Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne, kalniečių trinukai vos perkopia 50m. ribą, o bažnyčia kaip žinia iki stogo 63 metrai

    Comment


      Jau pradeda nervinti visko lyginimas su bažnyčia,gal geriau apsistatom 3 aukštų stiklainiais ir tikrai nebus mieste aukštesnių už ją,betko statyti irgi negalima,bet mano manymu buvo keli neblogi projektai kurie užkliuvo miesto urbanistams ir liko tik popieriuje.

      Comment


        nu realiai tikrai perdėta su bažnyčia, aukšti pastatai kaiptik ir turėtu centre ir savanorių pr. būti, koks tikslas juos vilijampolėj statyt?

        Comment


          Parašė fredis Rodyti pranešimą
          Dėkui Mjso

          bet tikrai netikiu, kad šis projektas bus kada nors įgyvendintas. Beje juk aukštis tai neribojamas prie MCdonaldo, tai tikrai, kiek pamenu, o toliau siūlo mažinti iki bažnyčios lygio, kaip visada. Čia Kaunas turėtų ploti delnais jei toks projektas pajudėtų....
          Kas siūlo?
          Jei bažnyčia bus graži, gal ir reikėtų, mano nuomone, pažiūrėti, kaip atrodytų aukšti pastatai įvairiais rakursais. Bet jei aš teisingai suprantu visą situaciją, tai viskas turėtų atrodyti gerai. T.y. mažinti aukštingumą dėl bažnyčios šioje vietoje (ne kaiminystėje, t.y. bažnyčia, kaip supratau, neturi įtakos detaliajam planui?), manau, gali siūlyti nebent koks valdininkas, tikėdamasis priemokos.

          Comment


            Koks tikslas juos statyti Savanoriuose? Vien dėl to, kad didžiausia gatvė? Koks tikslas statyti "uptown'e", kai normaliam pasaulyje statoma "downtown'e" (čia "downtown'as/uptown'as" tiek "literally", tiek definicijos prasme) daugiauaukščiai? Galvokit koks vien srautų pralaidumas Savanorių pradžios ir Žemaičių gatvės turėtų būti, jei atsirastų pirminis MikroVisatos daugiaaukštis šalia Prisikėlimo bažnyčios. Čia iš serijos...noriu noriu noriu... o refleksyvaus mąstymo 0. Nenegiu, kad absurdiški kartais apribojimai Kaune taikomi, bet be daugiauaukščių pastatų Kaunas netaps mažesnis nei miestas, o jei manote kitaip, tai jau čia problema Jūsų kolegos mąstyme... Kiekvienas gali kvestionuoti apribojimus, bet realiai kritikuojantys į juos įsigilinę, ar bant perskaitę? Tokių turbūt mažuma... Tarp kitko, aš irgi neskaičiau, kodėl taikomi apribojimai tokie, kokie yra - bet ir nepuolu archsąjungos.

            Noriu, noriu, noriu...
            Paskutinis taisė tivoli; 2008.12.08, 22:10.
            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
            Dordrechtas/Haarlemas
            Nesebaras/Plovdivas
            Kiolnas

            Comment


              Kas siūlo somi aš nežinau. Ir aplamai labai jau sunku spręsti apie projektą iš vienos foto, taip pat kaip ir apie architektų pastabas iš kelių sakinių. Bet vis tiek aš noriu, noriu, noriu aukštuminių pastatų. Pritariu tivoli tau, kad ne bet kur... Kiek pamenu anksčiau nekartą šiuo klausimu diskutavome, kuri vieta geriausia aukštuminiams pastatams. Kiek žmonių tiek ir nuomonių, bet aš esu susidaręs savo nuomonę, kaip paprastas kaunietis kur norėčiau matyti aukštybinius pastatus, šiuo metu Kaune tokių vietų yra mano nuomone net kelios, bet kas iš to....
              You've got one life! Live it!

              Comment


                o aš manau, kad reikia nafik išgriauti visa žaliakalni ir palikti tik bažnyčia, juk pastatai ją užstoja
                Kairiarankių klubas - Left.lt

                Comment


                  fredi:
                  būtent tame ir esmė, kad dažnas nori gražaus miesto, bet tik svarbu jiems nepasidarytų prasčiau gyventi. Taigi visų pirma reikia suderinti aukštingumą su kaimynais, kaimynus įtikinti, kad naujieji pastato gyventojai neapsunkins eismo jų gatvėse, kad iš vaikų nebus atimtos žaidimų aikštelės, ir tt ir pan.

                  Andrewass:
                  Kas tiksliai siūlo pastatus mažinti iki bažnyčios lygio?

                  Comment


                    Andrewass:
                    Kas tiksliai siūlo pastatus mažinti iki bažnyčios lygio?[/QUOTE]

                    2. MULTIFUNKCINIS PASTATŲ KOMPLEKSAS SU AUKŠTYBINIAIS BIURŲ PASTATAIS, PREKYBOS CENTRU-PASAŽU IR VIEŠBUČIU SAVANORIŲ PR. PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI (Autoriai - UAB "Archikadas". Užsakovas- UAB „Kauno parkas“).

                    Ekspertai projektui nepritarė ir rekomendavo jį pristatyti dar kartą, pakoregavus pagal pastabas. Taryba iš principo pritarė aukštybiniam užstatymui šioje teritorijoje, tačiau pasigedo vizualios analizės, kaip siūlomi aukštybiniai pastatai paveiks visą miestą transporto, vizualiniu aspektais. Eskpretų nuomone, vertikalė neturėtų viršyti Prisikėlimo bažnyčios bokšto aukščio, viso komplekso aukštis ir intensyvumas turėtų labiau derėti prie esamo konteksto, kvartalas turėtų turėti ryšius su gretimu parku.
                    Kairiarankių klubas - Left.lt

                    Comment


                      tai nesupratau, čia buvo diskutuota apie savanorių-žemaičių daugiaaukščius, ar kalniečių-eigulių?
                      Kad prisikėlimo turėtų neužgošti, tai ir aš taip manau. Nes šitas grožis iš visų Kauno pusių matosi.
                      O Matulaičio naujoji bažnyčia nebus toks įspūdingas objektas.

                      Comment


                        Manau dangoraiziai butu ispudingesnis vaizdas nei ta baznycia. Bet cia kaip kam

                        Comment


                          Kaip tik kalba pasisuka apie "Prisikėlimą" taip pas mane pyktis atsiranda... Na baisus tas pastatas ir taškas...
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                            Kaip tik kalba pasisuka apie "Prisikėlimą" taip pas mane pyktis atsiranda... Na baisus tas pastatas ir taškas...
                            Taip tikrai nemanau, bet man dangoraižiai vaizdo tikrai negadintų, juo labiau, jie gi gerokai nutolę nuo bažnyčios.

                            Comment


                              Parašė Linas Rodyti pranešimą
                              Taip tikrai nemanau, bet man dangoraižiai vaizdo tikrai negadintų, juo labiau, jie gi gerokai nutolę nuo bažnyčios.
                              Kalbama, kad bažnyčia matoma iš visų kauno pusių. Tiesą sakant arba nesu pastebėjęs, arba jos tikrai nesimato nuo tarkim McDonaldo ar Mūravos sankryžos, iš Pažaislio, Pramonės rajono ir t.t. Ją visuomet pastebiu grįžinėdamas Via Baltica iš Marjampolės pusės, bei kas be ko iš Aleksoto ar centro. Iš centro dangoraižių Savanoriuose nesimatytų, iš mano minėtų vietovių jei tikrai iš ten nesimato Prisikėlimo bėdos irgi nebūtų. važiuojant Via Baltica tikrai ne visi matantys įžvelgs bažnyčią. Vienintelė vieta mano akimis kur bažnyčia susikirstu su Savanorių dangoraižiais - Aleksotas.
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Susidaro įspūdis, kad Kauno architektų klerkai nori, kad Kaunas atrodytu panašiai šitaip:


                                Nu gal jau truputėlį perdaug, ką ?
                                Nieko daugiau tik viena bažnyčia ant kalno.......nu gražus pastatas bet nereikia jo na nžn padaryti kaip Kauno Staba, o visi važiuojam pasižiūrėt Prisikėlimo bažnyčios, nes tai VIENINTELIS gražus statinys Kaune....., jau perdaug šito pastato kišama....
                                Paskutinis taisė 99; 2008.12.10, 19:10.
                                Kairiarankių klubas - Left.lt

                                Comment


                                  Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                  jau perdaug šito pastato kišama....
                                  asmeniškai aš pilnai sutinku su Prisikėlimo bažnyčios "neliečiamybe". dėl įvairių priežasčių (istorinių, architektūrinių, vizualių, asmeninių). išties manau, ji turi išlikti kaip vienas stipriausių akcentų ant žaliakalnio šlaito. bet dar paminėsiu, kad aukštingumas ribojamas ir dėl aplinkos - žaliakalnio, kaip gyvenamojo mažaaukščio rajono. tikrai nenoriu, kad žaliakalnis taptų dar labiau darkomas (nei iki nepriklausomybės padaryta) ir panašus į dabartinį vilniaus žvėryną. todėl aš 100proc už tai, kad daugiaaukščiams pastatams reikia ieškot (o jau ir rasta) vietos kaune kur kitur, tam tikru nustatytu spinduliu nuo Prisikėlimo bažnyčios.
                                  www.gediminasbanaitis.lt

                                  Comment


                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Kalbama, kad bažnyčia matoma iš visų kauno pusių. Tiesą sakant arba nesu pastebėjęs, arba jos tikrai nesimato nuo tarkim McDonaldo ar Mūravos sankryžos, iš Pažaislio, Pramonės rajono ir t.t. Ją visuomet pastebiu grįžinėdamas Via Baltica iš Marjampolės pusės, bei kas be ko iš Aleksoto ar centro. Iš centro dangoraižių Savanoriuose nesimatytų, iš mano minėtų vietovių jei tikrai iš ten nesimato Prisikėlimo bėdos irgi nebūtų. važiuojant Via Baltica tikrai ne visi matantys įžvelgs bažnyčią. Vienintelė vieta mano akimis kur bažnyčia susikirstu su Savanorių dangoraižiais - Aleksotas.
                                    PVz as kalnieciuosiu per savo langa ja matau. Tiesiai priesais langus.

                                    Comment


                                      Domeikavoje iš antro aukšto matosi net, bet jau sunkokai taip .

                                      Comment


                                        Ką aš žinau kaip čia su tuo žaliakalniu, vienas centrinių miesto rajonų ir vien lūšnelės. Ir skaitos 21 amžiaus miestas..

                                        Comment


                                          Lūšnelės gal ir nėra labai gerai, tačiau jas pakeisti turėtų iš esmės tokių pačių parametrų ir užstatymo morfotipo pastatai, o ne daugiaaukščiai. Daugiaaukštės statybos invazijai be jokių kalbų tinkamos buvusios pramonės ir urbanistiškai nuvertėjusios teritorijos (Savanorių prospekto kvartalai ir panašiai). O istorinę miesto dalį reikia saugoti. Čia kaip su Vilniaus senamiesčiu.
                                          Paskutinis taisė LBP; 2008.12.10, 14:46. Priežastis: Buvo gramatinių klaidų
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X