Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujasis Kauno riboženklis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mag Rodyti pranešimą
    tik išreiškiau savo nuomone apie tokius juokelius...
    ''Įdomi'' nuomonė.Mane štai nubaudė, kad kažką provincialiai mąstančiais pavadinau, o tu čia mano intelektu suabėjojai.Gal ir tavę nubausti reikia ?Tai ne man spręsti, bet gal tavę ir reikia nubausti už įžeidimą.Vilniečiai čia, matai, atsirado.Ir šmeižti jiems galima.Jeigu juokų nesupranti, tai didelė bėda.

    Comment


      na nesinori nukrypt nuo šios temos ,gal per jautriai sureagavau atsiprašau jei jau lb supykai, bet tokie juokeliai tai ir jau pabodę

      Comment


        Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
        ''Įdomi'' nuomonė.Mane štai nubaudė, kad kažką provincialiai mąstančiais pavadinau, o tu čia mano intelektu suabėjojai.Gal ir tavę nubausti reikia ?Tai ne man spręsti, bet gal tavę ir reikia nubausti už įžeidimą.Vilniečiai čia, matai, atsirado.Ir šmeižti jiems galima.Jeigu juokų nesupranti, tai didelė bėda.
        Nereikia čia kelti bereikalingų vėjų. Vilnius vs Kaunas ar Vilnius vs Lietuva. Normalus tas Vilniaus ženklas, moderniai minimalistinis. Grožį gali kiekvienas suprasti savaip, ir jei tau jis nepatinka tai galima pasakyti tai paprastai o išsidirbinėti.
        Mano galerijos:
        Flickr'e

        Comment


          Parašė umbrella Rodyti pranešimą
          Nereikia čia kelti bereikalingų vėjų. Vilnius vs Kaunas ar Vilnius vs Lietuva. Normalus tas Vilniaus ženklas, moderniai minimalistinis. Grožį gali kiekvienas suprasti savaip, ir jei tau jis nepatinka tai galima pasakyti tai paprastai o išsidirbinėti.
          Tikrai atsiprašau, kad nukrypome nuo temos- Kauno riboženklio.Ir aš jokių ''vėjų'' čia nekeliu, tai daro toks veikėjas mag.O naujasis Kauno riboženklis, mano nuomone, tikrai labai geras.

          Comment


            Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
            Sleader, tu manai, kad čia gražu ?Kur čia grožis ?Kauno riboženklis tikrai gražesnis bus.Tiesiog parašė, kad lenkai ''Vilno'' nevadintų. .Ir, kad patys nepamirštų.
            Man tai gražu. Tai tikrai nėra grožio etalonas ar kažkas į ką reiktu lygiuotis, tačiau man įdomu kodėl tau jis bjaurus ? Kas ten tokio jau bjauraus ? Būtu surudyjęs ar koks suklypęs, tada sutikčiau, bet dabar tai tiesiog miesto į kurį atvažiuoji pavadinimas. Kažkodėl visai nepasigendu jokios pompastikos, nes tai nei koks turistinis objektas ar traukos vieta minioms žmonių. Senas tarybinis riboženklis irgi gali būti gražus, jei tik jis prižiūrėtas ir tvarkingai nudažytas.

            O kaunietiškasis, gal ir bus (tikiuosi bus) gražus. Jei tik bus parinktos geros, ilgaamžės ir patraukliai atrodančios medžiagos, bei apšvietimas. Taigi pagyvensim ir pamatysim.

            Comment


              Ir Vilniaus, ir Kauno naujieji riboženkliai- savotiškai įdomūs ir gražūs. Kiekvieną kartą pravažiuodamas pro senąjį Kauno riboženklį, nekokie jausmai užvaldo. Norisi sugrįžti (išvažiuoti) į modernų miestą. Iš riboženklio galima susidaryti pirmąjį įspūdį apie miestą- tai turėtų būti aktualu.
              www.nejau.net - kitoks požiūris!

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                Be jokių "išsidirbinėjimų", gigantomanijos, masyvumų <...>
                Čia Kaunui būdingi kompleksai. Apmaudu, kad Vilniaus riboženklis toks ilgas, teks dabar labai plačius ragus daryti. O ir svoriu neketiname nusileisti, nors kategorija, visgi, greičiausiai bus ta pati.

                <...> karvės ragų ar pan.
                Tauro. Ir joks ne panašiai.

                -

                Kauno riboženklis savotiškai išraiškingas, man visai patinka.
                Paskutinis taisė ; 2008.02.06, 01:08.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Naujieji riboženkliai Kaunui kainuos 400 tūkst. Lt

                  Comment


                    Aš manau, kad naujasis Kauno riboženklis tikrai gan įdomus ir gražus.

                    Comment


                      Man Kauno ribozenklis pasirode kiek grubokas, galetu buti subtilesnis, o dabar jau labai Kauna is neigiamos puses pristato. (nesvetingas ir grubus miestas )

                      Is kitos puses Kaunas taip apleistas, kad greiciau reiketu tvarkytis, todel tegul stato toki, nes laukti jau nera kada.
                      Paskutinis taisė Adata; 2008.03.31, 14:40.

                      Comment


                        Parašė Adata Rodyti pranešimą
                        Man Kauno ribozenklis pasirode kiek grubokas, galetu buti subtilesnis, o dabar jau labai Kauna is neigiamos puses pristato. (nesvetingas ir grubus miestas )

                        Is kitos puses Kaunas taip apleistas, kad greiciau reiketu tvarkytis, todel tegul stato toki, nes laukti jau nera kada.
                        kaip tu čia viską protingai surašei

                        Comment


                          Parašė Adata Rodyti pranešimą
                          <...> Kauna is neigiamos puses pristato. (nesvetingas ir grubus miestas )
                          Nesutinku, tai priklauso tik nuo požiūrio, o dabartinis požiūris daugumai suformuotas per tendencingus stereotipus.

                          Galima tai interpretuoti kaip Kauno užsispyrimą siekiant tikslo, kovingumą, veržlumą. Gaila, kad tai tik simbolinė deklaracija, kurios požymių praktikoje labai maža.

                          Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                          kaip tu čia viską protingai surašei
                          Man irgi pavasaris jau jaučiasi
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Parašė Rodyti pranešimą
                            Nesutinku, tai priklauso tik nuo požiūrio, o dabartinis požiūris daugumai suformuotas per tendencingus stereotipus.

                            Galima tai interpretuoti kaip Kauno užsispyrimą siekiant tikslo, kovingumą, veržlumą. Gaila, kad tai tik simbolinė deklaracija, kurios požymių praktikoje labai maža.

                            Gyvenu Kaune, dirbu Klaipedoje, mokiausi Vilniuje, todel neblogai zinau visu miestu problemas (+mano spec ).

                            Galima pasakoti apie verzluma, uzsispyrima, bet jei pasneketum su kuo is Klaipedos, Vilniaus isjuoktu uz tokius "marazmus". Sakytu kur jusu verzlumas, uzsispyrimas ??? Laisves aleja, Sporto rumai, kur ???? Zalgiris . Viena karta reikia baigti svaigti ir issiplauti akis, gal tada pamatysim kaip mes atrodome
                            Paskutinis taisė Adata; 2008.04.01, 12:00.

                            Comment


                              Parašė Adata Rodyti pranešimą
                              Laisves aleja, Sporto rumai, kur ???? Zalgeris . Viena karta reikia baikti svaigti ir issiplauti akis, gal tada pamatysim kaip mes atrodome
                              Aš tai žiūriu optimistiškai - Vilnius greit galės pasigirti Nacionaliniu stadionu ir jo statybom
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                /\ tai aišku, juk visada smagiausia ir lengviausia ant svetimo pavaryt, ir užsimerkt, kai savas kiemas prišnerkštas...

                                Comment


                                  Parašė Adata Rodyti pranešimą
                                  Gyvenu Kaune, dirbu Klaipedoje, mokiausi Vilniuje, todel neblogai zinau visu miestu problemas (+mano spec ).

                                  Galima pasakoti apie verzluma, uzsispirima, bet jei pasneketum su kuo is Klaipedos, Vilniaus isjuoktu uz tokius "marazmus". Sakytu kur jusu verzlumas, uzsispirimas ??? Laisves aleja, Sporto rumai, kur ???? Zalgiris . Viena karta reikia baikti svaigti ir issiplauti akis, gal tada pamatysim kaip mes atrodome
                                  gal tu grįžk į tą savo Vilnių dar pasimokinti čia savo marazmų nerašinėjus...

                                  Comment


                                    /\ jeigu tavo veidui ir tinka, tai nereiškia, kad ir kitiems tinka.

                                    Comment


                                      Parašė Adata Rodyti pranešimą
                                      Man Kauno ribozenklis pasirode kiek grubokas, galetu buti subtilesnis, o dabar jau labai Kauna is neigiamos puses pristato. (nesvetingas ir grubus miestas )

                                      Is kitos puses Kaunas taip apleistas, kad greiciau reiketu tvarkytis, todel tegul stato toki, nes laukti jau nera kada.
                                      Čia tik tavo interpretacija.
                                      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                      Comment


                                        jeigu atvirai, tai man tas maketas žiauriai grybiškas, jei taip atrodys ir tikrovėje, tai prie to riboženklio pridarysiu avarijų, nes pro jį važiuodamas užsimerksiu.... galėjo jį padaryti daug subtilesnį

                                        Comment


                                          Tai eilinis pinigų plovimas ir tiek. Savų "dizainerių" chebrytė nupiešė kažkokį grybą, jai bus atsegta 0,5mln Lt iš kurių nemaža dalis grįš "otkato" pavidalu sprendimą priėmusiems pareigūnams.

                                          O dabartiniai riboženkliai ir praėjus daugeliui metų po pastatymo neatrodo morališkai pasenę - problema tik ta, kad niekas jų neprižiūri ir neremontuoja.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X