Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Malūnų kalvos kvartalas | Bastionų namai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Tai, kad ir forume, ir architektūros puslapiuose dauguma pasibaisėję šiuo projektu. Tikrai ne išsskiryinę nuomonę vystytojas pareiškė
    Nesakau, kad man „Pelenynas“ stebūklas, bet ir nekelia pasibaisėjimo kaip čia "daugeliui". Ir tas "dauguma pasibaisėję", čia 5-7 tie patys pastoviai rašantys ?
    Man ir "Gluosnų aikštė" ne ką geresni. Ir plamai, kai užeina kalba apie statybas Klaipėdoje, iškart siūlomi ir reikalaujami "sandelių" tipo pastatai. Man pavyzdžiui užstatyti visą tą plotą "sunkiais sandeliais" kelia pasibaisėjimą

    Comment


      Šiaip, Pelenynas, pripažinkim, nuobodokas. Bet galutinis rezultatas aišku priklausys nuo išpildymo. Padarius gražius plytų fasadus (gal net kokius reljefinius kaip plytų ekspresionizme) gali gautis ir visai neblogai.

      O statyti kažką pigaus ten aišku vieta smarkiai per gera.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė Scarface Rodyti pranešimą
        Nesakau, kad man „Pelenynas“ stebūklas, bet ir nekelia pasibaisėjimo kaip čia "daugeliui". Ir tas "dauguma pasibaisėję", čia 5-7 tie patys pastoviai rašantys ?
        Dauguma iš pasisakiusių. Nesvarbu ar dauguma iš 10, ar 20, ar 100. Net ir mažai apklausus jei dauguma pasisako neigiamai, nėra daug šansų, kad daugiau apklausus stebuklingai bus atvirkščiai, lyg ta mažuma kažkaip sutapo, kad neturi skonio.
        Plius praignoravai mano pasakymą apie architektūros puslapius ar ten kokį SA.LT, ten irgi dauguma pasisakė neigiamai apie projektą.


        Parašė Scarface Rodyti pranešimą
        Man ir "Gluosnų aikštė" ne ką geresni. Ir plamai, kai užeina kalba apie statybas Klaipėdoje, iškart siūlomi ir reikalaujami "sandelių" tipo pastatai. Man pavyzdžiui užstatyti visą tą plotą "sunkiais sandeliais" kelia pasibaisėjimą
        Ne sandėliai:

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Ne sandėliai:

          O kas ? Vietoje to, kad padaryti terasas išeinančias į Dangės upę, paėmė ir atsuko galu Jau Žvėjų gatvėje stovi "sandeliai" galais atsukti į Dangę.
          „New Town” dar truputį linksmiau atrodo ir įstiklinimo daugiau ir forma visų skiriasi.

          Click image for larger version  Name:	nt4.jpg Views:	1 Size:	257,7 kB ID:	1861878
          Paskutinis taisė Scarface; 2021.02.13, 16:38.

          Comment


            Parašė Scarface Rodyti pranešimą

            O tai KRYPTIS ar NEW TOWN ne ale copy paste ?
            Kažkoks vietinis architektas įsižeidė ir trepsi kojytėm, nenoriu kad kiti statytų
            Žmonės naivūs, galvoja kad Klaipėda koks Hamburgas. Nori pastatų ir būstą kaip Hamburge už lietuvišką kainą
            NewTown matau kad, nors ir panašūs bet ne vienodi, skiriasi spalvos, aukščiai ir fasadai kažkiek. Čia ir skirtumas. Negalima statyt prie pat senamiesčio didelio kvartalo kur visi namai vienodi, nes bus vietinis kaliningradas.

            Comment


              Parašė Scarface Rodyti pranešimą
              O kas ? Vietoje to, kad padaryti terasas išeinančias į Dangės upę, paėmė ir atsuko galu Jau Žvėjų gatvėje stovi "sandeliai" galais atsukti į Dangę.
              „New Town” dar truputį linksmiau atrodo ir įstiklinimo daugiau ir forma visų skiriasi.
              Galbūt tu nesi lietuvio tautybės ir dėl to kai kurių žodžių reikšmių nežinai, tad informuoju sandėlys tai yra kažkas tokio (dažniausiai 1-2 aukštų pastatas, kurio tiek ilgis, tiek plotis būna beveik be išimčių didesni nei aukštis):


              Comment


                O senieji vokiškos architektūros sandėliai, kaip ten su proporcijom?

                Comment


                  Dalyvis turėjo mintyje senuosius Klaipėdos uosto sandėlius.
                  Show must go von!

                  Comment


                    Ir dar kartą pasikartosiu. Pelenynas tai:

                    Click image for larger version

Name:	gbshot-yit-piliakalnis-2.jpg
Views:	424
Size:	576,5 kB
ID:	1861888
                    Show must go von!

                    Comment


                      Parašė evvt Rodyti pranešimą
                      O senieji vokiškos architektūros sandėliai, kaip ten su proporcijom?
                      Tai sandėlių aš matęs ir įspūdingesnių formų, bet bendrame kiekyje absoliuti dauguma sandėlių yra kokius aš nurodžiau, vadinasi ir žodžio sandėlys reikšmė yra apibrėžiama pagal tai kokie yra dauguma sandėlių, o ne pagal tai kokie yra nykstama mažuma sandėlių.

                      Comment


                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                        Ir dar kartą pasikartosiu. Pelenynas tai:

                        Click image for larger version

Name:	gbshot-yit-piliakalnis-2.jpg
Views:	424
Size:	576,5 kB
ID:	1861888
                        Tai, kad dauguma su tavim sutinka, kad prasta architektūra. Tai turbūt čia skirta įtikinti nariui Scarface.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Tai sandėlių aš matęs ir įspūdingesnių formų, bet bendrame kiekyje absoliuti dauguma sandėlių yra kokius aš nurodžiau, vadinasi ir žodžio sandėlys reikšmė yra apibrėžiama pagal tai kokie yra dauguma sandėlių, o ne pagal tai kokie yra nykstama mažuma sandėlių.
                          Ir aš taip būčiau pagalvojęs, jei nematęs to projekto renderių.

                          Comment


                            Akivaizdžiai pasirinktas pigiausias variantas. Apmaudu tik kad argumentuose, kodėl pasirinktas būtent šis, meluojama ir aiškinama apie neva geriausiai išpildomus kriterijus. Aišku tai visvien bus geras kvartalas ir geras projektas tiek Klaipėdos, tiek visos Lietuvos mastu, bet konkurse buvo žymiai geresnių pasiūlymų, kurie galėjo belenkaip gerai papuošti miestą. Belieka visas viltis dėti į Memelio miestą.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą

                              Galbūt tu nesi lietuvio tautybės ir dėl to kai kurių žodžių reikšmių nežinai, tad informuoju sandėlys tai yra kažkas tokio (dažniausiai 1-2 aukštų pastatas, kurio tiek ilgis, tiek plotis būna beveik be išimčių didesni nei aukštis):

                              Aš esu lietuvis ir klaipėdietis. O tu kas, kad taip nusišneki ? Būtum klaipėdietis, tai žinotum kas yra sandėlio tipo pastatai. Paveiksliukus gali rodyti slavams iš kokio Kaliningrado. Moki naudotis
                              Google ? Žvejų g. Dangė. Klaipėda Click image for larger version

Name:	klaipedos-m-senamiestis-zveju-g.jpg
Views:	370
Size:	450,0 kB
ID:	1861937

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Akivaizdžiai pasirinktas pigiausias variantas. Apmaudu tik kad argumentuose, kodėl pasirinktas būtent šis, meluojama ir aiškinama apie neva geriausiai išpildomus kriterijus. Aišku tai visvien bus geras kvartalas ir geras projektas tiek Klaipėdos, tiek visos Lietuvos mastu, bet konkurse buvo žymiai geresnių pasiūlymų, kurie galėjo belenkaip gerai papuošti miestą. Belieka visas viltis dėti į Memelio miestą.
                                Jis bus geras tada jei pastatys tik du namus vieną baltą kitą rudą, kaip ten jų renderiuose

                                Comment


                                  Parašė Scarface Rodyti pranešimą
                                  O kas ? Vietoje to, kad padaryti terasas išeinančias į Dangės upę, paėmė ir atsuko galu Jau Žvėjų gatvėje stovi "sandeliai" galais atsukti į Dangę.
                                  „New Town” dar truputį linksmiau atrodo ir įstiklinimo daugiau ir forma visų skiriasi.
                                  Tie sandeliai žymiai geriau įsipaišo į vokiškos Klaipedos kontekstą, į uostamiesčio kontekstą, tiesiog iš formos unikalesni.

                                  Bet jeigu tau labiau patinka Prienų lygio stačiakampiniai tūriai, tai ok, ką čia jau beprisiginčysi.

                                  Vokiški sandeliai, kurie tau taip nepatinka, Hamburgo vizitinė kortelė
                                  Click image for larger version

Name:	germany-hamburg-top-attractions-port-hamburg-speicherstadt.jpg
Views:	341
Size:	218,1 kB
ID:	1861941

                                  Comment


                                    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                                    Vokiški sandeliai, kurie tau taip nepatinka, Hamburgo vizitinė kortelė
                                    Ane ? Šitie sandeliai yra istoriniai ir yra išlikę iki šių dienų. Tu geriau parodyk ką HafenCity naujai pastatė. Ne vieno pastato panaįaus į tą sandelį

                                    Comment


                                      Parašė Scarface Rodyti pranešimą
                                      Ane ? Šitie sandeliai yra istoriniai ir yra išlikę iki šių dienų. Tu geriau parodyk ką HafenCity naujai pastatė. Ne vieno pastato panaįaus į tą sandelį
                                      Filharmoniją?

                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą

                                        Filharmoniją?
                                        prie didelio noro galima jį ir sandėlių pavadinti. Beja, kuom jis ir buvo, ant seno sandėlio uždėjo karūną. Aš nieko prieš tokį sandėlį, kad Klaipėdoje pastatytų

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą

                                          Filharmoniją?

                                          O dabar įsivaizduokim kad ten stovi aštuonios tokios vienas prie vieno copy-paste filharmonijos viena šalia kitos. Vaizdas bus aštuonis kart geresnis ar vizgi tiek pat kartų blogesnis?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X