Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žirmūnai - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Galėtų Lietuvos institucijos su Teismų rūmais ir S+S+S duoti pradžią įspūdingai architektūrai Lietuvoje. Tik aišku viskas dar priklauso nuo medžiagų, bet abu projektai nuostabūs.

    Comment


      Mano vote uz: 1) Simtas-simtas . 2) Moneta man atvirai snekant labai primena Briuselio parlamenta ir " V" dar visai nieko.Del Monetos ,tai nesu isitikines ar labai jau jis geras.Ir btw tokiam projektui kaip Simtas-simtas galejo parinkti vieta ir salia Konstitucijos prospekto butu super.
      Paskutinis taisė Edis; 2019.05.10, 12:24.

      Comment


        As manau aukstybinio taip tiesiog pavienio statyt nelabai apsimoka. Gerai atrodo tik kai jie grupemis stiebiasi o ne siaip pavieniai.

        Comment


          S+S+S
          Cube
          Šimtas=Šimštas
          "V"
          "Moneta"
          „Vardan tos“
          "Sūkis"
          "Augimas"
          Triaukštis tvartas

          Comment


            Praktiškai visi darbai geri. Tikrai apmaudu, jog pastatas bus tokioje vietoje. Aš savo balsą atiduočiau už Šimtas=Šimtas, Cube, S+S+S.

            Comment


              Nereikia gailet geru pastatu ir rajonams. Lazdynu baseinas irgi gana ispudingas, reikia isivaizduot utopine ateiti kur visi rajonai renovuoti ir islaizyti, su daugiau traukos tasku isskyrus zmoniu butus.

              Comment


                1. Šimtas=šimtas
                2. S+S+S
                3. Moneta

                Logos - ne, ne ir dar kartą NE.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Logos atrodo kaip daugiaaukštis parkingas.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Citify Facebook'e daugiausiai reakcijų sulaukė Moneta, antroje vietoje Šimtas=Šimtas, po to S+S+S.

                    https://www.facebook.com/citify.eu/p...91554220890060

                    Reik pasakyt, kad Moneta tikrai labiausiai atrodo "bankiškai". Kita vertus nėra super originalus.

                    Comment


                      Moneta pataikė labai gerai su concept'u, man irgi labai patinka, tik jo aukštybinė dalis labai siaura, trūksta masyvumo, žiūrint iš kai kurių pusių atrodys per "lengvai". Viską įvertinus turbūt balsuočiau už SSS. Cube tai atrodo kaip ne toks išvaizdus SSS brolis. Nemanau, kad Šimtas tiktų tai vietai, pats savaime gražus, bet reikėtų daugiau tokio aukščio stiklinio fasado pastatų aplink. Dar V nusipelno paminėjimo, tikrai tiktų tai vietai, puikiai ir skirtingai atrodo iš visų pusių. Apskritai, reikia pagirt LB, kad rengiamas konkursas, o ir gerų darbų pateikta nemažai.

                      Comment


                        Cube, SSS, Šimtas.
                        Padorūs ir kiti, bet šitie taptų rajono landmarku, ir verstų pasitempti ir kitus šalia esančius.
                        Mažiausiai norėčiau Monetos ir Logos.

                        Comment


                          1. SSS
                          2. Moneta
                          3. Cube
                          Simtas butu geras nebent NMC arba prie spaudos rumu, bet ne cia
                          RYTAS ULTRAS

                          Comment


                            1. S+S+S (kažkas labiau unikalesnio)
                            2. Moneta (didelis atotrūkis tarp 1 ir 2 vietos, daug kur matyta)
                            Visi kiti

                            Comment


                              Moneta primena Europos parlamento pastatą.
                              Aš už SSS.

                              Comment


                                Moneta atgyvenusi moraliskai. Ziuri i ja ir galvoji, kazkur jus man tokie jau iki skausmo matyti.

                                Comment


                                  Bet pagal "made in vilnius" apklausą pirmauja "Moneta". Gal pats simbolis "monetos" svarbesnis negu pati architektūra?

                                  Comment


                                    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                    Bet pagal "made in vilnius" apklausą pirmauja "Moneta". Gal pats simbolis "monetos" svarbesnis negu pati architektūra?
                                    Lietuviai nenori išskirtinumo, o galvoja labiau pragmatiškai ir ką pagalvos kiti, jei truputi pasakysi, padarysi kitaip.

                                    Comment


                                      Sss mano vertinime krenta i trecia vieta:
                                      cube
                                      Šimštas
                                      SSS

                                      priežastis ta kad terasose ten po ta konstrukcija nesinorės būti. Vaizdas gali būt kiek slegiantis

                                      Comment


                                        Švelniai nustebino
                                        Pirmąją vietą Lietuvos banko (LB) būstinės Vilniuje architektūriniame konkurse laimėjo „Cloud architektai“.

                                        Comment


                                          Toks tai netgi NMC būtų gerai.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X