Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    krantinė labai gražiai sutvarkyta ten palei Nemuną. tikiuos bus tokia iš visų pusių
    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

    Comment


      Deryboms dėl arenos valdymo kliūčių nebėra?

      Atrodo, kad Kauno miesto savivaldybei įtiko vienintelio statomos arenos operatoriaus konkurso dalyvio pateikto verslo plano patikslinimai. Greitai gali prasidėti derybos.

      Voką su reikalautais arenos valdymo sąlygų patikslinimais atplėšę savivaldybės tarnautojai atsiduso.

      „Atrodo, kad einame prie dalykiško bendravimo ir jau greitai galėsime skelbti derybų pradžią“, - sakė Kauno savivaldybės Viešųjų pirkimų ir koncesijų skyriaus vedėjas Raimondas Mačikėnas.

      Derybų pradžios data gali paaiškėti kitą savaitę.

      „Kauno diena“ ne kartą yra rašiusi, kad su vienintelio arenos koncesijos konkurso dalyvio pateiktu rūmų valdymo modeliu susipažinusi komisija buvo ėmusi abejoti, kad derybos prasidės. Pasiūlyme buvo apstu neaiškių detalių, dėl kurių nesutartus konkursą tektų nutraukti.

      „Kauno Žalgirio rėmėjo“ ir „Kauno futbolo ir beisbolo klubo“ konsorciumui buvo leistą patikslinti, kai kurias sąlygas.


      http://kauno.diena.lt

      Comment


        O man krantinės norėtusi kokios nors modernesnės.

        Comment


          Parašė Kaunietis_Zygis Rodyti pranešimą
          O man krantinės norėtusi kokios nors modernesnės.
          Kaip sakoma - "Norėti nedraudžiama". Po teisybei - visų norų irgi neišpildysi. Negi jei akmuo - tai jau nemodernu, nes asocijuojasi su akmens amžiumi? Gal krantinė turėtų būti stiklinė ar plastmasinė? Kritikuoti lengva, bet įžvelgti tame kūrinyje savitą grožį ir originalumą gerokai sunkiau...
          Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

          Comment


            Pastebėjau, kad yra nemažai žmonių kurie neturi idėjų ir tik sugeba kritikuoti, jei jau kritikuoji tai bent pasakyk kaip būtų gražiau, o ne šikt į miltus.
            DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

            Comment


              Parašė Depeche Rodyti pranešimą
              Pastebėjau, kad yra nemažai žmonių kurie neturi idėjų ir tik sugeba kritikuoti, jei jau kritikuoji tai bent pasakyk kaip būtų gražiau, o ne šikt į miltus.
              padaryt kaip kad padare su krantine prie Vytauto tilto is Aleksoto puses, nors... galiausiai tas grafiti "menas" viska sugadino

              Comment


                Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                Pastebėjau, kad yra nemažai žmonių kurie neturi idėjų ir tik sugeba kritikuoti, jei jau kritikuoji tai bent pasakyk kaip būtų gražiau, o ne šikt į miltus.
                Man tie akmenys atrodo iš toli visai gražiai. Šiaip norėčiau, kad tiesiog būtų prižiūrėta visa sala. Iškirsti krūmai visur nušienauta žolė. Manau, to pakaktų, kad sala atrodytų gražiai. O krantinė laivams prisirišt yra tik smulkmena.

                Comment


                  tai manau, kad tikrai sutvarkys, dar manau visai gerai būtų suoliukų pastatyt saloje. man labai patiktų. šiaip esu prieš salos urbanizavimą, tačiau pritarčiau kokiai kavinei netoli arenos ir panašioms pramogoms. o jei rimtai, tai manu, kad laikui bėgant, salos žaliasis plotas mažės...
                  Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                  Comment


                    Parašė Athens Rodyti pranešimą
                    tai manau, kad tikrai sutvarkys, dar manau visai gerai būtų suoliukų pastatyt saloje. man labai patiktų. šiaip esu prieš salos urbanizavimą, tačiau pritarčiau kokiai kavinei netoli arenos ir panašioms pramogoms. o jei rimtai, tai manu, kad laikui bėgant, salos žaliasis plotas mažės...
                    Kavinių bus pačioj Kauno arenoje ir jos veiks atskirai nuo salės, bent aš taip manau.

                    Comment


                      O aš nemanau, kad kavinės veiks, kai neveiks arena. Juk sporto halėje kavinės ir barai neveikia visą laiką.
                      P.S. O visi kiti komentatoriai mažiau nervuokitės, nes nupliksit

                      Comment


                        Parašė Kaunietis_Zygis Rodyti pranešimą
                        O aš nemanau, kad kavinės veiks, kai neveiks arena. Juk sporto halėje kavinės ir barai neveikia visą laiką.
                        P.S. O visi kiti komentatoriai mažiau nervuokitės, nes nupliksit
                        Jei net Šiaulių arena turi restoraną-barą dirbantį ir ne renginių metu, tai dėl naujosios Kauno arenos nemanau, kad turėtų kilti klausimai...
                        No one really knows
                        Which way the wind blows

                        Comment


                          Parašė Kaunietis_Zygis Rodyti pranešimą
                          O aš nemanau, kad kavinės veiks, kai neveiks arena. Juk sporto halėje kavinės ir barai neveikia visą laiką.
                          P.S. O visi kiti komentatoriai mažiau nervuokitės, nes nupliksit
                          Su hale lyginti nelabai išeina, nes halė suprojektuota kitaip ir barai ne renginių metu tiesiog nebūtų paklausūs, nes nei vaizdų gražių, nei erdvių. Arenoje, manau, bus suprojektuota kavinės ir barai su vaizdu į Nemuną, senamiestį, turės atskirus įėjimus iš salos.

                          Comment


                            Buvo rašyta dar, kad arenoj bus nemažai paslaugų bus ir be kavinių/restoranų kurios turėtų dirbti nerenginių metu.

                            Comment


                              na, jei kavinės bus pačioj arenoj, tai manau kainos ten...
                              Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                              Comment


                                grožis paprastume
                                Attached Files

                                Comment


                                  Parašė Athens Rodyti pranešimą
                                  na, jei kavinės bus pačioj arenoj, tai manau kainos ten...
                                  Kokia tokios minties motyvacija?
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    pasake bile pasakyt , motyvacijos jokios . (o jei motyvacija "ale cia arena" tai jos nebus , nueisi i kita gatves puse kavos isgert i akropopli .)

                                    Comment


                                      Tai oj oj gaila negi bus už kavos puodelį 4 Lt paklot, gi ne alaus pagert eini, o į normalų renginį normalioj arenoj. tai ir saugiklis - tos aukštos kainos.

                                      Comment


                                        Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
                                        Tai oj oj gaila negi bus už kavos puodelį 4 Lt paklot, gi ne alaus pagert eini, o į normalų renginį normalioj arenoj. tai ir saugiklis - tos aukštos kainos.
                                        kaip supratau, tai buvo kalbėta apie kainas arenoje esančiose kavinėse ne renginių metu

                                        Comment


                                          Naujas Kauno arenos veidas – daug terasų

                                          http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...-terasu-227365

                                          gal kas turi foto medziagos is pristatymo?
                                          Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                                          Comment

                                          Working...
                                          X