Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Daugiaaukštė parkavimo aikštelė Kauno centre išspręstų didelę problemą

    Pirmąją tokią aikštelę planuojama statyti greta buvusio „Merkurijaus“ pastato. Tai būtų šešių aukštų statinys, talpinantis daugiau nei 250 automobilių. Šį projektą artėjantį antradienį svarstys Kauno miesto taryba.


    Daugiau informacijos: http://kaunas.lt/index.php?64051999

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      kodėl jis tuščias turėtų stovėt?
      Sakai vystytojai nesugeba apskaičiuoti rinkos kainos ir pardavinės per brangiai?



      Gal todėl, kad būtų aišku, kad tai ne senas, o naujas namas, tai yra nebandoma "apgauti" aplinkos kas realiai gal net ir kičas būtų.
      Aišku geriau, kad ne stiklainis būtų, o kitokios medžiagos, plytos ir panašiai, naudojamos.
      Na, logiškai pagalvojus, aš labai abejoju dėl tų namų apgyvendinimo, nebent ten kažkas bus geriau, nei kitur, ,,tipo senamiestis." O dėl ,,kičo" tada taip praktiškai pagalvojus pvz., Drezdenas, Varšuva, Berlynas yra grynas kičas, nes juk ten visi namai seniai sugriauti ir ten faktiškai nieko nėra seno...pvz., dabar Berlynas viduryje atsistato rūmus karalių, ir jei viską grynai, smulkmeniškai atstato iki detalių, o pasmus kažkodėl jeigu tik norima idealiai atstyti, iš karto šaukiama ,,kičas"...

      P.S. pvz., Berlyno rūmų atstatymas senamiestyje: https://www.facebook.com/wiederaufba...chloss?fref=ts
      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

      Comment


        Tai būtent jie atstatinėja,kas buvo sugriauta, o čia būtų Valdovų rūmai 2. Gaila nebent, kad Kaune tiek daug apleistų pastatų senamiesčio-centro rajonuose, o čia dar tokį skverą užstatys

        Comment


          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
          Tai būtent jie atstatinėja,kas buvo sugriauta, o čia būtų Valdovų rūmai 2. Gaila nebent, kad Kaune tiek daug apleistų pastatų senamiesčio-centro rajonuose, o čia dar tokį skverą užstatys
          Taip dėl skvero labai gaila, o šiaip aš manau, jog to jų ,,moderno" reikėtų dėti kuo mažiau, kad išlaikyti senamiesčio atmosferą, nes paskui bus šalia namas 1925 m. prie jo XVI a. namas, o priešais juos bus post-moderno namelis stikline mansarda. Vat, tada tai jau bus tikrai ne kas, oi, ne kas...Čia maždaug iš tos serijos, kaip yra Budapešte priešais Stepono katedrą, stovintis sovietinis, aptriušęs 5 aukštų namas.
          ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
          - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

          Comment


            Parašė Raelis Rodyti pranešimą
            Taip dėl skvero labai gaila
            Aha, turbūt su šeima ten piknikus keldavai, tikrai gaila, tokia gi vieta miestiečių susibūrimo buvo.
            Kas ne iš Kauno ir nežino tos pievos - srakazmas čia

            Parašė Raelis Rodyti pranešimą
            Na, logiškai pagalvojus, aš labai abejoju dėl tų namų apgyvendinimo,
            Nėra čia nieko logiško, priešingai - yra kvailumo (kalbėti nesamones nesigaudant NT rinkoje) nebent. Už rinkos kainą parduodama viskas. O tokie išskikrtinesnių vietų pasiūlymai tuo labiau.
            Kas neparduodama tai nebent kur vystytojas uždeda aukštesnes nei rinkos kainas ir/ar yra rimtų kokybės ar kitų klaidų projekte. Tokių yra absoliuti mažuma.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Aha, turbūt su šeima ten piknikus keldavai, tikrai gaila, tokia gi vieta miestiečių susibūrimo buvo.
              Kas ne iš Kauno ir nežino tos pievos - srakazmas čia



              Nėra čia nieko logiško, priešingai - yra kvailumo (kalbėti nesamones nesigaudant NT rinkoje) nebent. Už rinkos kainą parduodama viskas. O tokie išskikrtinesnių vietų pasiūlymai tuo labiau.
              Kas neparduodama tai nebent kur vystytojas uždeda aukštesnes nei rinkos kainas ir/ar yra rimtų kokybės ar kitų klaidų projekte. Tokių yra absoliuti mažuma.
              Aš tame parkelyje šunį vedžiodavau, be to ten būdavo per šventes visokios instaliacijos ir pan. O kas ten blogai su tą pieva? Normali ta pieva ir tiek... Beje iš viso pasakymo, matosi, kad mažai Kauną pažįsti, jeigu sakai, kad visur visi nauju butus perka. Aha, pilnas miestas apgyvedintas ir senose ir naujose statybose....
              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

              Comment


                Gal kas zino kas yra statoma prie posukio is autostrados i Giraite/Uzliedzius, salia Lukoil degalines? Sklypa lygina, ivaziavimai padaryti.

                Comment


                  Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                  Aš tame parkelyje šunį vedžiodavau, be to ten būdavo per šventes visokios instaliacijos ir pan. O kas ten blogai su tą pieva? Normali ta pieva ir tiek... Beje iš viso pasakymo, matosi, kad mažai Kauną pažįsti, jeigu sakai, kad visur visi nauju butus perka. Aha, pilnas miestas apgyvedintas ir senose ir naujose statybose....
                  Su pieva nieko blogo, bet toks įspūdis, kad ten koks nors rimtas parkas, kurio būtų gaila, kai iš tiesų ten yra tik "išmuštas dantis", tai yra neužstatytas buvusio pastato plotas.
                  Apie kelią per parkelį išvis patyliu, bromą matai įrenginės dėl to, kad ten buvo takelis padarytas kol nebuvo pastato ...
                  Pažįstu ne tiek Kauną, kiek Kauno NT rinką, ir pats truputį dirbęs ir kolegų iš vystytojų bei NT agentų turiu. Va pvz. 8 aukštų Zenitas dar net plytos iki viršutinio aukšto neiškilusios, o jau praktiškai viskas parduota (puslapyje yra laisvų, bet ten neatnaujinti duomenys).

                  Comment


                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                    Gaila nebent, kad Kaune tiek daug apleistų pastatų senamiesčio-centro rajonuose, o čia dar tokį skverą užstatys
                    Aptverta teritorija yra ne skvere, o prie pat Šv. Gertrūdos gatvės, kur buvo tokia kaip ir dykynė.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Su pieva nieko blogo, bet toks įspūdis, kad ten koks nors rimtas parkas, kurio būtų gaila, kai iš tiesų ten yra tik "išmuštas dantis", tai yra neužstatytas buvusio pastato plotas.
                      Apie kelią per parkelį išvis patyliu, bromą matai įrenginės dėl to, kad ten buvo takelis padarytas kol nebuvo pastato ...
                      Pažįstu ne tiek Kauną, kiek Kauno NT rinką, ir pats truputį dirbęs ir kolegų iš vystytojų bei NT agentų turiu. Va pvz. 8 aukštų Zenitas dar net plytos iki viršutinio aukšto neiškilusios, o jau praktiškai viskas parduota (puslapyje yra laisvų, bet ten neatnaujinti duomenys).
                      O pvz., namas Valančiaus g. šalia ,,Bernelių užeigos" praktiškai tuščias, aš tik vienkeą kartą esu matęs, antrame aukšte žmones, šiais žmonės turbūt tik mansardoje gyvena, nebent mėgsta tamsiai gyventi. Antra, kaip minėjau, visas kvartalas tuščias Santakos parke (ten kiek esu matęs apgyvendintas tik vienas butas), o dar kiek nežinau. Be to, aš manau asmeniškai, už šituos pinigus, kuriuos skirti namo statybai, būtų geriau sutvarkę kvartalą t.y. kažką padarę su fabriku, kebabine ir pan. Be to, kaip aš esu kažkur rašęs, geriau atstatyti senąją XVIII a. pab. statytą Kauno pilies pirtį (namas šiaip manau vertingas, būtų unikali parodų rengimo erdvė) ir kt. Čia, manau, pasirinktas ,,pigiausias" variantas.
                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                      Comment


                        Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                        O pvz., namas Valančiaus g. šalia ,,Bernelių užeigos" praktiškai tuščias, aš tik vienkeą kartą esu matęs, antrame aukšte žmones, šiais žmonės turbūt tik mansardoje gyvena, nebent mėgsta tamsiai gyventi. Antra, kaip minėjau, visas kvartalas tuščias Santakos parke (ten kiek esu matęs apgyvendintas tik vienas butas), o dar kiek nežinau. Be to, aš manau asmeniškai, už šituos pinigus, kuriuos skirti namo statybai, būtų geriau sutvarkę kvartalą t.y. kažką padarę su fabriku, kebabine ir pan. Be to, kaip aš esu kažkur rašęs, geriau atstatyti senąją XVIII a. pab. statytą Kauno pilies pirtį (namas šiaip manau vertingas, būtų unikali parodų rengimo erdvė) ir kt. Čia, manau, pasirinktas ,,pigiausias" variantas.
                        Turbūt būsiu praleidęs - koks projektas buvo išvystytas prie Bernelių užeigos? Ar tu čia šiaip vardini bet kokius senos statybos butus? Nes jei taip tai dar mažiau susigaudai apie ką kalbi nei iš pradžių galvojau.
                        Ir vėl tą Santaką kiši - taip, tai buvo nesėkimingas projektas dėl daugelio priežasčių. Bet tai yra išimtis, o ne taisyklė. Neskaitant, kad ten daugiau kotedžo tipas, ne klasikinis daugiabutis centre.
                        http://www.ntspekuliantai.lt/lt/proj...14__santakoje_ - beje ar išvis pardavimai buvo atnaujinti?
                        Paskutinis taisė Gator; 2015.10.14, 20:26.

                        Comment


                          Parašė r08n Rodyti pranešimą
                          Aptverta teritorija yra ne skvere, o prie pat Šv. Gertrūdos gatvės, kur buvo tokia kaip ir dykynė.
                          Na va, visi patenkinti, galės ir toliau pievutėje šunį vedžiot gyventojai

                          Comment


                            Parašė fredis Rodyti pranešimą
                            Kiek žinau, bus sandėliai nauji šioje vietoje. Ieško nuomininkų, vieta gera kai, kurioms įmonėms, dar bet to šalia juk geležinkelio atšaka veikianti eina. Aišku bestatant gali atsirasti ir koks gamybininkas, kaip kad šalia yra Danijos kapitalo įmonė, kuri berods žaliuzes gamina.
                            Plačiau apie tai kas čia bus galima rasti čia. Rašo apie biokuro katilinę, sandėlius, administraciją ir t.t.
                            Ps. visad žvilgsniu palydėdavau tuos tech-bokštus, bet tyliai audžiau mintį apie tai, jog reiktų sufotografuoti. Ką gi, dabar galėsiu negalvot apie tai

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Turbūt būsiu praleidęs - koks projektas buvo išvystytas prie Bernelių užeigos? Ar tu čia šiaip vardini bet kokius senos statybos butus? Nes jei taip tai dar mažiau susigaudai apie ką kalbi nei iš pradžių galvojau.
                              Ir vėl tą Santaką kiši - taip, tai buvo nesėkimingas projektas dėl daugelio priežasčių. Bet tai yra išimtis, o ne taisyklė. Neskaitant, kad ten daugiau kotedžo tipas, ne klasikinis daugiabutis centre.
                              http://www.ntspekuliantai.lt/lt/proj...14__santakoje_ - beje ar išvis pardavimai buvo atnaujinti?
                              Šalia ,,Bernelių užeigos" yra seno statybos namas, kuris, jeigu neklystu prieš dvejus ar ketverius metus visiškai renovuotas t.y. tik fasade, tek viduje ir iki šiol stovi tuščias, nors ten, kiek man žinoma, irgi prestižiniai butai. Nes prieš kapitalinį remontą ten žmonės gyveno, visi senieji gyventojai buvo iškelti/ar jų butus išpirko ir namas buo paruoštas naujems žmonėms, tikintis, kad patraukli vieta privilios. Ar tai projektas nežinau, bet kažkur esu anksčiau skaitęs... O kaip žinia niekas neapdraustas dėl ,,nesėkmingų projektų" ir dabar... Čia iš tos serijos ,,gyventojų mažėja, bet būtų įrenginėjama vis daugiau."
                              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                              Comment


                                Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                                Šalia ,,Bernelių užeigos" yra seno statybos namas, kuris, jeigu neklystu prieš dvejus ar ketverius metus visiškai renovuotas t.y. tik fasade, tek viduje ir iki šiol stovi tuščias, nors ten, kiek man žinoma, irgi prestižiniai butai. Nes prieš kapitalinį remontą ten žmonės gyveno, visi senieji gyventojai buvo iškelti/ar jų butus išpirko ir namas buo paruoštas naujems žmonėms, tikintis, kad patraukli vieta privilios. Ar tai projektas nežinau, bet kažkur esu anksčiau skaitęs... O kaip žinia niekas neapdraustas dėl ,,nesėkmingų projektų" ir dabar... Čia iš tos serijos ,,gyventojų mažėja, bet būtų įrenginėjama vis daugiau."
                                Turbūt kalbama apie tą namą kuris yra po dešine nuo "bernelių" (virš "Gurme")? Jei taip tai jis iš pagrindų renovuotas berods prieš 10 metų ir butai buvo parduoti, savininkai juos įsirenginėjo - teko ten būti 2005m. Butai ten tikrai gyvenami, tik savininkai gal retai namuose prie teliko sėdi...

                                Santakos namai tai kita kalba - ten tikrai nevykęs projektas, o šiaip centre ir kitose gerose vietose senų namų restauravimus dažnai stabdo tai, kad dauguma juos susipirkę investicijai ir laukia kol pabrangs arba nori neprotingų pinigų. Įvertinus paveldo suvaržymus, reikalingas investicijas į rekonstrukciją - dažnu atveju nauja statyba tuščiam sklype pigiau, labiau atsiperka ir daug greičiau įgyvendinama.

                                Comment


                                  Valančiaus gatvėje stovi 100metų tuščias buvęs "Lietuvos draudimo" pastatas, keista, kad kažkam apsimoka jo tiek laiko nenaudot...

                                  Comment


                                    Parašė evil Rodyti pranešimą
                                    Turbūt kalbama apie tą namą kuris yra po dešine nuo "bernelių" (virš "Gurme")? Jei taip tai jis iš pagrindų renovuotas berods prieš 10 metų ir butai buvo parduoti, savininkai juos įsirenginėjo - teko ten būti 2005m. Butai ten tikrai gyvenami, tik savininkai gal retai namuose prie teliko sėdi...

                                    Santakos namai tai kita kalba - ten tikrai nevykęs projektas, o šiaip centre ir kitose gerose vietose senų namų restauravimus dažnai stabdo tai, kad dauguma juos susipirkę investicijai ir laukia kol pabrangs arba nori neprotingų pinigų. Įvertinus paveldo suvaržymus, reikalingas investicijas į rekonstrukciją - dažnu atveju nauja statyba tuščiam sklype pigiau, labiau atsiperka ir daug greičiau įgyvendinama.
                                    Taip, taip apie tą patį, na, aš kiek pro ten einu, tai ten amžinai tamsa ir jokio judėjimo...tai, jeigu gyvena, tada viskas tvarkoje.
                                    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                    Comment


                                      Parašė evil Rodyti pranešimą
                                      Santakos namai tai kita kalba - ten tikrai nevykęs projektas
                                      gal projektas čia niekuo dėtas. manau dauguma žmonių dar prisimena toje vietoje buvusias šarvojimo sales. tos vietos aura nėra pati geriausia
                                      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                      Comment


                                        Juda statybos naujo ofisų pastato Taikos pr. prie Aurikos. Sorry už kokybę iš mašinos telefonu fotografavau.

                                        Comment


                                          Kiekvieną dieną pravažiuoju, bet niekaip man jis nepanašėja į tai kas pavaizduota ant tvoros
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X