moralės, nes jei būtum aukštos, turėtum gyventi kokiame nors garaže ir uostyti į kiemą atvažiuojančių fūrų išmetamas dujas, o vakare klausytis, kaip šalia esančiame servise montuojama nekokybiška dujų įranga. Moralė matuojama pagal tai, kiek toli nuo centro gyveni.
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2014.10.16, 08:29.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Aš nieko nevertinu ir jūs mane ne taip supratot. Pritariu tajui 100 %. Kiekvienas iš mūsų yra skirtingas ir kiekvienas savo gyvenimus gyvena savaip pagal norus ir galimybes. Aš tiesiog norėjau diskusiją pakreipti kita linkme, nes prieš tai ji tarp Nomad ir Ciurlionio buvo labai jau į viena pusę. Aš pats nenoriu gyvent tarp servisų ir gyvenu visiškame miške, jeigu kam tai įdomu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X