Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip, plius Akropolį nebus akvariumo

    Comment


      Na taciau bus ledo arena
      :buksvx:

      Comment


        Konkurencija mums labai gerai! Tegu stengesi mus privilioti .

        Comment


          Pries metus laiko buvo Kauno dienoj rasyta kad vaziuojent i Vilniaus puse iskils Maxima Baze ir Ermitazas bet ziuriu sios kalbos nutilo . Va jeigu tikrai pastatytu kitoj pusej dar si centriuka va tada tai jau butu prekybininkams velneva
          :buksvx:

          Comment


            Keista, jog toks PC maniakas esi, bet nežinojai, jog "Maxima Bazė" jau seniai įsikūrus Aleksote.

            Comment


              O prie ko cia ta Maxima Baze Aleksote ? As kalbu ne apie Aleksoto
              :buksvx:

              Comment


                2006 04 07 - Baigiamas montuoti 3 bokstinis kranas......

                Mano blogas

                Comment


                  va prieš maždaug pusvalandį buvau ten tai gatvėj kažką matavo žmonės aikštelės darbai nestovi o šiaip tai įspūdingai atrodo statybų aikštelė
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Kelios naujos foto iš balandžio pradžios (copyright: Džabas. dėkui jam!):

                    Panorama vienas:
                    [Spausti, kad matyti kur kas didesnį vaizdą]


                    Panorama du:
                    [Spausti, kad matyti kur kas didesnį vaizdą]






                    Comment


                      Parašė HAMMER
                      va prieš maždaug pusvalandį buvau ten tai gatvėj kažką matavo žmonės aikštelės darbai nestovi o šiaip tai įspūdingai atrodo statybų aikštelė
                      O as siandien vaziuodamas pro sali maciau, kad uztvertoj prospekto pusej isgreztos jau duobes kazkokios. Bet jei jos skirtos parkingo poliams, tai tada dauguma pirciu ant ezeru krantu ant storesniu poliu stovi

                      Comment


                        Regis Kaunas netrukus turės vieną didžiausių statybų aikštelių Lietuvoj
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Aciu uz foto. Kai viska dar aplinkui pastatys .... tai bus
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            Parašė vytauc
                            Regis Kaunas netrukus turės vieną didžiausių statybų aikštelių Lietuvoj
                            Beje antrus metus iš eilės. Pernai tai buvo Mega.

                            Comment


                              O kitamet Arena

                              Comment


                                /\ tikiuosi blogiausiu atveju, nes labai tikiuosi, kad ten poliai prades kilti jau siemet

                                Comment


                                  Kaip jūs čia nustatot didžiausias statybų aikšteles ? pagal kranų, darbininkų skaičių, ar pagal pačios statybvietės plotą ?

                                  Pernai tai buvo Mega.
                                  Kai Klp statė akropolį, darbininkų sk. jei neklystu, buvo keli tūkst. Plotas taip pat didesnis už Megos, o dar šalia taikos pr. platino iki 10 juostų. Kranų buvo taip pat labai daug
                                  Westside is the best ! :jura:

                                  Comment


                                    Ištryniau kelis pranešimus, kurie neatitiko čia diskutuojamos temos. Ir vėl tie patys "kieno ilgesnis" ginčai. Tai galit išsiaiškint ir kitokiais būdais: asmeninėmis žinutėmis ar el. laiškais, gal tai peraugs į kažką konstruktyvesnio. O jei ir vėl pradėsite čia tuos ginčus, tai kiekvienas asmeniškai gausite po "liniuote savo ilgio išmatavimui"...
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Parašė 99
                                      Ištryniau kelis pranešimus, kurie neatitiko čia diskutuojamos temos. Ir vėl tie patys "kieno ilgesnis" ginčai. Tai galit išsiaiškint ir kitokiais būdais: asmeninėmis žinutėmis ar el. laiškais, gal tai peraugs į kažką konstruktyvesnio. O jei ir vėl pradėsite čia tuos ginčus, tai kiekvienas asmeniškai gausite po "liniuote savo ilgio išmatavimui"...
                                      Man tavo laisvo zodzio supratimas nepatinka cia tau ne kokia nors Baltarusija
                                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                      Comment


                                        Pritariu Rastamanui. 99 jau ne pirmą kartą naudojasi savo administratoriaus padėtimi ne ten kur reikia. Savo nuomonės išreiškimas dar ne forumo taisyklių pažeidimas kiek suprantu. Ir jeigu pranešimai "offtopic" tai geriau reikėtu juos perkelti į labiau atitinkančią temą (arba sukurti naują) o ne paprasčiausiai ištrinti juos

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė rastaman
                                          Man tavo laisvo zodzio supratimas nepatinka cia tau ne kokia nors Baltarusija
                                          čia tau ne delfi komentarai ir ne IRC, temos pavadinimas gan aiškus "Kauno "Akropolis"" ir visos kitos blevyzgos, nesusijusios su tema čia nereikalingos. Jei tarkim man įdomi ši tema, tai kokio velnio man per 3 puslapius skaityt kažkokius beverčius veblenimus apie kažkieno pranašumus ar kreivą nuomonę.

                                          Forumo Miestai ir architektūra savininkai turi teisę redaguoti, šalinti ar uždaryti bet kurią temą ar pranešimą, be jokios pateisinamos priežasties.
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X