Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus Lukiškių aikštės rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Vatnikai alergiški partizanams. Vytis kur kas silpnesnis tuo požiūriu.
    Esminis klausimas ar vatnikams užteks proto įžiūrėti partizanus šitam reljefe. Lentelės vargu ar užteks. Nebent bus per visą sieną užrašyta. Dar geriau būtų šviečiantis užrašas. Gal tada ir įskaitys.

    Comment


      Mane labiausiai užknisa tas faktas, kad čia yra dar vienas žingsnis, kaip mes atiduodame savo herbą baltarusiams. Aš nežinau kaip jums, bet man ta idėja, kad svetima šalis mūsų simbolį įamžina labiau, negu mes patys, yra smarkiai purtanti. O dabar turėsim skoningą kalvutę. Valio. Sėkmės bandant kiekvienam žmogui atskirai aiškinti, kad čia gi apie partizanus viskas. Nugisveikinu, draugai lietuviai, padarysim vėl mianą.

      Comment


        Parašė abruo Rodyti pranešimą
        Ačiū dievui, kurio nėra <...>


        Komisijos balsai už nugalėtoją: 10; už Vytį: 4.
        Jei kas rasit info, pasidalinkit, už ką balsavo kiti 2 nariai.

        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

          Per kur antausis jei vytis surinko keletu balsų daugiau už kalvą? Kaip aiškiai visuomenė balsavo už kalvą nubalsuodama lygiai taip pat aiškiai (ir dar truputi aiškiau) už vytį?
          Per ten, kad geras, bet niekam nežinomas ir nereklamuotas projektas surinko beveik tiek pat balsų už per visas medijas reklamuotą, apkalbėti projektą, dėl kurio net maketas stovėjo aikštėje ir vyko vieši palaikimo mitingai.
          Flickr

          Comment


            Tai kad pas mus piniginėj bent keli Vyčiai yra, plius jie plinta po Europą net mūsų dėka

            Comment


              Parašė Magician Rodyti pranešimą
              Mane labiausiai užknisa tas faktas, kad čia yra dar vienas žingsnis, kaip mes atiduodame savo herbą baltarusiams. Aš nežinau kaip jums, bet man ta idėja, kad svetima šalis mūsų simbolį įamžina labiau, negu mes patys, yra smarkiai purtanti. O dabar turėsim skoningą kalvutę. Valio. Sėkmės bandant kiekvienam žmogui atskirai aiškinti, kad čia gi apie partizanus viskas. Nugisveikinu, draugai lietuviai, padarysim vėl mianą.
              Mane dar labiau užknisa simbolių sureikšminimas ir norėjimas įamžinti kuo didesniu masteliu. Kad baltarusiai "vagia" vytį ir laiko save LDK dalimi mums pats geriausias variantas, norėtumėte, kad vogtų rusiškus simbolius ir Gudija taptų RF autonomine respublika?
              Paskutinis taisė Lettered; 2017.11.27, 12:41.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Per ten, kad geras, bet niekam nežinomas ir nereklamuotas projektas surinko beveik tiek pat balsų už per visas medijas reklamuotą, apkalbėti projektą, dėl kurio net maketas stovėjo aikštėje ir vyko vieši palaikimo mitingai.
                Tai čia kas pasireiškė? Vėl įprastas balsavimas prieš kažką? Kas čia pasistengė? Suklastojo balsavimą? Šiaip laimėtoju paskelbtas projektas, kuris tikrai nėra kažkas tokio "ach".

                Aš neliūdnas - aš blaivus

                Comment


                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                  Tai čia kas pasireiškė? Vėl įprastas balsavimas prieš kažką? Kas čia pasistengė? Suklastojo balsavimą? Šiaip laimėtoju paskelbtas projektas, kuris tikrai nėra kažkas tokio "ach".
                  Bet vis tiek labiau ach už kitus projektas ir architektūriškai/urbanistiškiai žymiai modernesnis ir įdomesnis. Čia kaip tik nebuvo jokio balsavimo prieš, niekas vyčio ne nemėgsta, žmonės ir komisija tiesiog balsavo už tai, kas patiko labiausiai.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Per ten, kad geras, bet niekam nežinomas ir nereklamuotas projektas surinko beveik tiek pat balsų už per visas medijas reklamuotą, apkalbėti projektą, dėl kurio net maketas stovėjo aikštėje ir vyko vieši palaikimo mitingai.
                    Nemaža dalis tos reklamos buvo kodėl vyčio nereiktų. Dar klausimas į kurią pusę buvo daugiau straipsnių. Kitos alternatyvos buvo labal liūdnos, tad natūralu, kad kas nenorėjo vyčio - balsavo už šitą.

                    Be to, vyčio variantas tikrai nebuvo kažkas wow. Iš vyčio idėjos buvo galima išspausti daug daugiau. Ir bus galima - pvz ant kalvos pastatyti

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Bet vis tiek labiau ach už kitus projektas ir architektūriškai/urbanistiškiai žymiai modernesnis ir įdomesnis. Čia kaip tik nebuvo jokio balsavimo prieš, niekas vyčio ne nemėgsta, žmonės ir komisija tiesiog balsavo už tai, kas patiko labiausiai.
                      Žodžiu antras vamzdis. Anas irgi modernus ir įdomus Ir šiokią tokią prasmę ilgainiui įgavo. Nors ir turbūt visiškai ne tokią, kokią turėjo omeny autorius. Abejoju ar norėjo pastatyti paminklą VEKS ir kitiems pinigų plovimo projektams. Įdomu šitas paminklas po 10 metų kokią prasmę įgaus.

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Žodžiu antras vamzdis. Anas irgi modernus ir įdomus Ir šiokią tokią prasmę ilgainiui įgavo. Nors ir turbūt visiškai ne tokią, kokią turėjo omeny autorius. Abejoju ar norėjo pastatyti paminklą VEKS ir kitiems pinigų plovimo projektams. Įdomu šitas paminklas po 10 metų kokią prasmę įgaus.
                        Vamzdį iš pradžių irgi visi keikė, bet dabar jau patina, tapo vienu Vilniaus simbolių ir įdomesnių mažosios architektūros objektų per visą nepriklausomybės laikotarpį.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Vamzdį iš pradžių irgi visi keikė, bet dabar jau patina, tapo vienu Vilniaus simbolių ir įdomesnių mažosios architektūros objektų per visą nepriklausomybės laikotarpį.
                          Bet ar šitas dalykas bus toks šokiruojantis, išskirtinis? Man ta siena tiesiog nuobodi ir nyki, neįsivaizduoju, kaip ir kodėl ji galėtų tapti simboliu. Ji gali tapti nebent mūsų bijojimo savo praeities ir bijojimo išsiskirti simboliu. To buko lietuviško drovumo ir santūrumo simboliu.

                          Comment


                            o ten ant sienos surasys partizanu vardus, datas kokias nors, ar ka?

                            Comment


                              Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                              Bet ar šitas dalykas bus toks šokiruojantis, išskirtinis? Man ta siena tiesiog nuobodi ir nyki, neįsivaizduoju, kaip ir kodėl ji galėtų tapti simboliu. Ji gali tapti nebent mūsų bijojimo savo praeities ir bijojimo išsiskirti simboliu. To buko lietuviško drovumo ir santūrumo simboliu.
                              Gal kaip tik reikia išlipti iš to lietuviško buko ir provincialaus simbolių ir didybės vaikymosi.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                                Bet ar šitas dalykas bus toks šokiruojantis, išskirtinis? Man ta siena tiesiog nuobodi ir nyki, neįsivaizduoju, kaip ir kodėl ji galėtų tapti simboliu. Ji gali tapti nebent mūsų bijojimo savo praeities ir bijojimo išsiskirti simboliu. To buko lietuviško drovumo ir santūrumo simboliu.
                                Nuobodumo, nykumo ir lindimo gilyn simboliu

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  Gal kaip tik reikia išlipti iš to lietuviško buko ir provincialaus simbolių ir didybės vaikymosi.
                                  Provincialumas yra norėjimas neišskirti, neatsilikti nuo laiko, "būti kaip žmonės" ir vajėzusmarijakaskąpagalvos.

                                  Comment


                                    Na nieko tokio, padarys paminklą kovotojams už laisvę - kalvą, o po 5 metų statys dar vieną paminklą už laisvę. Nes didžioji dalis visuomenės nesupras šios kalvos ir laisvės prasmės. Pastatys Vytį po 5 metų. Progų bus. Ir visi bus laimingi.

                                    Comment


                                      Juokingiausias Delfi komentaras - tai bunkeris nuo Astravo

                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                        Provincialumas yra norėjimas neišskirti, neatsilikti nuo laiko, "būti kaip žmonės" ir vajėzusmarijakaskąpagalvos.
                                        Tai čia su vyčiu taip ir būtų, vamzdis ar kalva kaip tik yra mokėjimas būti išskirtiniais, įdomiais ir netradiciniais.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Mano palinkėjimas, neimti taip giliai į širdį. Gyvenimas tęsiasi ir yra žymiai aktualesnių klausimų. Konkursas vėlavo, todėl ir rezultatas yra toks koks yra. Bet čia yra valstybinio sektoriaus administraciniai niuansai. Vienintelis dalykas, kuo tikrai džiaugiuosi, kad laimėjo ne arklys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X