Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Quadrum Business City (Konstitucijos pr. 21)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O aš manau, kad visai gerai atrodo ir atrodys. Dar tamsesnė spalva greičiausiai padidintų patį objektą, t.y. jis atrodytų gerokai masyvesnis ir galbūt net per daug grubus. Balta spalva - na, gal, bet sunkiai įsivaizduoju.

    O žalia puikiai įsipaišo į kontekstą.

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      O aš manau, kad visai gerai atrodo ir atrodys. Dar tamsesnė spalva greičiausiai padidintų patį objektą, t.y. jis atrodytų gerokai masyvesnis ir galbūt net per daug grubus. Balta spalva - na, gal, bet sunkiai įsivaizduoju.

      O žalia puikiai įsipaišo į kontekstą.
      Na bet to "žalia" bus kaip reikiant daug...

      Comment


        Bet ar tai blogai? Mūsų akys prie žalios tikrai yra pripratusios

        Nors reikia pripažinti, kad vizualizacijoje tikrai pastatas buvo baltesnis ir žalia spalva buvo gerokai šviesesnė.

        Comment


          Viskas gerai su ta žalia. Aš nesuprantu kodėl dabar staiga turėtų statomas derintis prie tokio pačio jau pastatyto, kaip minėjot Swedbank. Leiskit užbaigt iki galo viską pirmiausiai
          Atėjo, pamatė, pastatė...

          Comment


            Tos žalios linijos iš toli bus pats Quadrumo cinkelis. O iš arti dar ir matysis, kad ten raižytas stiklas, kas labai priduos fasadui solidumo.
            There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

            Comment


              Neturiu nieko labai prieš žalią spalvą ir išties gal reikėtų palaukti viso rezultato, bet man irgi kažkaip atrodo, kad pastatas galėjo būti kiek šviesesnis. Kad ir žaliai šviesesnis. Kuo šviesesnė spalva - tuo labiau šviesą atspindi. Kuo labiau šviesą atspindi - tuo geriau matomas, ypač iš toli ir tai tikriausiai padėtų išryškinto jo tas fasado horizontalių lentų linijas. Dabar man kažkaip per daug susilieja su aplinka, o ta aplinka kol kas tikrai nespindi
              Paskutinis taisė Eidvis; 2015.04.26, 21:00.

              Comment


                Parašė nomad Rodyti pranešimą
                Tos žalios linijos iš toli bus pats Quadrumo cinkelis. O iš arti dar ir matysis, kad ten raižytas stiklas, kas labai priduos fasadui solidumo.
                O kaip tas "cinkelis" pasireiškia? Man, visų pirma, žali langai šaukia "Kazakstanas!"

                Comment


                  Ir prie didžiausio nuomininko DnB spalvų derinsis.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    O kaip tas "cinkelis" pasireiškia? Man, visų pirma, žali langai šaukia "Kazakstanas!"
                    Truputį primena tuos 3 kairėje?

                    Comment


                      Nu ir tuos dešinėje dar

                      Comment


                        Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                        Truputį primena tuos 3 kairėje?

                        Atvaizdas
                        O dievuleliau koks grazumas...

                        Comment


                          Tie trys žali banguojantys broliai (Nothern Lights) kairėje fone yra visai labai neblogi pastatai, esu juose netgi keletą naktų praleidęs Dauguma kitų patatų ten tikrai siaubingi ir problema ten tikrai ne stiklo žalume ...

                          Per vidurį pačiam gale fone beje matosi R. Rogerso 'polietileninės palapinės' šedevras. Tikrai įspūdingas pastatas.
                          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                          Comment


                            Na tai žinot, Kazakstaną priminti gali ir balta spalva

                            Comment


                              Tokio pobudzio projektu turi Pievu Takas . Ko nesuprantu tai kaip tokios firmos ira aplamai legalios, arba geriau pasakius, kaip nebankrutuoja.
                              Paskutinis taisė kasparas.v; 2015.04.26, 22:11.

                              Comment


                                O Jezus Marija... Pfu... Nuo pat ryto nusigąsdinau. Gal toje firmoje kokie baltarusiai dirba?
                                Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                Tokio pobudzio projektu turi Pievu Takas . Ko nesuprantu tai kaip tokios firmos ira aplamai legalios, arba geriau pasakius, kaip nebankrutuoja.
                                Paskutinis taisė Tfmachine; 2015.04.27, 10:33.

                                Comment


                                  Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                  Tokio pobudzio projektu turi Pievu Takas . Ko nesuprantu tai kaip tokios firmos ira aplamai legalios, arba geriau pasakius, kaip nebankrutuoja.
                                  OMG net nezinau kad turime tokiu sedevru kaipo:





                                  Bet kaip kai kurie forumieciai sako, cia laisva rinka ir viskas ok.

                                  Comment




                                    Čia kartais ne Korių pirmos "vizualizacijos"?
                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Cia jau pastatyti namai.

                                      Comment


                                        Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                                        Cia jau pastatyti namai.
                                        Nėra nėra šitų namų Vilniuje.
                                        Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                        Comment


                                          Tada atsiprasau uz klaidinima, vizualizacijos labai realistiskos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X