Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Hansabanko“ administracinis pastatas. Viešoji nuomonė

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė markoooo
    Bet sprendziant is dabar matomu balsavimo rezultatu, galiu pasakyti, kad neturit skonio draugai mano .
    Pastatas pakankamai grakštus, tad nesuprantu, ko čia mes skonio neturim
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantaz
      Pastatas pakankamai grakštus, tad nesuprantu, ko čia mes skonio neturim
      kur grakstumas? man jis kazkoks nescias is sono..
      o ir dizainas labai 'rytietiskas'

      Comment


        Grakštumas jo formoje, nors pritariu, kad iš šono jis blogiau atrodo. O rytietiška jo forma, ar ne, man tai nė kiek nerūpi
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė filthy
          kur grakstumas? man jis kazkoks nescias is sono..
          siaip niescios moteris labai grazus reginis

          o del rytietiskumo tai visai nesutinku kaskaip neatrodo man jis rytietiskai

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė filthy
            3. bet kokiu atveju, kad ir kaip atrodytu renderiuose (nupiest viska galima) stiklas irgi formuoja turi.. taip kad toks atvirai 'kiauras' realybej jis nebutu
            Tai, kad kiek as supratau, tas stiklas yra tik is vienos puses, o is kitos jis yra kiauras, be jokio stiklo. Bent renderinge taip atrodo.

            Comment


              del moteru tai neabejoju, bet 'nescias' pastatas nera grakstus.
              o ir is priekio (jei ziurint nuo neries ar konst. pr. puses - is sono) jis irgi yra gana platus santykyje su savo auksciu - tai irgi toli grazu ne grakstumas...
              o azijietiskas tai turiu omeny tai kad europos ir us auksciausio lygio architektai tokiu dalyku nedaro, o ir rytu europos aukstesnio nei vidutinio lygio architektai tokiu formu baigia atsisakyt. tokio pastato negalima lygint su fosterio swiss re ar nouvelio agbar tower isieskotais siluetais ir fasadiniais sprendimais.. rytietiskas tai reiskia kad tokios kokybes arch sprendimu daznai dar galima sutikt arabu salyse, azijoj, rusyne..
              o du ragiukai tai kelia abejoniu nedelto kad kazka kopijuoja..

              Comment


                Parašė filthy
                o du ragiukai tai kelia abejoniu nedelto kad kazka kopijuoja..
                o delko ?
                man tie ragiukai pagrindinis pastato grozis aisq as ta pastata vertinu kaip visiskas profanas ir neismanelis pasikliaudamas tik savo grozio samprata

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Parašė Edd
                  Tai, kad kiek as supratau, tas stiklas yra tik is vienos puses, o is kitos jis yra kiauras, be jokio stiklo. Bent renderinge taip atrodo.
                  makete stiklai is abieju pusiu (nebent susivaideno.. ). Kita vertus, jei butu is vienos, tai tokio buringumo plokstuma paprasciausiai vejas nupustu..

                  o del 7 darbo... jei neklystu ji padare sis veikejas: http://www.valevicius.com/komerciniai.html
                  kaip galima pastebet ir kiti jo darbai naftalinu dvelkia..

                  Comment


                    Na nelabai as suprantu ko taip visus tas 7 veza. Gal jo ragai, ar pilvas taip traukia istroskusiu naujoviu tautiecius. O del grakstumo tai manau siame darbe tokio nerasta,

                    Comment


                      Tai tuo atveju, jei butu is abieju pusiu tokio dydzio stiklines plokstumos jas vejas irgi turetu nupusti. O siaip man jis pradeda atrodyti pernelyg brangus, ar Hansabankas nores isleisti tiek daug $? Turbut visgi kazka kitka rinksis.

                      Edit: Beje, gal zinoma kada bus paskelbti konkurso nugaletojai?

                      Comment


                        man 7 nepatinka, bet kas liecia rytus ,tai dubajuj ir arabu emiratuose apstu ispudingu statiniu.( nu kad ir pvz "burs el arab" (nzn ar pav tixl. toks) viesbutis).. arabu salims galima pavydet arch kokybes ir ten tam tikrai negailima pinigu.. ir lyginti ta arch
                        su rusyno tas pats kas lyginti ambrasa su fosteriu ar nouveliu..

                        Comment


                          12 turi laimeti jis geriausiai atliktas ir pateiktas nors sutinku su daugeliu isreiksta nuomuone, kad kiek per stambus jis siai vietai. kalusimas kaip isirikiuos 2-3 vieta, zianant kas yra vertinimo komisijoje galimatiketis visokiu kurjozu, nenustebsiu jei praslis koks nors socializmas arba ne duok dieve visu pamegtas nescias velnias 7nr

                          Comment


                            Parašė Edd
                            Tai tuo atveju, jei butu is abieju pusiu tokio dydzio stiklines plokstumos jas vejas irgi turetu nupusti. O siaip man jis pradeda atrodyti pernelyg brangus, ar Hansabankas nores isleisti tiek daug $? Turbut visgi kazka kitka rinksis.

                            Edit: Beje, gal zinoma kada bus paskelbti konkurso nugaletojai?
                            pro kiaura puse isisuktu turbulentines oro sroves ir tiesiog nebeturetu pro kur iseit kaip tik per stiklini fasada

                            Comment


                              Parašė Edd
                              Beje, gal zinoma kada bus paskelbti konkurso nugaletojai?
                              siaip mano ziniomis - tik siandien buvo recenzentai apsizvalgyt - bet ar tiesiogini darba (recenzuoti) dirbo tai nezinau

                              priedo - vienas is komisijos nariu (L. Naujokaitis) Kanuose "mipim 2005" ar kaip ten ji... sedi...

                              taip kad rodos dar iki savaites pabaigos gali tekti palaukti...

                              tokios mano zinios apie tai... gal kas tiksliau zino?.. paciam butu idomu...
                              o visgi vis dar yra ka pasaulyje pamatyt...

                              Comment


                                22 diena mano ziniom turetu viskas isaisketi

                                Comment


                                  Parašė tnt
                                  man 7 nepatinka, bet kas liecia rytus ,tai dubajuj ir arabu emiratuose apstu ispudingu statiniu.( nu kad ir pvz "burs el arab" (nzn ar pav tixl. toks) viesbutis).. arabu salims galima pavydet arch kokybes ir ten tam tikrai negailima pinigu.. ir lyginti ta arch
                                  su rusyno tas pats kas lyginti ambrasa su fosteriu ar nouveliu..
                                  beveik tik tuo ir skiriasi kad arabai negaili pinigu nes ju turi daugiau nei reikia.. burj al arab aisku ispudingas statinys, bet jis imho neatspindi europos siandienos architekturos tendenciju.

                                  Comment


                                    Parašė filthy
                                    neatspindi europos siandienos architekturos tendenciju.
                                    tai kokios tos tendencijos gal pats laikas pavyzdziais pradeti rodyti savo isprusima

                                    P.S : TAI KURIS DARBAS JUSISKIS ????

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      KARSTOS NAUJIENOS

                                      is patikimu saltinius katik suzinojau kad svarstymo posedis bus...

                                      22d...

                                      rodos pavelavau...
                                      o visgi vis dar yra ka pasaulyje pamatyt...

                                      Comment


                                        Parašė jozikas
                                        P.S : TAI KURIS DARBAS JUSISKIS ????
                                        Nr. 8

                                        Comment


                                          lietuvos ryte (sendieniame) priede "bustas" raso kad salygas buvo pasieme ir vokieciai ir estai bet ar dalyvauja neraso (blaziunas l.rytui neisdave )

                                          beja is to pacio saltinio suzinojau kelete recenzentu pavardziu:
                                          kisielius, nasvytis ir dar du kazkokie X'sai
                                          o visgi vis dar yra ka pasaulyje pamatyt...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X