Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė hexen Rodyti pranešimą
    numatomos dar vienos lidl'o statybos

    savanorių pr. 315, kaunas

    http://www.kaunas.lt/urb....

    atvaizdas



    dabartinis vaizdas:

    atvaizdas
    tema lidl lietuvoje!!!!

    Comment


      Parašė simsim Rodyti pranešimą
      atvaizdas

      namelis naujame pasimatymo akligatvyje (kaip sarkastiška) pirmas aukštas skirtas automobilių parkavimui. šalia stato dar vieną tokį patį.
      tema daugiabučių namų statyba!!!!

      Comment


        Gerbiamieji Kauniečiai, gal žinote kas yra administratorius Kauno puslapių projektų temose? Kada be pasižiūri Kauno temą jau mane pradeda k****ti, kai viskas keliama belekur, belekaip. Kaip noriu tą matau, bet kurioje temoje pradėkite standartizuoti kad įrašai gautų bent šiokią tokią, prasmę nes pažįstu kelis asmenis sekančius Kauną tai įrašai tampa kuo toliau, labiau padriki, žmonėms tai nepatinka. Naujas narys simsim tegul supranta ESMĘ! !!!

        Comment


          kubikui

          ponas, jūsų pastabos yra labai naudingos ir vertingos, būtinai į jas atsižvelgsiu. Jums dabar sekančios mėnesinės nusimato kovo pradžioje? ar viduriukai ar vis dar užkietėję?

          JUms beje reiktų rašyti į grafą: "Pastabos ir pasiūlymai"
          Paskutinis taisė simsim; 2016.02.12, 09:33.

          Comment


            Parašė cubik Rodyti pranešimą
            Gerbiamieji Kauniečiai, gal žinote kas yra administratorius Kauno puslapių projektų temose? Kada be pasižiūri Kauno temą jau mane pradeda k****ti, kai viskas keliama belekur, belekaip.
            Mane irgi domina. Pvz. pranešiau adminams dėl tavo pastebėto daugiabučio perkėlimo į daugiabučių temą - jokios reakcijos. Eilinį kartą beje.
            Dabar jau ne tik projektų mėsmalė, bet net ir viešojo transporto pranešimų čia atsirado, kas išvis kitoj pusėj forumo turi savo vietą

            Comment


              Statyba Ateities pl 23.

              Comment


                Antradienį Kauno taryba ketina tvirtinti 2016-ųjų savivaldybės biudžetą, kuriame numatyta surinkti 274 mln. eurų pajamų – tai bus visų laikų rekordas. Biudžetas turėtų būti dar 34 mln. eurų didesnis, bet šie pinigai bus skirti ankstesnėms brangesnėms paskoloms finansuoti. http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...bai-patiks.htm

                Comment


                  Kadencijos tikslas, įkasti kapsulę stadionui, nu nu

                  Comment


                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                    Kadencijos tikslas, įkasti kapsulę stadionui, nu nu
                    is kur cia tokia nesamone istraukei?
                    Studentas

                    Comment


                      Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
                      is kur cia tokia nesamone istraukei?
                      Klausė per konferencija žurnalistai. Kupčinsko buvo pastatyt tiltą, šito- įkast kapsulę Apie LA nei pusę žodžio.

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Klausė per konferencija žurnalistai. Kupčinsko buvo pastatyt tiltą, šito- įkast kapsulę Apie LA nei pusę žodžio.
                        Klausimas buvo - koks maloniausias šių metų darbas bus.

                        Comment


                          Galima kibt prie "buozes" Matijosaicio kiek tik nori, bet uz mentally challenged Kupcinska visa galva aukstesnis Kad ir ka bedarytu, bet blogiau uz Kupcinska jau nebegali pridaryt

                          Comment


                            Taikos pr/Garažų gatvės sankryža:

                            Comment


                              Kadangi Zalgirio arenos tema uzrakinta,dalinuosi cia....Oficialu: „Žalgirio“ areną netrukus papuoš įspūdingo dydžio užrašas http://www.kaunas.lt/2016/03/naujien...ydzio-uzrasas/

                              Comment


                                Pagaliau!!!

                                Comment


                                  Tai vis dėl to čia bus ne viešbutis?

                                  Nuomojami butai naujai pastatytame name, Kęstučio gatvėje 81.
                                  Namas yra penkių aukštų, turi liftą. Viso 19 apartamentų.

                                  Comment


                                    Patinka fasadas man. Viskas paprasta, tačiau daugumą panašaus dydžio Kauno stiklainių lenkia mano akimis.

                                    Beje, kad neklaidinti žmonių reikia patikslinti, kad planas buvo "studentų viešbutis", tai kažkas panašaus į studentų bendrabutį, kur ilgam apsistoja jie, o ne šiaip viešbutis. Gal pagalvojo kam apsiribotiu studentais jei galima bet kam nuomuot
                                    Paskutinis taisė Gator; 2016.03.09, 09:21.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Patinka fasadas man. Viskas paprasta, tačiau daugumą panašaus dydžio Kauno stiklainių lenkia mano akimis.

                                      Beje, kad neklaidinti žmonių reikia patikslinti, kad planas buvo "studentų viešbutis", tai kažkas panašaus į studentų bendrabutį, kur ilgam apsistoja jie, o ne šiaip viešbutis. Gal pagalvojo kam apsiribotiu studentais jei galima bet kam nuomuot
                                      Kaina tikrai ne studentiška

                                      Comment


                                        Esminis skirtumas lyginant viešbučio ir šiaip butų nuomos paslaugas yra parkingas. Kęstučio g. sustatyti ženklai. Šiuo metu yra atitverta dalis Naujalio mokyklos kiemo. Vizualizacijoje parodytos 3 parkavimo vietos, būtų lyg ir mažoka 19 apartamentų.
                                        www.dizonaurai.lt /architektūrinės vizualizacijos

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Patinka fasadas man. Viskas paprasta, tačiau daugumą panašaus dydžio Kauno stiklainių lenkia mano akimis.

                                          Beje, kad neklaidinti žmonių reikia patikslinti, kad planas buvo "studentų viešbutis", tai kažkas panašaus į studentų bendrabutį, kur ilgam apsistoja jie, o ne šiaip viešbutis. Gal pagalvojo kam apsiribotiu studentais jei galima bet kam nuomuot
                                          Ne visai taip Ir turbūt ne ilgam apsistojimui. Objekto pavadinimas buvo "Jaunimo nakvynės namai". Nors iš karto aišku buvo, kad ten bus butai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X