Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujasis Kauno riboženklis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Turim naują laimėtoją:



    Kiti dalyviai:













    http://www.kaunas.lt/190?sid=3679

    Comment


      Man asmeniskai tai pats prasciausias variantas koki galejo pasirinkti, tiek numeris 2 ar numeris 4 atrodo daug ispudingiau.

      Comment


        Kažkokia Vilniaus kopija. Paskutiniai 2 tai man visai baisūs. 2 ir 4 neblogai. Bet realiai ir šitas neblogai.

        Comment


          Man 4, o ypac 5 labai gerai atrodo. Gal neprasciausia varianta isrinko, bet tikrai neidomu ir neoriginalu.

          Comment


            Gal ne prasčiausias, bet pigiausias O šiaip antras man labiausiai patinka, tas raguotas toks, kaip Kaunas

            Comment


              O man nugalėtojas visai patinka - santūrus, bet tame ir visas grožis. Aš patenkintas

              Comment


                Man atrodo, kad neblogas
                Ar neklystu, kad pasirinktasis variantas su vidine "iliuminacija"?

                Comment


                  Idomu kada prades miestieciu nuomones klausti tokiais dalykais?

                  Comment


                    aš tai jį įsivaizduoju betoninį ir aptrupėjusį. tikiuosi klystu

                    Comment


                      Antras buvo geriausias, bet deja.

                      Comment


                        Nu va, pagaliau ženklą rinko komisija su normaliu estetiniu skoniu . Man, asmeniškai, jie išrinko geriausią iš galimų. Šiuolaikiškai modernų - tiksliai atspindintį Kauno siekį būti progresyviu ir inovatyviu miestu. O tie ragai yra visiškas anachronizmas, ne ką toliau nuėjęs nuo sovietinio varianto. Garnatuoju, kad ragus sukūrė koks 70-metis dailininkas ar architektas.

                        Pagal foto sprendžiu, kad naujas ženklas bus iš nerūdijančio plieno, gal chromuotas, ir jam tikrai negrės atsilupę dažai ir nubyrėjęs betonas.

                        Su kuom visus ir sveikinu
                        Paskutinis taisė Perfect; 2008.09.19, 20:52.

                        Comment


                          O paprasčiausiai lentai su užrašu "Kaunas" reikėjo skelbti dar konkursą? Nerealu...taip tik Kaune gali nutkti, turbūt.
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            tiesiog nieko neatspindintis užrašas; man daug priimtinesnis antrasis variantas, o dabar kažkoks fakin ale minimalizmas-modernizmas, tokie dalykai labai greitai pasensta
                            ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                            Comment


                              Nerealu, jei pasiūlysi 5 gerus ir vieną prastą, tai musiškiai visada išsirinks prasčiausią. Tokia tikrovė.
                              P.S. Tokiai lentai ir konkurso nereikia.
                              Paskutinis taisė jeesus; 2008.09.19, 17:33.

                              Comment


                                o man, kaip žmogui "iš šalies" labiausiai Kauną atspindintis ženklas buvo nr.4 Juk Kaunas tai kryžkelė, svarbus magistrlių sankirtos taškas. Kas ženkle ir atsispindi. Tokį kokį išrinko galėjau greit ir aš ant autocad'o sumest, rytinę kavą begerdamas. Betkokiu atveju pasirinktasis nėra tragedija, neturi ragų yra standartinis šmotas kažkotais prie miesto...
                                Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                                Comment


                                  Ps. būtų įdomu sužinoti kas riboženklio paskutinėje nuotraukoje autorius... žmogus kogero pasityčiot iš kauno norėjo...
                                  Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                                  Comment


                                    Manau pasirinko ne geriausia bet ir ne blogiausia varianta. Tiesiog gal buvo sovietufobija truputi nes dauguma zenklu primena tarybu sajungos idejas man. Sis paprastas is pradziu pasirode prastas man, bet kuo tuoliau i ji ziuriu tuo daugiau manau kad teisingas sprendimas.
                                    I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                                    Comment


                                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                      O paprasčiausiai lentai su užrašu "Kaunas" reikėjo skelbti dar konkursą? Nerealu...taip tik Kaune gali nutkti, turbūt.
                                      Aisku reikejo. + dar idealu butu ir i miestieciu nuomone atsizvelgt. Be konkurso tai kai parinks koki nevykusi...

                                      Comment


                                        Na manau tikrai ne blogiausia isrinko. Gal net geriausiai mano nuomone. Siuolaikiskiausia tai tikrai, visi like ar tai sriftu ar tai dar kuonors atsilieka (siuolaikiskumo prasme) Numeris tecias tai ziaurus..... ir nuo siu laiku stipriai atsilikes
                                        Apie paskutini tai nekalbesiu...
                                        Siaip is tikro nieko per daug gero, eilinis zenklas laimejo, BET visi like kaip kazkas jau minejo primena tarybu sajungos idejas savo ispildymu. Tiesa patiko mintis pavaizduoti kaip svarbiausiu keliu suikirtimo ir susitikimo vieta.
                                        Paskutinis taisė Gator; 2008.09.19, 18:32.

                                        Comment


                                          Šiaip jeigu buvo viešųjų pirkimų konkursas, tai įstatyme labai aiškiai parašyta, kad privaloma parinkti pigiausią variantą. Beje prieš tai buvęs riboženklis viešųjų pirkimų komisijoje prie vyriausybės ir buvo atmestas, kad nebuvo organizuotas viešųjų pirkimų konkursas ir neparinktas pigiausias variantas (asmeniškai pavasarį iš komisijos darbuotojų pats girdėjau). Taip, kad jūs fantazuokit apie estetinį grožį, o privaloma pirkti pigiausią variantą ))

                                          Comment

                                          Working...
                                          X