Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kasparovic Rodyti pranešimą
    Nelabai man moderniai jie atrodo.. tik Jonuciu miestelis geras
    dabar jau po 2300 Lt/m2 parduoda jei cash.

    Comment


      [QUOTE=vaidaslt;225554]
      Parašė fredis Rodyti pranešimą
      Va čia tai kainas užlankstė. Gyventi šalia studentyno ir šalia smarvės už tokią sumą? Aš jau geriau namą už miesto pasistatyčiau....

      http://www.gutra.lt/

      Įrengiama grindų

      danga. Sumontuotos grindjuostės.

      Sanitarinių mazgų (vonios, tualeto) patalpos padengiamos

      hidroizoliacine teptine medžiaga: vonioje padengiamos visos grindys

      ir sienos aukštyje iki 2 m, WC patalpoje padengiamos visos grindys

      ir sienos aukštyje iki 0,20 m. Sienos ir grindys dengtos plytelėmis.

      Lubos dažytos. Sumontuoti visi sanitariniai prietaisai - unitazas ir jo

      nuleidimo įtaisai, vonia, praustuvas bei prietaisams reikalingi

      maišytuvai, ventiliacinės grotelės.
      Nuo pat pradziu projekto ten klaida isivele> Atrodo Gintas protingas diedas taciau kam jam cia lysti reikejo. Bet pastate Domeikavoje gerai isejo tai turbut kaip visi ant bangos buvo uzlipes>

      Comment


        ...man girios alėjoj lyg puse lūpų prasitarė, kad gal ir padarys nuolaidą, o be to dar palūkanos eurais į normalias panašios darosi... judam į priekį taip sakant, nors neramus laikas. bijau pagalvoti, jei nutiks taip, kad nepabaigs darbų žadėtų...

        Comment


          Parašė Vaita Rodyti pranešimą
          ...man girios alėjoj lyg puse lūpų prasitarė, kad gal ir padarys nuolaidą, o be to dar palūkanos eurais į normalias panašios darosi... judam į priekį taip sakant, nors neramus laikas. bijau pagalvoti, jei nutiks taip, kad nepabaigs darbų žadėtų...
          gal nuolaida padarys?!! jie cia ka dar ant zemes nenusileide?
          Viena firma pries metus nei lito nenuleido siule eit kitur jei netinka kaina o dabar va kaip socialiniais pardavineja ir kaina puse to ka ansciau norejo

          Comment


            Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
            gal nuolaida padarys?!! jie cia ka dar ant zemes nenusileide?
            Viena firma pries metus nei lito nenuleido siule eit kitur jei netinka kaina o dabar va kaip socialiniais pardavineja ir kaina puse to ka ansciau norejo
            Jau senai NT mokesti reikejo ivesti. nebutu dirbtinai ispustos NT kainos. bet vel dauguma pilieciu vos sumoka mokescius uz paslaugas o jei dar ivedus si mokesti nebepajegtu issimoketi. Manau kad geriausias variantas jeigu moketu tie kurie turi daugiau nei viena buta ar nama. PVZ statybu bendroves..
            Jei turi viena buta ar nama kuriame gyveni tai mokescio nemoki o jei turi du ar daugiau butus tai uz ta kuriame gyveni mokescio nemoki o uz visa kita NT jau butu mokamas mokestis.
            Bet vel jei turi buta ir mirus atrimui gauni palikima dar kita buta tai reiketu duoti laiko kazkiek kad galetum susitvarkyti ar ji parduoti, o ne iskatro imti ir apmokestinti gauta palikima.
            Tai mokestis butu mokamas ne nuo konkrecios NT vertes o nuo to zmogaus realaus truto. Tai butu sazininga ir is vargsu paskutiniu centu neatiminetu
            Paskutinis taisė aisparas; 2009.01.29, 10:44.

            Comment


              Kai paskolą imi ilgam laikui ir nemažą sumą, nesinori pirkti tik tai, kas šiuo metu rinkoje pigiausia. Ilgoje perspektyvoje +- 100 tūkst. nėra taip svarbu. Nors visada norisi už pigiau... Buvau vėl nuvažiavusi i girios alėją. Man patinka apdaila, kaip tik dabar daro keliuose butuose gali ateit ir žiūrėt kas ir kaip. parodė vizualizacijas (yra jų svetainėje)... bet vis tiek man tas pušynas už II namų veža. gal aš ir moteriškai galvoju, bet va jausmas geras ir tiek. negaliu sakyt, kad nežiūrim kitur. žiūrim. ir seną žiūrim. o dar neaišku ar ten toliau statys ar ne...

              Comment


                Buvau ir aš Girios alejoj. Imponuoja architektūra, vieta, kokybė. Kiek pastebėjau, ten ne vien pušynas, kaip atrodė iš pradžių, toliau nuo namų prasideda mišrus miškas, ale beržynas. Kainos kiek didokos.
                Smėlio namai ir OK, vaizdas iš aukščiau labai geras. Minusas-poros kambarių iš aukšto langai bus nukreipti į kito namo sieną.
                Beje, Centromera planuoja porą naujų projektų. www.centromera.lt
                Kaunas yra Kaunas

                Comment


                  Del centromeros galit buti ramus, nieko jie neprojektuoja. Pas juos ten labai nekas siuo metu... visgi krize.

                  Comment


                    Ir aš buvau smėliuose, bet ten kitaip - tokie tikresni daugiabučiai, o norisi arčiau žemės. O kad centromera kažką naujo daro, tai man naujiena, visai neseniai žiūrėjau jų tinklapį, nieko nebuvo reiks pasidomėti
                    O krizė pas visus dabar, kažkas turės žengt pirmus žingsnius iš tos situacijos kai tik pasijus pagerėjimas, reikia pasiruošti. Kol buvau girioj ten net keli žmonės skambino, tarėsi dėl susitikimo. Taip nebuvo, kai buvom aknsčiau, gal pagerėjimas koks? gal žmonėms krizė nusibodo, nes gyventi reikia dabar, o ne kada nors...

                    Comment


                      Vieniems krizė,kitiems "aukso amžius" ką čia gali žinot kas kuo verčiasi.

                      Comment


                        Centromerai Lyra kaip ašaka gerklėj o dar reklamuojasi su naujais projektais . Gal objektas po objekto ir išmoks kokybiškai statyti , nors abejoju, nes klaidos tai tik taupimo priežastis.

                        Comment


                          Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                          Centromerai Lyra kaip ašaka gerklėj o dar reklamuojasi su naujais projektais . Gal objektas po objekto ir išmoks kokybiškai statyti , nors abejoju, nes klaidos tai tik taupimo priežastis.
                          Tai kad Lyroj visai nemažai butų jau parduota, dabartinėj situacijoj, sakyčiau, visai nemažai.

                          Comment


                            Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                            Centromerai Lyra kaip ašaka gerklėj o dar reklamuojasi su naujais projektais . Gal objektas po objekto ir išmoks kokybiškai statyti , nors abejoju, nes klaidos tai tik taupimo priežastis.
                            Jie projektų vystytojai. Samdo statybininkus. "Arauša" "Sakurą" tikrai kokybiškai pastatė, dėl kitų negaliu ginčintis ar gerai, bet kad ne "Arauša" statė tai faktas. Kiek moki, tai tokią kokybę ir gauni
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Sebsta stato Lyra.

                              Comment


                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                Tai kad Taikos pr. gale vien tik pramoniniai, logistikos pastatai arba pievos.

                                Jonaičių miestelis kuriasi atokiai nuo didmiesčio triukšmo ir mašinų ūžimo, vilijampolės pramonės įmonių. Naujakuriai galės kaifuoti natūralios gamtos apsuptyje ir svajoti apie miesto teikiamus patogumus.
                                Jonaičių miestelį statome erdvioje sodų vietovėje, kuri itin patraukli spartaus gyvenimo ritmo, miesto šurmulio, kasdienės įtampos nualintiems žmonėms. Jonaičių miestelį iš kitų naujos statybos miestų išskirs želdinių gausybė, daugiau nei trečdalis jo teritorijos skirta žaliesiems, laisvalaikio zonoms, šalia įsikurs pensionatas. Teritorijos aplink miestelį bus išklotos trinkelėmis.
                                Statome erdvius, saugius, šiuolaikiškai suplanuotus, patogiai įrengtus būstus. Jau patiestos visiskai naujos komunikacijos, kuriama visa miestelio infrastruktūra.
                                Stilistiškai vieningi architektūriniai Jonaičių miestelio pastatai nebus visiškai vienodi: kiekvienas kvartalas, kurį sudarys 5 — 6 artimi namai, išskirs savitą spalvą.
                                Gyvenamieji pastatai išdėstyti, kad neužstotų vienas kito.
                                Mūsų idėją įkūnys ir centrinė Jonaičių miestelio gatvė, apie kurią telksis daugiau viešojo gyvenimo. Pirmuosius namų aukštus šioje gatvėje skirsime smulkiajam verslui: čia kursis valgyklos, kepyklos, salionai, veterinarijos klinika, odontologų kabinetai, sauna.
                                Nuo naujojo miestelio iki sveikatos, kultūros, švietimo, teisėsaugos įstaigų — vos kilometras eiti pėsčiomis, iki Kauno miesto centro — asfaltuota trasa.
                                Kvartaluose bus įrengti 4 krepšinio stovai, 2 stalo teniso stalai, biliardas, lauko teniso aikštynas.
                                Didelio susidomėjimo susilaukęs projektas sparčiai plėtojamas — pradėtos ir 2—ojo stilistiškai vieningo architektūrinio ansamblio statybos.

                                Miestelio kaina – SUTARTINĖ.

                                Comment


                                  Miestelio kaina - SUTARTINĖ.
                                  Čia tai originalu

                                  Comment


                                    Apie savivaldybės butų statybų užbaigtuves Panemunėje:
                                    Nuomininkai matuojasi naujus butus

                                    www.kaunotvirtove.lt

                                    Comment


                                      nesupratau straipsnio, socialiniai bustai bet uz 4100lt/m kaina?

                                      Comment


                                        Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                                        nesupratau straipsnio, socialiniai bustai bet uz 4100lt/m kaina?
                                        Hermio projektai po 300Lt nuo kvadrato dave koncervam ir dar spejo pernai po 4000Lt/ m2 Azuolo 18 butu miestui priduoti.



                                        "Valstybės garantijos nuomininkams turėjo būti įvykdytos iki 2009 01 01. Taigi 145 mln pernai jau buvo suvartoti, didžioji arba absoliuti dauguma nuomininkų jau iškelti. Soc. būstas bus priduotas valstybinei komisijai šią arba kitą savaitę. Į tą būstą susikels apie 150-200 nuomininkų šeimų kurios atsisakė imti kompensaciją pinigais. Nuomininkų šeimos - totalūs bomžai. Tiesa pasakius net gaila tų naujų soc. būsto namų jei į juos susikels visi tokie bomžai arba sakykime mandagiai asocialūs asmenys."

                                        Comment


                                          taigi praktikos turi - gales dabar Jonucius asocialams pavaryti..
                                          nes kurgi deti 170 butu ir dar laukuose? aisku jeigu pavyks sulaukti tos dienos..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X