Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    O čia kame mintis paimti gražiausus Berlyno centro daugiabučius ir sulyginti su prasčiausiais mūsų užmiesčio statiniais? Bent jau geriuausius su geriausiais ar prasčiausius su prasčausiais lyginkit. Aišku Vokietija laimėtų, bent bent adekvatūs palyginimai reikalingi.
    Čia apie po postmodernizmo atsiradusį neo istoristinės architektūros judėjimą, kai prasidėjo pastatų statymas kopijuojant geriausių miesto laikų architektūros stilių (UK būna pastato neoklasikinio stiliaus, NY kokį ala Art Deco daugiabutį). Architektūra nebūna labai įdomi, bet erdves dažniausiai sukuria jaukias.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė москвичка Rodyti pranešimą
      Tuo tarpu Lietuvoje: Dar paziurek i Perkunkiemi, Pilaite ir kitas grozybes.
      Siaubas! Atrodo, lyg Afrikoje...
      Keliauju per Lietuvą

      Comment


        Parašė evvt Rodyti pranešimą

        Ekonominis individualus būstas. Labai jau ekonominis.Bet visvien individualus namas, nuosavas namas.
        Kad nepavadinciau nuosavu.. juk esi su kaimynu per siena.. kiemas isvis be sienos su kaimynu.. negali net atsidares lango nakvoti nes gal ateis kaimynas

        Comment


          Parašė miraged Rodyti pranešimą

          Kad nepavadinciau nuosavu.. juk esi su kaimynu per siena.. kiemas isvis be sienos su kaimynu.. negali net atsidares lango nakvoti nes gal ateis kaimynas
          Va šito blokavimo vidury laukų niekaip nesuprantu. Tai turėtų būti daroma ten, kur brangi žemė, o čia...

          Comment


            Apskritai už tokių kvartalų projektavimą turėtų būti nukertamos abi rankos.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Esmė tame, kad vis geriau nei stiklinis kūbas, nes Lietuvoje stikliniai daugiabučiai ar daugiabučiai su dideliais langais - niekada taip gerai neatrodis už tarpukario dvasios įkveptus pastatus (bent jau šiuo atveju, ši dvasia matosi, o ne sumoderninta iki neskoningo kičo).

              P. S. Man tie lietuviški kotedžai primena nacių dujų kameras.
              Paskutinis taisė RokasLT; 2017.12.19, 10:59.

              Comment


                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                P. S. Man tie lietuviški kotedžai primena nacių dujų kameras.
                Man irgi labai panaši mintis kilo - tik man priminė konclagerio barakus...

                Comment


                  Parašė ernissss Rodyti pranešimą

                  Man irgi labai panaši mintis kilo - tik man priminė konclagerio barakus...
                  Skirtumas tik tas, kad barakai buvo mediniai, o dujų kameros - mūrinės, todėl jos labiau primena šiuos pastatu.

                  Comment


                    Gryztant prie naujos bet klasikiniais principais paremtos architekturos: http://www.skyscrapercity.com/showth...22349&page=475

                    Comment


                      Dar vaizdų iš naujausių Kauno daugiabučių:

                      Comment


                        Missoni, ar esi kada savo akim matęs koks bardakas vyksta Kauno rajono kotedžų, namų ir daugiabučių rajonuose? Vilniuje praktiškai tas pats, bet kiek žinau, tu iš Kauno.

                        Comment


                          Sito namu kvartalo kaina Aleksote yra 663 eur/kv. Cia bent jau slaitiniai stogai, klinkeris, juodi langu profiliai, dujinis ivadas ir 3 arais zemes plius. Cia kone pigiausias projektas Kaune.
                          https://www.aruodas.lt/namai-kaune-a...emes-2-946403/

                          Jei tu narveliu kaina 200eur, tai sakyciau puikus kainos/kokybes santykis nenorintiems gyvent bute. Ir dar ant stogo kopeciom galima uzlipt, pachillint su kaljanu Savaitgaliais "padragint"

                          Paskutinis taisė Milwaukee; 2017.12.19, 20:54.

                          Comment


                            Parašė москвичка Rodyti pranešimą
                            Missoni, ar esi kada savo akim matęs koks bardakas vyksta Kauno rajono kotedžų, namų ir daugiabučių rajonuose? Vilniuje praktiškai tas pats, bet kiek žinau, tu iš Kauno.
                            Na, aš Kauno rajone būnu tikrai retai, nebent, kai važiuoju iš Kauno į Ukmergę. pats gyvenu Kaune, centre, pažįstu visus miesto rajonus, bet tokių bardakų mieste niekur nemačiau. Dabar pasidarė įdomu, reikės kada prasukti per Užliedžius į Giraitę. Bet tokių "nuostabybių" esu matęs prie Vilniaus, pvz. prie Riešės ar prie Nemenčinės. Taigi ne vien Kaunas turtingas namukais-šūdukais...
                            Keliauju per Lietuvą

                            Comment


                              Missoni, noriu tik atkreipti dėmesį į tai kad čia reklaminės nuotraukos:

                              Comment


                                Milwaukee, šitų narvelių kaina yra 680–750 EUR/m2 su daline apdaila. Žinau, nejuokinga. Dar mažiau juokinga kad juos sparčiai išpirko.

                                Comment


                                  O, tuose Giraitėj aš buvęs kepa ten aplink nežmoniškais tempais.

                                  Comment


                                    Jūs man geriau paaiškinkit, kas gyvens šituose box'uose, turint omenyje blogėjančią demografiją, emigraciją etc.?.. Ok, pinigai aišku iš kur, bankai pasistengė, bet iš kur populiacija?

                                    Comment


                                      Jaunos šeimynos arba jauni vieniši, bent mano pažįstami. Emigravę mokytis ir pasilikę.

                                      Comment


                                        Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                                        Jūs man geriau paaiškinkit, kas gyvens šituose box'uose, turint omenyje blogėjančią demografiją, emigraciją etc.?.. Ok, pinigai aišku iš kur, bankai pasistengė, bet iš kur populiacija?
                                        iš kaimų ir visokių šilainių
                                        *censored*

                                        Comment


                                          Parašė PukiS Rodyti pranešimą

                                          iš kaimų ir visokių šilainių
                                          Šilainiai, Eiguliai ir Dainava virsta į Pripetę in 3...2...1...

                                          Vis tiek neįtikina, turint omenyje kiek Vilnius yra prioritetas migracijai iš provincijos. Kita vertus, pasiūla turbūt ne šiaip sau atsiranda, o ir perka juos kažkas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X