Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujasis Kauno riboženklis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O man nugalėtojas labiausiai patinka. Paprasta, solidu, jokio išsidirbinėjimo. Antras - slidė, trečias - Klaipėda, 4 nieko visai, 5 ir 6 taip sau - mandroki, 7 - kлunли. Riboženklis gi ne kažkoks turistų traukos centras, aišku galėtų būti, jei pastatytų paskutinį variantą.
    Paskutinis taisė rat; 2008.09.19, 20:47. Priežastis: -

    Comment


      Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
      Šiaip jeigu buvo viešųjų pirkimų konkursas, tai įstatyme labai aiškiai parašyta, kad privaloma parinkti pigiausią variantą. Beje prieš tai buvęs riboženklis viešųjų pirkimų komisijoje prie vyriausybės ir buvo atmestas, kad nebuvo organizuotas viešųjų pirkimų konkursas ir neparinktas pigiausias variantas (asmeniškai pavasarį iš komisijos darbuotojų pats girdėjau). Taip, kad jūs fantazuokit apie estetinį grožį, o privaloma pirkti pigiausią variantą ))
      Meluoji ir net nemirkčioji
      Visų pirma, prieš tai buvęs savivaldybės sprendimas statyti dabar antroje vietoje likusį riboženklį buvo atšauktas dėl to, kad jam nebuvo paskelbtas kūrybinis konkursas, kas tokiais atvejais privaloma. Kitas dalykas yra riboženklių gamyba ir statymas - būtent tokioms paslaugoms pirkti ir yra skelbiami viešųjų pirkimų konkursai. Tad šiuo atveju savivaldybė galėjo pasirinkti, kad ir patį sudėtingiausią bei įmantriausią variantą ir net tokiu atveju nebūtų pažeidus jokio įstatymo.

      Comment


        Su ragais man buvo pats mieliausias, labiausiai atspindintis esmę ir Kauno vardą. O laimėtojas.... tyliu... paprasta lenta su užrašu "Kaunas"....
        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

        Comment


          mano manymu nugaletojui truksta akcento mazo. siulyciau po pavadinimu dar ideti miesto herba.
          Occupation: igra na balalaikach v traktirach

          Comment


            Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
            mano manymu nugaletojui truksta akcento mazo. siulyciau po pavadinimu dar ideti miesto herba.
            Puiki ideja. Paziurejau tai graziai atrodytu tas mazas tauras perkeltas is varianto #2
            Uzpildytu ta nuobodzia tustuma

            Comment


              Išrinko tikrai ne patį blogiausią variantą.
              Kaunas yra Kaunas

              Comment


                Mano nuomone, riboženklis niekuo neypatingas, bet tuo man jis ir patinka. Panašus į Vilniaus, gal ir gerai, mažiau čia bus lyginimų visokių nesąmoningų Dizainas greitai tikrai ''neišeis'' iš mados. Nebent po kelių metų jau bus populiaru statyti LCD monitorius ties miestų riba

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                  O paprasčiausiai lentai su užrašu "Kaunas" reikėjo skelbti dar konkursą? Nerealu...taip tik Kaune gali nutkti, turbūt.
                  Aisku reikejo. + dar idealu butu ir i miestieciu nuomone atsizvelgt. Be konkurso tai kai parinks koki nevykusi...
                  Čia buvo ironija, kurią atspindi ši G-Shock citata:
                  Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                  Tokį kokį išrinko galėjau greit ir aš ant autocad'o sumest, rytinę kavą begerdamas.
                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                  Dordrechtas/Haarlemas
                  Nesebaras/Plovdivas
                  Kiolnas

                  Comment


                    Butent, isrinktasis visiskai be idejos. Uzrasas ir tiek.

                    Comment


                      4 idėja pati geriausia, ypač gerai atrodytų naktį, kai tie "keliai" šviestų. Ir tas užrašas "tam, kad susitiktume" super

                      kitas patikęs tai 1, tas kuris ir laimėjo, tik kaip kažkas minėjo, miesto herbui ant stovo pagrindo tikrai reikėtų numatyti vietos.

                      Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                      Tokį kokį išrinko galėjau greit ir aš ant autocad'o sumest, rytinę kavą begerdamas.
                      manau, tai tiktų visiems siūlomiems variantams... nematau nė vieno kažkokio ypatingo. Tiesa, vieną matau, tai paskutinis, jam net autocad'o nereiktų, tik krūvos plytų
                      *******
                      Miestai.net Fb

                      Comment


                        Aš tai už minimalizmą. Manau turėtų būti daugmaž standartizuoti visų miestų ženklai.
                        Perskaičius pasiūlymus ir pageidavimus, tai vaizduotėje sukūriau tokį riboženklį: paimkim kad ir tą variantą su ragais, prie jo prilipdykime tuos susikertančius kelius, šalia iškalkime tautišką giesmę (gal kas spės sugiedoti pro šalį pravažiuodamas), U raidę pakeiskime į stilizuotą krepšinio tinklelį, o raides nuspalvokime žalia/balta. Na tai maždaug ir viskas, kas telpa apie Kauną. All-in-one
                        gera gyventi gerai

                        Comment


                          Parašė Kema Rodyti pranešimą
                          Aš tai už minimalizmą. Manau turėtų būti daugmaž standartizuoti visų miestų ženklai.
                          Perskaičius pasiūlymus ir pageidavimus, tai vaizduotėje sukūriau tokį riboženklį: paimkim kad ir tą variantą su ragais, prie jo prilipdykime tuos susikertančius kelius, šalia iškalkime tautišką giesmę (gal kas spės sugiedoti pro šalį pravažiuodamas), U raidę pakeiskime į stilizuotą krepšinio tinklelį, o raides nuspalvokime žalia/balta. Na tai maždaug ir viskas, kas telpa apie Kauną. All-in-one
                          O taip! Kaunui tai būtų absoliučiai idealus variantas
                          Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                          Comment


                            paprastas i akis nekrentantis uzrasas. ir tai nera gerai. variantas n2 butu geriausias bet kaip kazkas jau minejo, Kaunui jis buvo perbrangus.

                            Comment


                              Na Kaunas veluoja.
                              "Niekas nėra suku,kas tarnauja kilniai idėjai"

                              Comment






                                Šaltinis:

                                http://www.inovadizainas.lt/
                                Paskutinis taisė Nenaudelis; 2008.09.26, 08:22.

                                Comment


                                  Ragai įdomesni. Čia nereikai dizaineriu dideliu būti, kad tokį riboženklį padaryti.
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    ..tare tas, kuris vargu ar 'toki' padarytu.. Cia kai kurie matau visai nepriestarautu jeigu ribozenklis butu kaip kaledine eglute..na toks visas akcentuotas, krentantis i akis, su visais blizguciais, ragais ir zalia/balta atributika.
                                    Mano asmenine nuomone tai geriausias variantas is to kas buvo siuloma. Solidus, aiskus ir modernus. Tai ko ir reikia.

                                    Comment


                                      Man patinka

                                      Comment


                                        ernestas, o kuo pasireiškia išrinkto riboženklio modernumas?
                                        ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                        Comment


                                          Parašė shrnz Rodyti pranešimą
                                          ernestas, o kuo pasireiškia išrinkto riboženklio modernumas?
                                          Raidziu vidury svieciancios lemputes

                                          Comment

                                          Working...
                                          X