Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno LEZ

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    KAUNO LEZ - STORIAUSI KABELIAI. Kauno LEZ elektros tiekimui reikalingus darbus atliekanti “A.Žilinskio ir ko UAB” naudoja storiausius vidutinės įtampos kabelius, kada nors klotus šiame regione. Vien tik kabelio gyslos skersmuo siekia 800 kv. mm. Toks kabelis reikalingas siekiant patenkinti numatomą didelį Kauno LEZ elektros energijos galios poreikį. Be to, įmonė atliks pagrindinio Kauno LEZ skirstomojo elektros energijos tiekimo punkto projektavimo, statybos, montavimo ir paleidimo-derinimo darbus. Darbus planuojama užbaigti iki šių metų kovo pabaigos.

    Kauno diena

    Comment


      Vien tik kabelio gyslos skersmuo siekia 800 kv. mm
      Kas čia per nesamonė?

      Comment


        Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
        Kas čia per nesamonė?
        Čia taip būna, kai žmonės sumaišo arba neskiria ilgio ir ploto matavimo vienetų
        Parašas :)

        Comment


          Laikraščiai sumaišo
          http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=44889

          Comment


            Parašė Metropolis Rodyti pranešimą
            Laikraščiai? Kas čia tokie per gyviai ar sutvėrimai kad gali ką nors sumaišyti
            O jei rimtai, tai kas laikraščiuose dirba? Ne žmonės, kurie elementarių dalykų nežino
            Parašas :)

            Comment


              Tuos kabelius kol jie nebuvo pakloti dieną naktį saugojo saugos tarnyba su mašina

              Comment


                man atrodo kad nieks cia nieko nesumaise
                cia skerspjuvio plotas to laido matyt
                Neslidokas :)

                Comment


                  Parašė ILGAS525 Rodyti pranešimą
                  man atrodo kad nieks cia nieko nesumaise
                  cia skerspjuvio plotas to laido matyt
                  Tai ką, jei aš pradėsiu laiką matuoti kilogramais, o svorį - sekundėmis irgi nieko nesumaišysiu
                  Parašas :)

                  Comment


                    Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                    Tai ką, jei aš pradėsiu laiką matuoti kilogramais, o svorį - sekundėmis irgi nieko nesumaišysiu
                    Na jei nežinai, kad skerspjūvio plotą taip pat galima apskaičiuoti, tai geriau patylėk...

                    Jei ten buvo tikrai minimas skerspjūvio plotas, tai skersmuo trėtų būti ~2.5cm. Visgi labiau tikėtina, kad 8cm...
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Na jei nežinai, kad skerspjūvio plotą taip pat galima apskaičiuoti, tai geriau patylėk...
                      Žinau labai gerai savo laiku už tai pinigus gaudavau
                      Parašas :)

                      Comment


                        Kauno LEZ priviliojo dar vieną įmonę. Biurokratines kliūtis įveikusi Kauno laisvoji ekonominė zona vakar pristatė dar vieną naują projektą - "Merko statyba" pradėjo matavimo prietaisų gamyklos "Elinta" statybas, rašo „Kauno diena”.

                        10 milijonų litų vertės projektą planuojama užbaigti kitą pavasarį. Sprendimą statyti naująją gamyklą Kauno LEZ teritorijoje verslininkai aiškina paprastai - pramonė turi telktis gamybai skirtuose rajonuose.

                        "Kauno LEZ - geriausias variantas. Čia niekas nepastatys privačių namų rajono, galime būti tikri, kad kaimynai vieni kitais bus patenkinti",- žvelgdamas į greta įsikūrusį logistikos centrą bei statomą vaistų gamyklą kalbėjo Kauno UAB "Elinta" direktorius Vytautas Jokužis.
                        statomą vaistų gamyklą

                        ar aš kažką įdomaus pražiopsojau? man visąlaik atrodė, kad ten statomi du logistikos centrai...

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          statomą vaistų gamyklą

                          ar aš kažką įdomaus pražiopsojau? man visąlaik atrodė, kad ten statomi du logistikos centrai...
                          LEZ'e vaistu gamintojas bus Aconitum.
                          dar yra Elinta

                          Comment


                            Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                            LEZ'e vaistu gamintojas bus Aconitum.
                            dar yra Elinta
                            klausykit o, kaip del IT imones. zadejo buti IT imone kauno LEZ. man atrodo ji ir vadinosi ELinta. Kodel dabar raso, kad tai vaistu gamintoja?

                            o siaip labai gerai, kad gamybos imone, o ne dar vienas logistikos terminalas, nes jie jau atsibodo
                            "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                            negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                            Comment


                              Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                              klausykit o, kaip del IT imones. zadejo buti IT imone kauno LEZ. man atrodo ji ir vadinosi ELinta. Kodel dabar raso, kad tai vaistu gamintoja?

                              o siaip labai gerai, kad gamybos imone, o ne dar vienas logistikos terminalas, nes jie jau atsibodo
                              Elinta ne vaistu imone

                              Pagrindinės veiklos kryptys tapo:

                              - gamybos procesų automatizavimas;
                              - prietaisų gamyba (UAB "ELINTOS PRIETAISAI").
                              - prekyba matavimo prietaisais ( UAB "ELINTOS MATAVIMO SISTEMOS" ), automatikos ir montažo elementais;

                              info is www.elinta.lt

                              Comment


                                Kauno LEZ'as įsisiūbuoja. Smagu žiurėt, šiuo metu statomi 3 objektai: KAUNAS Terminal; Elintos Hi-Tech gamykla; Vaistu hi-Tech gamykla. Taigi pradedu, nes siandienapsilankiau.

                                Elinta


                                Vaistu gamykla


                                Kaunas Terminal




                                Jau pastatytas korpusas:




                                Ir iš toliau.

                                Comment


                                  Įdomu, kam priklauso ta vaistų gamykla.
                                  Kaunas yra Kaunas

                                  Comment


                                    Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
                                    Įdomu, kam priklauso ta vaistų gamykla.

                                    Aconitum

                                    Comment


                                      Dėkui, Nedai.
                                      Kaunas yra Kaunas

                                      Comment


                                        Na galiu užsimint, kad ~ metų bėgyje ten turėtų įsikurti vienos gerai žinomos įmonės 9a. administracinis pastatas. Deja daugiau nieko nepateiksiu konkretesnio. Kiek žinau projektas tikrai "numirti" neturėtų
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          /\ o tai kodėl tik administracinis pastatas? o patį įmonė su kokiu fabrikėliu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X