Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kalniečių prekybos centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Prisiminiau Zolitūdes Maximos stogo griūties istoriją ir pamaniau, kad gal man bijot ir neit ten, o tai užgrius vieną dieną su visa parkofke.

    Šiaip, vien prisiminus, kas ten buvo pastatyta ir tiek metų pratrūnijo, akivaizdu, kad dabar geriau (jei ta parkovkė negrius) ir net gražiau, nepaisant parkovkių.
    Paskutinis taisė manometras; 2022.11.24, 21:38.
    ПТН ПНХ
    «Русский военный корабль, иди нахуй!»

    Comment


      #82
      Parašė manometras Rodyti pranešimą
      Prisiminiau Zolitūdes Maximos stogo griūties istoriją ir pamaniau, kad gal man bijot ir neit ten, o tai užgrius vieną dieną su visa parkofke.
      Ta prasme bijoti eiti į bet kokius pastatus ar kažkuo zolitūdė susijusi su kalniečiais?

      Comment


        #83
        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        Ta prasme bijoti eiti į bet kokius pastatus ar kažkuo zolitūdė susijusi su kalniečiais?
        Ten statė, statė kažką ant stogo ir bestatant sugriuvo. Čia stovės ir važinės tonos automobilių ant stogo. Šiaip ne, jokio tiesioginio ryšio nėra. Gal ir normaliai viską padarė.
        ПТН ПНХ
        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

        Comment


          #84
          Atrodytų ok, jei dabar būtų kokie 2003

          Comment


            #85
            Parašė manometras Rodyti pranešimą

            Ten statė, statė kažką ant stogo ir bestatant sugriuvo. Čia stovės ir važinės tonos automobilių ant stogo. Šiaip ne, jokio tiesioginio ryšio nėra. Gal ir normaliai viską padarė.
            Vis tiek nesuprantu kuo tai, kad ten buvo neteisingai apskaičiuota stogo apkrova, susiję su būtent šituo projektu. Nes supratau, mkad ne į visus pastatus bijai eiti, o tik į šitą.
            Dar juo labiau, kad ten buvo kaip tik 1 aukšto pastatas.

            Comment


              #86
              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Vis tiek nesuprantu kuo tai, kad ten buvo neteisingai apskaičiuota stogo apkrova, susiję su būtent šituo projektu. Nes supratau, mkad ne į visus pastatus bijai eiti, o tik į šitą.
              Dar juo labiau, kad ten buvo kaip tik 1 aukšto pastatas.
              O kur nors dar Lietuvoj yra padaryta parkofkė ant parduotuvės / pastato stogo? Aš bijau dėl saugumo ir bijau būti visur, kur žinau, kad gali įvykt tai, ko niekas nenori. Pvz., kai kaimynai įsirengia židinį bute ir aš nesu tikra, kad kas nors to buto nepadegs po kokio baliaus, irgi nerimauju.
              ПТН ПНХ
              «Русский военный корабль, иди нахуй!»

              Comment


                #87
                Parašė manometras Rodyti pranešimą

                O kur nors dar Lietuvoj yra padaryta parkofkė ant parduotuvės / pastato stogo? Aš bijau dėl saugumo ir bijau būti visur, kur žinau, kad gali įvykt tai, ko niekas nenori. Pvz., kai kaimynai įsirengia židinį bute ir aš nesu tikra, kad kas nors to buto nepadegs po kokio baliaus, irgi nerimauju.
                O ką parkovkė sunkesnė nei kokie 8 aukštai bet kokiam devynaukštyje, kad baisiau, kad neatlaikys primas aukštas?
                Maximos pavyzdyje esmė ir buvo, kad stogas neskaičiuotas jokiems aukštams ar parkovkėms, o sniego svoriui nebent. Ir uždėjus statybinių medžiagų neatlaikė. 180 laipsnių skirtingos situacijos ir tau bijot reikia būtent visokių vieno aukšto eilinių prekybcentrių, o ne rimtoms apkrovoms skaičiuotų kelių aukštų pastatų.

                Comment


                  #88
                  Parašė manometras Rodyti pranešimą

                  O kur nors dar Lietuvoj yra padaryta parkofkė ant parduotuvės / pastato stogo? Aš bijau dėl saugumo ir bijau būti visur, kur žinau, kad gali įvykt tai, ko niekas nenori. Pvz., kai kaimynai įsirengia židinį bute ir aš nesu tikra, kad kas nors to buto nepadegs po kokio baliaus, irgi nerimauju.
                  Gal pasilikit savo fobijas kokiam nors kitam forumui, pvz. psichologinės pagalbos ar pan...

                  Comment


                    #89
                    Parašė manometras Rodyti pranešimą

                    O kur nors dar Lietuvoj yra padaryta parkofkė ant parduotuvės / pastato stogo? Aš bijau dėl saugumo ir bijau būti visur, kur žinau, kad gali įvykt tai, ko niekas nenori. Pvz., kai kaimynai įsirengia židinį bute ir aš nesu tikra, kad kas nors to buto nepadegs po kokio baliaus, irgi nerimauju.
                    Na taip.

                    Comment


                      #90
                      Dar Mega Kaune.
                      Netgi Kaune turim bent vieną pavyzdį.

                      Comment


                        #91
                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                        Istorinėje prekybos centro vietoje Kaune – naujas prekybos ir verslo centras „Kalniečiai“

                        Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...ieciai-1103950
                        Click image for larger version  Name:	kalnieciai.png Views:	409 Size:	791,6 kB ID:	2014136
                        Tipinis, į miestą neintegruotas užmiesčio prekybcentris urbanizuotoje ir tankioje Kauno dalyje. Jau dabar atrodo 20 metų senumo. Būtų renovavę ta sovietinį, būtų buvę vienareikšmiškai geriau. Baisu.

                        Comment


                          #92
                          Man viskas ko trūksta tam pastatui, tai kokie 4-5 papildomi aukštai ir pavadinimo logotipo perkūrimas. Daugiau, manau kaip ir neblogai ir Savanorių pr. negadina

                          Comment


                            #93
                            nebrau.com | Kaunas | Facebook
                            Click image for larger version

Name:	317093550_564359829029132_5746945531316490793_n.jpg
Views:	2128
Size:	263,3 kB
ID:	2014320 Click image for larger version

Name:	317233373_564359835695798_3495553825231396531_n.jpg
Views:	2120
Size:	250,2 kB
ID:	2014321 Click image for larger version

Name:	317068523_564359849029130_7830189786566653635_n.jpg
Views:	2143
Size:	255,5 kB
ID:	2014322

                            Comment


                              #94
                              O kaip aukštesnio pastato viršus užsidarys? ir išvis kodėl taip palikta bestatant?

                              Comment


                                #95
                                Parašė CloudmakerLT Rodyti pranešimą
                                O kaip aukštesnio pastato viršus užsidarys? ir išvis kodėl taip palikta bestatant?
                                Ten terasa. Pastatas baigtas.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                  Click image for larger version

Name:	317068523_564359849029130_7830189786566653635_n.jpg
Views:	2143
Size:	255,5 kB
ID:	2014322
                                  Average Kavenskas patenkintas vaizdu pro langa.

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė TheNewYork_er Rodyti pranešimą

                                    Ten terasa. Pastatas baigtas.
                                    Tai ta prasme ten istiklinta terasa, kurioje kaupsis sniegas ir lietus? Kazkokia nesamone

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė CloudmakerLT Rodyti pranešimą

                                      Tai ta prasme ten istiklinta terasa, kurioje kaupsis sniegas ir lietus? Kazkokia nesamone
                                      na lietus nesikaups, o sniegas kaip visose erdvėse be stogo, teks arba nukasti, arba ištirpinti

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė thomcius Rodyti pranešimą
                                        Tai Lietuviškas mentalitetas, dirbau Savanorių pr. kur nėra parkavimo priekyje prie įėjimo į parduotuvę, tai klientai tada važiuoja su automobiliais ant pėsčiųjų dviračio tako, nes kaip jis nešis dėžutę rankose 20 metrų už pastato rankose??? Jau nekalbu apie "kurjeristus"
                                        Jūs ten garažiuke sėdit, kad "už pastato" = 20 m?
                                        Man kaip klientui nesinori eiti į kontoras, kuriose "parkavimas už pastato", nes įsuki, pasirodo vietų nėra arba visos rezervuotos. Geriau kai parkingas matosi iš gatvės, kad ir kitoje pusėje gatvės.
                                        -

                                        Comment


                                          Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                                          Jūs ten garažiuke sėdit, kad "už pastato" = 20 m?
                                          Man kaip klientui nesinori eiti į kontoras, kuriose "parkavimas už pastato", nes įsuki, pasirodo vietų nėra arba visos rezervuotos. Geriau kai parkingas matosi iš gatvės, kad ir kitoje pusėje gatvės.
                                          Atsiprašau pono, kad suklaidinau, kadangi mašinas galima statyti ir šalia ir už pastato, tad nuo pagrindinio įėjimo nuo 10 iki 50m.
                                          Labai norėčiau pamatyti kaip Jūs pamatote yra ar nėra vietų parkingui atvažiave nuo centro tarkim prie Žaliakalnio terasų. Teks įvažiuoti į aikštelę pravažiuoti užgrūstą parkingą ir išvažiuoti. Jokio skirtumo ar jis priekį pastato ar gale.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X