Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Hansabanko“ administracinis pastatas. Viešoji nuomonė

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Hmm.. o NR7 renderiuose man atrodo daug geriau negu makete!

    Comment


      #82
      jo, man nr 7 ir nepatinka - arabija kazkokia. aisku atlikimas be priekaistu - paperka tuos, kas tik blizgucius mato.

      Comment


        #83
        11 yra geriausias, 12 paleko per zemas.
        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

        Comment


          #84
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #85
            LOL
            Blitz, neblogai pavarei
            As ir panasiai ta pastata isivaizdavau ))))))))))

            Comment


              #86
              parbegu...................

              Comment


                #87
                Sitas bene geriausiai atrodo, o ir maketas nieko.

                Comment


                  #88
                  @blitz:

                  O man 12 dar labiau pradejo patikti, gal ir nebutu jis per masyvus. Be to jis kaip bankui mano manymu labai tinkamas.
                  7 irgi neblogai atrodo renderinguose.

                  Comment


                    #89
                    7as tai akivaizdi Swiss Re kopija, o 11 - Commerzbank kopija.
                    Akivaizdu ir izulu!
                    Negi Lietuvos architektai negali nieko padoraus patys sukurti?!

                    Beje balsuoju uz 12.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #90
                      Jeigu butu mano valia, statytu sita:

                      Comment


                        #91
                        jei butu mano vailia - 7

                        Comment


                          #92
                          Yra kazkiek panasumo manyciau:


                          Comment


                            #93
                            O tas 12 kiauras cia? tada viskas keiciasi, maketas labai jau neaiskus.

                            Comment


                              #94
                              Ai,visgi,7-as Manto nuotraukuose tikrai neblogai atrodo. 8-as ir 11-as irgi geri

                              Comment


                                #95
                                o is renderiu viskas daug aiskiau matosi nei is maketu ktiaip sakant maketai tikrai sudini (dauguma ju)

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #96
                                  Idomus sprendimas naujajam Vilniui butu, tik man jis per masyvus tai vietai ir kaip ten su stogu tarp dvieju daliu, bus jis ar ne, nes brezinyje vienaip atrodo radnderyje kitaip?

                                  Comment


                                    #97
                                    man tai is "futuristiniu" projektu labiausiai patinka "kamuolis" keitai tikrai atrodytu jis Vilniuje ir turistam tikriausiai butu suinteresuotumas


                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #98
                                      Paziurejes i vizualicijas lieku prie 7, nors manau baltos splavos jis ten geriau atrodytu. Taip pat neblogai atrodo 15-1. Idomu kas dare ta 7? Koks nors zymus architektas ar kokie studentai. Jei kokie studentai tai tikriausiai be sansu, kad jis laimes.

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė specz
                                        Idomus sprendimas naujajam Vilniui butu, tik man jis per masyvus tai vietai ir kaip ten su stogu tarp dvieju daliu, bus jis ar ne, nes brezinyje vienaip atrodo radnderyje kitaip?
                                        Renderinge irgi yra stogas. O maketo nuotrauka padaryta is kitos puses, kur nera skyles.

                                        Comment


                                          man realiai 12 irgi visai pramusha... tik uzkliuvo keli dalykai.
                                          1. kodel ta 'skyle' neatsukta i Neri? tada ir krantine butu netaip uzkrauta, ir iejimo trauka is konstitucijos organizuojama ir iejus i ta atvira erdve (per 16 aukstu?! ekonomiskai irgi sunkiai realu bet jei pasirasytu hansa - sveikintina) prasisviestu neries krantine kitoje puseje.
                                          2. alogiskas sprendimas. pagal hansa salygas reikejo projektuoti paliekant 20% erdves banko augimui. 12 darbe parodyta is abieju pusiu po 4 (atrodo) aukstus pletimuisi...??!! wtf?! tai kol bankas 'neuzaugo' patekus i tuos aukstus atsimustum i uztrenktas duris su uzrasu '20% pletimuisi' ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X