Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Hansabanko“ administracinis pastatas. Viešoji nuomonė

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ...Ambrasas suprojektavo 3 Hanerius 1-"plaucio"formos, "zalia" ir prie savivaldybes"piestuka"

    Comment


      .....visai ne kas. visai.....

      Comment


        ...idomu suzinoti,ar is cia rasanciu matete konkurso maketus naturoje ir bandete istatyti juos i situacijos maketa?...beveik visi neisiraso i aplinka,tik nr4 pakenciamas savo masteliu ir siaip idomesnis darbas,nors primena FORUMA Barsoje...keisti reitingo rezultatai...tikras saiubas,jei bus isrinktas "lyderis"...

        Comment


          Man tie "padžiauti batai" vis labiau pradeda patikti. Aišku sunku įsivaizduot, kaip gyvai atrodys, be to, kad dar KVAD'as tokio masyvaus neužprotestuotų
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            ...visiska nesamone...na ir issirinko laimetojus...dar karta paziurejau i savo darytas nuotraukas konteksiniame makete...i-ma vieta tiesiog urbanistine nesamone...malonu ,jog darbas nr4 nors 3-cia vieta gavo

            Comment


              Paleko kaip supratau ne visiskai toks pats kubas, kaip toje vizualizacijoje - jis idejo savo firmine ideja, kaip ir su savarzele - "Victoria", tik kitokia forma. O is isores vizualizacijose atrodo, kad nera jokio dvigubo fasado ir forma nera idealiai kubo. Taip, kad gali buti, jog mes pernelyg uzsipuolam, nors aisku panasumu tikrai yra. Bet yra panasumu ir su ta Paryziaus "arka" (neprisimenu pavadinimo). Visgi man jis tikrai labiau patinka nei Ambraso keisti, padziauti batai. Kad ir koki is tu dvieju pasirinktu, tikiuosi, kad dar nemazai patobulins.

              Idomu kiek galima tobulinti isrinktus projektus? Juk visiskai perdaryti i kita projekta negalima.

              Comment

              Working...
              X