Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Malach Rodyti pranešimą

    Tai, kad dabartiniai teritorijos savininkai lyg ir yra IKI (Palink, ar kaip ten jie), tai šiuo metu jie lyg ir ieško įdėjų, ką ten daryti, gali būti, kad pajudės kažkas
    2013 buvo minima "Megapilė", nebent "Palink" perpirko iš jų, gal turite kokią nuorodą, kur minimi dabartiniai savininkai?

    http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...ikliems-427773

    Comment


      Tas Maxwan projektas...

      http://www.lituanicakaunas.lt/projekt-pristatymai.phtml

      Comment


        tuo tarpu šalia Click image for larger version

Name:	20180709_115448.jpg
Views:	119
Size:	143,1 kB
ID:	1653241

        Comment


          Įkeliu į šią temą, nes apima kelis projektus. Praėjusio 6adienio nuotrauka.
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            O kaip dėl tarpukarinės dalies?

            Aš visiškai neįsivaizduoju bet kokio tos teritorijos sutvarkymo nepaliekant tarkuparinės dalies.

            Mano akyse ją griaut būtų nusikaltimas.

            Comment


              Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą

              O ką vietoj jo?
              Vietoj architektūriškai bevertės sovietinės 70/80s dalies kad nors ir pievelė...

              Bet tarpukarinę dalį būtina palikt.

              Comment


                Parašė R.A.M. Rodyti pranešimą

                O kaip dėl tarpukarinės dalies?

                Aš visiškai neįsivaizduoju bet kokio tos teritorijos sutvarkymo nepaliekant tarkuparinės dalies.

                Mano akyse ją griaut būtų nusikaltimas.
                Čia tiesiog požiūrių skirtumas, Aš už daugumos tarpukario architektūros išsaugojimą. Bet jei retkarčiais tam tikrus pavienius objektus tam tikrose vietose ir pašalintų - nesupykčiau. Viskas priklauso nuo paties objekto, jo vietos, aplinkos ir tikslų. Tikriausiai mano atveju tai būtų gamybinės ir/ar sandeliavimo paskirties objektai, esantys besivystančiame miesto centre, ypač jei apsupti tarybinių vaiduoklių. Bet čia tik mano nuomonė.

                Comment


                  Parašė R.A.M. Rodyti pranešimą

                  O kaip dėl tarpukarinės dalies?

                  Aš visiškai neįsivaizduoju bet kokio tos teritorijos sutvarkymo nepaliekant tarkuparinės dalies.

                  Mano akyse ją griaut būtų nusikaltimas.
                  O kur toje teritorijoje tarpukarinė dalis?

                  Comment


                    O tai dar gyva ši įdėja perdaryti Lituanica ar jau numarinta? Geri čia tie projektiniai pasiūlymai.

                    Comment


                      Parašė MintiesRatas Rodyti pranešimą

                      O kur toje teritorijoje tarpukarinė dalis?
                      Turbūt jis turi galvoje tą su senio graffiti, aš tai abejoju, jog ten tarpukarinė dalis.

                      Comment


                        Iš Lituanicos interneto puslapio:

                        "Lietuviškoje enciklopedijoje pažymėta fabriko įkūrimo data – 1934 m."

                        "1940 m. įmonė, kurioje dirbo apie 100 žmonių, rugsėjo mėn. buvo nacionalizuota, o karo metais – sunaikinta. Pirmosiomis pokario dienomis įmonė buvo skubiai atstatyta ir „Lituanica“ pagamino 27 tūkst. porų avalynės."

                        "1959-1981 m. fabrikas žymiai išsiplėtė. Tuo metu pastatyti gamybiniai korpusai, įdiegti nauji įrengimai ir pažangios avalynės gamybos technologijos."

                        Nuotrauka iš interneto:



                        Taip išeina, kad originalus pastatas, pastatytas 1934 metais nėra išlikęs, o ta "Smetoninė dalis" pastatyta iškart po karo, o ne tarpukariu. Raudona "sovietinė dalis" pristatyta 1959-1981 metais.

                        Išvada gaunasi, kad Lituanicos teritorijoje nėra originalių tarpukario pastatų, o ta žaliai pažymėta, geriausiu atveju yra atstatyta replika (ir tai kažin ar replika, reikia daugiau info).

                        Kad ir kaip bebūtų, žiūrint į bendrą pastatų kompleksą, nematau tame pastate nieko išskirtinio, dėl ko reikėtų jį palikti jei kada nors būtų griaunamas visas kompleksas. Mano nuomonė.
                        Paskutinis taisė Efka_01; 2018.07.10, 18:11.

                        Comment


                          Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
                          Iš Lituanicos interneto puslapio:

                          "Lietuviškoje enciklopedijoje pažymėta fabriko įkūrimo data – 1934 m."

                          "1940 m. įmonė, kurioje dirbo apie 100 žmonių, rugsėjo mėn. buvo nacionalizuota, o karo metais – sunaikinta. Pirmosiomis pokario dienomis įmonė buvo skubiai atstatyta ir „Lituanica“ pagamino 27 tūkst. porų avalynės."

                          "1959-1981 m. fabrikas žymiai išsiplėtė. Tuo metu pastatyti gamybiniai korpusai, įdiegti nauji įrengimai ir pažangios avalynės gamybos technologijos."

                          Nuotrauka iš interneto:



                          Taip išeina, kad originalus pastatas, pastatytas 1934 metais nėra išlikęs, o ta "Smetoninė dalis" pastatyta iškart po karo, o ne tarpukariu. Raudona "sovietinė dalis" pristatyta 1959-1981 metais.

                          Išvada gaunasi, kad Lituanicos teritorijoje nėra originalių tarpukario pastatų, o ta žaliai pažymėta, geriausiu atveju yra atstatyta replika (ir tai kažin ar replika, reikia daugiau info).

                          Kad ir kaip bebūtų, žiūrint į bendrą pastatų kompleksą, nematau tame pastate nieko išskirtinio, dėl ko reikėtų jį palikti jei kada nors būtų griaunamas visas kompleksas. Mano nuomonė.
                          Man irgi viskas vienodai baisai atrodo, net negalvojau kad ten 2 dalys yra.

                          Comment


                            Va, radau šiek tiek foto su "Smetoniška" dalim

                            To senojo 4-aukščio korpuso statyba apie 1956 metus

                            Click image for larger version

Name:	Kaunas.R.Spalio statyba 1956.jpg
Views:	132
Size:	26,7 kB
ID:	1653761

                            Ir apie 1960 metus (iš www.kvb.lt)

                            Click image for larger version

Name:	Kaunas.R.Spalio batu fabr.1960.jpg
Views:	126
Size:	32,7 kB
ID:	1653762

                            Beje, toje raudona linija apibrėžtoje dalyje matosi namas dvišlaičiu stogu, va jis gali būti pats seniausias visame komplekse.

                            Keliauju per Lietuvą

                            Comment


                              Parašė Missoni Rodyti pranešimą

                              Beje, toje raudona linija apibrėžtoje dalyje matosi namas dvišlaičiu stogu, va jis gali būti pats seniausias visame komplekse.
                              Ten dabar baras "Žemyn Upe".

                              Comment


                                Maxwan ir laimėjo tą konkursą - dirbtuves. (Kam įdomu nuorodoj ir brėžiniai ir pristatymas, ir recenzijos). Beje, bent jau laimėjęs projektas siūlė išsaugoti "Žemyn upe" pastatą. Barzdžiukas darė DP daugmaž pagal Maxwan projektą. Deja, į DP neįtraukta laimėtojų plano dalis, kuri siūlė naikint žiedą, statyt stovėjimo aikštelę. Ta visa teritorija palikta už šito DP.
                                Detaliojo plano brėžinys - http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...9/maziukas.jpg

                                Tas Baltisches Haus yra prancūzų-belgų Ortizų šeimos, kuri ir įkūrė IKI, bet visai neseniai, prieš pora mėnesių, galutinai pardavė visas akcijas, bet pasiliko pačių parduotuvių kaip NT objektų valdymą + vysto kitus NT projektus. Turint omeny, kad metinis pelnas nuolat 10+ mln. eurų, tai labai jau toli gražu ne "neaiški kontora", o kaip tik vienas geresnių atvejų kas galėtų imtis kažko tokio (stabilios pajamos/ pelnas + didelės papildomo vidinio/ išorinio finansavimo galimybės + matyt orientaciją į ilgalaikę grąžą). Tiesa, panašu, jog dabar koncentruojasi į kitus projektus ir tik anuos užbaigus žiūrės ar verta dabar šokti. Plius, nori investuoti tik iš savų lėšų, tai arba labai nukels šitą projektą, arba po kiek laiko vystys etapais (kas buvo viena iš konkurso sąlygų, berods). Visai nesenas interviu su vadovu - https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...auju-galimybiu

                                Turint minty, kad patys savininkai įsitraukia į projektus reiktų kam uždegti juos Kaunu ir šita vieta Galėtų Matijošaitis išsikelt uždavinį gal kitai kadencijai ir asmeniškai užsiimt. Kažkaip atrodo, kad su tinkamu dėmesiu ir veiksmais būtų įmanoma įtraukti ir paspartinti projekto "savaeigą".
                                Būtų gal net ryškiausias urbanistinis judesys nepriklausomybės Kaune ir labai rimtai stumteltų visą vystymąsį/ epicentrą šiton pusėn + Vilijampolėj, ypač jeigu įvyktų prieš Aleksoto krantinės konversiją.

                                Comment


                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                  Ten dabar baras "Žemyn Upe".
                                  Aš turėjau omeny ne "Žemyn upe", bet pastatą, buvusį (pasirodo, iki 2015 jis stovėjo dab.automobilių aikštelėje) Lituanikos kieme, arčiau "Iki"
                                  Keliauju per Lietuvą

                                  Comment


                                    Marvelės ( Marvos ) upelio kaskadų vietoje statomas dar vienas amfiteatras Kaune. Gal ir gerai, kad bus sutvarkyta ši nuošali miesto vieta, bet ar dažnai šiame amfiteatre kas nors vyks? Ar stovės tuščias, apleistas, purvinas ir nelabai kam reikalingas. Duok Die, jei juo bus rūpinamasi ir jam labai seksis (pvz., su koncertais, šniokščiant upeliui per akmenis ššššššššššššššš...)

                                    Click image for larger version

Name:	DSCF5668.JPG
Views:	128
Size:	144,0 kB
ID:	1654417

                                    Click image for larger version

Name:	DSCF5673.JPG
Views:	112
Size:	117,3 kB
ID:	1654418

                                    Click image for larger version

Name:	DSCF5674.JPG
Views:	120
Size:	161,8 kB
ID:	1654419

                                    Click image for larger version

Name:	DSCF5677.JPG
Views:	126
Size:	136,3 kB
ID:	1654420

                                    Click image for larger version

Name:	DSCF5683.JPG
Views:	127
Size:	120,7 kB
ID:	1654421

                                    Keliauju per Lietuvą

                                    Comment


                                      Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                      Marvelės ( Marvos ) upelio kaskadų vietoje statomas dar vienas amfiteatras Kaune. Gal ir gerai, kad bus sutvarkyta ši nuošali miesto vieta, bet ar dažnai šiame amfiteatre kas nors vyks? Ar stovės tuščias, apleistas, purvinas ir nelabai kam reikalingas. Duok Die, jei juo bus rūpinamasi ir jam labai seksis (pvz., su koncertais, šniokščiant upeliui per akmenis ššššššššššššššš...)
                                      kam nesimiegos, gal koks poetas eiles paskaitys





                                      Русский военный корабль, иди нахуй!

                                      Comment


                                        Hamakai COOL

                                        Comment


                                          manau, nelabai vykusi investicija.
                                          Kaunas yra Kaunas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X