Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė index Rodyti pranešimą
    O tai kas su juo vyksta?
    taigi parašyta: Kauno gatvės meno festivalis NYKOKA 2015

    Comment


      2015-06-20 Veiverių g. 50

      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

      Comment


        Gražiai žiūrisi, tik balkoną antro aukšto irgi galėjo aptvarkyti, labai akis bado.

        Comment


          Na nesu iš tų žmonių kurie niurgza, tačiau šįkart tenka... kad ir koks šis pastatas buvo apleistas, bet jis man netrukdė, nes jis buvo toks pilkas, kad aš jo net niekad pravažiuodamas ar iš kito kranto žiūrėdamas nepastebėdavau... Deja dabar šis kičas ir baisus apleistas pastatas man kris į akis iš visų krypčių
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            2015-06-24 Čepinskio g. 5, Mokslo paskirties pastato rekonstravimo projektas











            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

            Comment




              Šio pastato fasadas pradėtas apšiltinti, gal kažkas pajudės.
              T. Masiulio g. kitoj gatvės pusėj nuo Petrašiūnų poliklinikos.

              Comment


                o cia ne mokykla?

                Comment


                  Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                  o cia ne mokykla?
                  Ne. Galbūt painiojasi tau su kitoje gatvės pusėje esančia humanitarine pradine mokykla.

                  Comment


                    Tikrai taip o kas siam isikurs?

                    Comment


                      Būtų visai nieko jeigu kas prafotografuotų visus naujai renovuojamus namus Kauno centre. Vis daugiau matau kylančių pastolių ir tvarkomų namų būtent centre, vien daukanto gatvėj šiuo metu 3 tvarkomi namai(4 aukštų daugiabutis kestučio ir daukanto sankryžoj, pire Bela Italia picerijos esantys dviaukščiai ir prie studentų skvero prie katik atrenovuoto pastato esantis gyvenamasis irgi jau pastoliais apstatytas), drįsčiau teigti , kadd jaučiasi toks stiprėjantis pagyvėjimas mieste.

                      Comment


                        Tikrai būtų labai gerai, kad tamsta ir pafotografuotų

                        Comment


                          no free rides

                          Comment


                            Labai daug atnaujinamų daugiabučių namų yra Biržiškų ir M. Riomerio gatvėje. Smagiausia yra tai kad visi namai atnaujinami išlaikant vienodą stilistiką, t.y. galutinei apdailai naudojamos tokio pat tipo plytelės. Tai galėtų būti kažkas panašaus į kvartalinę renovaciją.

                            Comment


                              Rengiamasi rekonstruoti Kęstučio g. 38 esantį pastatą. Kadangi pastatas saugomas, todėl žymių pakitimų nebus. Fasadas atnaujinamas, atkuriami originalūs langai i pagal senus piešinius. Vidiniame kieme bus nugriautas tarybinis priestatas ir garažas ir įrengta stovėjimo aikštelė. Taip pat, bus pašalintas tarybiniais laikas pastatytas antstatas. Atnaujintame pastate įsikurs administracinės patalpos.

                              Comment


                                Kadangi neturėjau fotoaparato negalėjau nufotografuoti, tačiau prie Liuteronų bažnyčios atnaujintas senas namas, tai jei kas ten būsit būtų gerai įdėti fotkę.
                                ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                Comment


                                  Štai atnaujinimas, man asmeniškai labai gražiai atrodo.

                                  Prie to pačio dar pridedu ir pora nuotraukų su šaligatviais. Senamiestyje galų gale atnaujinami šaligatviai... Kiek mačiau paskutiniu metu dar ir prie bažnyčios(Šv. Marijos ar kaip ji ten vadinas prie Aleksoto tilto) išardė takelį.

                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Puikiai tas pastatas atrodo! Tik stogas iš kitos operos atrodo...

                                    Comment


                                      Parašė kgarnetas Rodyti pranešimą
                                      Štai atnaujinimas, man asmeniškai labai gražiai atrodo.
                                      Atvaizdas

                                      Prie to pačio dar pridedu ir pora nuotraukų su šaligatviais. Senamiestyje galų gale atnaujinami šaligatviai... Kiek mačiau paskutiniu metu dar ir prie bažnyčios(Šv. Marijos ar kaip ji ten vadinas prie Aleksoto tilto) išardė takelį.
                                      Atvaizdas

                                      Atvaizdas
                                      Dar šaligatvis atnaujintas ir Valančiaus gatvėje, kur sodelis ir aplink namą Šv. Gertrūdos - Jonavos - Daukšos gatvių.
                                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                      Comment


                                        Parašė kgarnetas Rodyti pranešimą
                                        Štai atnaujinimas, man asmeniškai labai gražiai atrodo.
                                        Atvaizdas
                                        Atrodo tikrai gražiai... Išskyrus 2 oro kondicionierių išorinius blokus ant fasado... Negi tokie dalykai nedraudžiami?
                                        Mano blogas

                                        Comment


                                          Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                                          Atrodo tikrai gražiai... Išskyrus 2 oro kondicionierių išorinius blokus ant fasado... Negi tokie dalykai nedraudžiami?
                                          Matyt, namas neturi istorinės vertės, nors kita vertus yra senamiestyje. Bet greičiausiai praleido, nes jis tipo ne centrinėje gatvėje, nes man irgi siaubas ima žiūrint, kažkokie šašai...
                                          ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                          - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                          Comment

                                          Working...
                                          X