Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Hansabanko“ administracinis pastatas. Viešoji nuomonė

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė F-R-Z
    Balsavimas, kuris vyksta cia nera obiektyvus, tad butu naivu sakyti, kad vienas ar kitas pasiulymas yra geresnis ar blogesnis. Tie naujokai, kurie prisijunge vakar/siandien tera tik esanciu dalyviu klonai, kiems svarbu nesaziningai isskirti jiems patinkanti projekteli. Nenustebciau, jei kuris is adminu tuo piktnaudziautu. Jeigu kuriate diskusija su balsavimu, tai bent bukite saziningi vienas kito atzvilgiu.

    nr. 7 - liux mobilka ant Neries kranto! net su dvem antenom
    Na mes čia nė kiek nesuinteresuoti kažką "prastumt", nes ši apklausa tik šiaip "parodomoji". O nauji vartotojai atsirado iš įvairių įstaigų kaip Hansabanko, Aplinkos ministerijos, JAD ir pan. Tiesa, jog šių vartotojų IP dauguma atvejų sutampa, tačiau jei žmonės rašo iš tos pačios įstaigos, tai visai natūralu. Yra keletas įtartinų atvejų, bet nemanau, jog tai taip svarbu imtis prieš juos priemonių, nes tokie klonai kitur nelabai ir reikšis, be to negalime būti tikri, kurie yra klonai, o kurie ne.

    Beje, už blogą elgesį Darijus tuojaus bus pašalintas.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      taigi, architektai dar labiau praturtintu sita foruma. O siaip, kas gi daugiau zinos apie vykdomus ar tik planuojamus Lietuvos projektus, jei ne mielieji architektai

      Comment


        Parašė Mantaz
        ...O nauji vartotojai atsirado iš įvairių įstaigų kaip Hansabanko...
        Jei cia yra Hansabanko darbuotoju, tai klausimas: kuriam pastate jus noretumet dirbti?

        Comment


          Kuo daugiau ziuriu i 7 tuo greiciau man jis atsibosta. na nzn... nera ten kazko isskirtinio... Atidaviau balsa uz 9 visai neblogas mano manymu, bet nenurungtu Saules Akmens. Kas galetu ji nurungti tai tik 5 projektas, bet sunku man ji ten isivaizduoti

          Comment


            Parašė Edd
            Jei cia yra Hansabanko darbuotoju, tai klausimas: kuriam pastate jus noretumet dirbti?
            Na čia jau buvo atsakyta

            http://tinkle.miestai.net/showpost.p...&postcount=163
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Parašė Mantaz
              Tai tik viena nuomone, gal yra ir daugiau?

              Comment


                suzavejo mane konkurso darbu pateikimas ir nuotrauku kokybe
                gal geriau nueikit gyvai paziuret
                ar ka...

                Comment


                  Toli eiti bent man asmeniskai butu bet aciu uz pasiulima ...

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    sveiki,
                    aciu administratoriams uz tokia diskusija. tik gaila kad toks triusas ruosiant medziaga neatspindi darbu architekturines kokybes. reikejo nepatingeti ir panesioti tuos maketu klonus i situacijos maketa ir pafotografuoti is realiu rakursu. tada ir butumet pateike daugiau ar maziau visa architekturini konteksta.
                    aisku didelis geda konkurso organizatoriams uz tokia ekspozicijos erdve kur i maketus reikia ziureti is paukscio skrydzio, pamestus kaip siukles, (o juk tiek prakaito prie ju pralieta ) ir trinti uzpakali i darba kai ziuri kita. manyciau geda pries banka.
                    tad jei kas dar nebuvo tikrai siulyciau nueiti ir pasiziureti, tada jei nuomone nepasikeistu tai bent objektyvus komentarai butu.
                    (beje sklando gandas kad ekspozija ruosiasi perkelti)
                    manau komentuoti isiliejimo i aplinka is vizualizaciju tikrai nevertetu, todel kad panagrinejus brezinius pasidaro akivaizdu kad daugelis savo pastatus lengvai pakoregavo bendro vaizdo labui.
                    kaip dalyvis galiu pasakyti kad konkursas tikrai neprastas ir pavykes, nes rinktis tikrai yra is ko.
                    o tiems kas dedasi naiviaisiais architekturos vertintojais noriu tik tiek pasakyti kad kas kitas jei ne architektai gali jums pasakyti kas siandien madinga. ir tikrai noriu tiketis kad atsiras vilniuje pastatas kalbantis ne vakar dienos, ne siandienos, bet rytdienos architekturine kalba.

                    Comment


                      O kuris tavo darbas, dalyvi?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Jo_majo
                        o zinot kas idomiausia apie numeri 7??... jei jau taip apie ji visi kalba...

                        kalbejau vienu metu su sito sedevro autoriumi ir jis papasakojo kad konstruktyviai tas "LT agurkas" nestovi... sake kad tikrino konstrukcijas su STAAD'u ir paaiskejo kad si konstrukcija nera imanoma... vienu zodziu sitas darbelis gavosi tik akims paganyt... (aisku nesakau kad negalima butu tokios "SMULKIOS" problemeles kaip nors issprest...)

                        tai va taip vat...
                        Apie STAAD.Pro galiu pasakyti tiek, kad programa nelabai pritaikyta skaičiuoti gelžbetoninėms konstrukcijoms dėl to, kad skaičiavimuose nevertina ašinių jėgų, ekscentriškumo ir pan.
                        Siūlyčiau perskaičiuoti su COSMOS gsrt 1024 .
                        sigpic
                        Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

                        Comment


                          bandysi pasiteisinti pateiktos medziagos tikslumu ?

                          Comment


                            O kodėl turėčiau teisintis? Iš ties iki šios parodos nelabai turėjau supratimo, kam tie maži maketėliai (ne mano sritis gi), o beje, kiekvieną nešiot ir laiko užima
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              oho neblogas susidomejimas sita tema

                              Comment


                                ok, kur tiksliai galima tuos visus konkursinius darbus pamatyt? Irgi nueisiu pasidairyt...

                                Comment


                                  Archsąjungoj, čia ta Delfino užstatyta "pilaitė"
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment




                                    Lietuvos architektų sąjunga
                                    Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius
                                    tel.: (8-5) 275 6483, 275 5948, faks. (8-5) 272 4825

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      Dalyvi, norit pasakyti kad mes neturim skonio i mena, i grozi, i siuolaikine mada? Kas kitas jei ne mes turesime spresti ar tai siuolaikiska ar atgyventa jau ?
                                      noriu pasakyti, kad kiekvienas grozi supranta kitaip, tad ir nesutinku su jusu pasisakymu >> "kas kitas jei ne architektai gali jums pasakyti kas siandien madinga."

                                      Comment


                                        Ačiū, reiks apsilankyt

                                        Comment


                                          Ech. Kaip matau mano pasirinkimas nepopuliarus. Siaip man patiko 2, toks tvarkingas ir tiek. O 7 tai tikrai negrazus. Ideju tai siandien architektai tikrai pristigo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X