Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    jus paziurekit - ar ne taip sakiau pries kelias dienas?

    Comment


      Pagrindinis apibendrinimas - opozicijos atstovo "nuoširdūs" žodeliai... Balandžio pirmą rašo, kad prancūzai traukiasi, balandžio 26 - kad viskam amen. SUPERinis laikraštis, nieko nepridursi. Šiaip reiktų remtis oficialiom žiniom, o ne laikraščių vabeblenimais.

      Dėl tų statusų ir taip jau aišku, kad vilniuj popieriai vaikšto pačiu minimaliausiu greičiu nežinia kuria kryptimi, mat INTERESAI.... Šlykštu man nuo tos lietuvos ir visų jos klierkų.

      Tai išeina taip. Paramos infrastruktūrai nėra, nes... nėra arenos. Arenos nėra, nes nėra statuso. Statuso nėra, nes nėra arenos. O arenos nėra, nes nėra statuso, o statuso nėra, nes... nėra interesų. O interesų nėra, nes jų tiesiog nėra.

      Kaip norėčiau, kad pastatę Salos areną, valdytojai neįsileistų europos čempionato. O kodėl ne? Brazius juk davė statusą kažkokiai salei vilniuje. Sakė, bus gerai ten Europos čempionatui... Ir arti, ir iš vilniaus važiuot nereikia... Tiesiog įdealu!
      Paskutinis taisė auksellis; 2006.04.26, 14:57.

      Comment


        gal kas man durnam pasakysit, kas ten per kažkokia Lietuvos verslo paramos agentūra???? kas čia per daiktas jūs man pasakykit???? iš kur ji atsirado ir kodėl aš nematau nė vienos pavardės prie jos???? kas jai vadovauja??kas čia blin per dar vienas rankinis stabdis išlindo?!

        Comment


          Per kančias į žvaigždes...

          Comment


            Lietuvos verslo paramos agentūra > http://www.lvpa.lt/

            Comment


              Man tai labiausiai patinka:
              Tuo tarpu Lietuvos verslo paramos agentūra savo verdikto nekomentuoja. “Jeigu pateikiame neigiamą atsakymą, savo sprendimo viešai nekomentuojame. Savivaldybė jį gali apskųsti”, - sakė agentūros atstovai.
              Mol mes dėjom skersą. Darom ką norim, jūs kapstykitės kaip norite, ne mūsų bėdos.
              Patinka man toks valstybinių įmonių veiklos skaidrumas. Beveik neabejoju, kad toks agentūros vadovas (nžn kas jis per vienas) turi pasiskyręs solidžią algą (ar ne px - valstybės biudžetas juk begalinis), o jo šunį šikdina valdiškas vairuotojas kur nors Baltarusijos pasieny.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                /\ nieko man tas puslapis nesako...

                Comment


                  Parašė Tomas
                  Man tai labiausiai patinka:


                  Mol mes dėjom skersą. Darom ką norim, jūs kapstykitės kaip norite, ne mūsų bėdos.
                  Patinka man toks valstybinių įmonių veiklos skaidrumas. Beveik neabejoju, kad toks agentūros vadovas (nžn kas jis per vienas) turi pasiskyręs solidžią algą (ar ne px - valstybės biudžetas juk begalinis), o jo šunį šikdina valdiškas vairuotojas kur nors Baltarusijos pasieny.
                  tai čia faktas kaip blynas

                  Comment


                    nereikia per daug sunerimti kauno saviviladybe aprimo del to kad nera ko pasakoti o ryt jau bus ka ir pasakyti kai navikauskas patiks prancuzu datas ir t.t taigi rytoj galbut turesime zymiai geresne diena nes jaigu nepavyks pramusti to projekto bus... !

                    Comment


                      jei kam idomu VšĮ Lietuvos verslo ir paramos agentūra Direktorius Šarūnas Jurėnas Tel. 8~37 33 25 21 s.jurenas@lvpa.lt

                      Comment


                        Galbūt šitas straipsnis šiandien ir buvo išspausdintas, nes jei spausdintų ryt, būtų ir naujienų

                        Comment


                          Man tai net jau nenuostabu, kad taip viskas vyksta Kaune. Juk eilini karta jau atmetama o ir kiek kitu projektu atmesta. Ai nu negaliu... tikiuosi rytoj bus geresnes naujienos
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1543&page=32

                            13 zinute is virsaus - as samanas

                            Comment


                              Ar nevertėtų atgaivint idėjos dėl pilietinio judėjimo?

                              Comment


                                ta prasme?
                                :geria: Už Lietuvą!!

                                Comment


                                  Parašė pauliezaz
                                  savo burtus pasilaikyk sau

                                  Comment


                                    Parašė Marčiukas
                                    ta prasme?
                                    http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1176 žadėjom, viena syk buvom susirinkę, bet taip nieko ir nepadarėm...

                                    Comment


                                      matau
                                      :geria: Už Lietuvą!!

                                      Comment


                                        Dabar dar kart perskaičiau straipsnį, tai pats žurnalistas susivėlęs arba nežinau ką jie čia nori pasakyt. Iš pradžių kiša mintį kad nieks nežinoma, paskui gale parašo kad ryt bus tikslios datos... tai kam iš vis tokias pievas rašyt? Galų gale pamačiau kad straipsnio autorius A.Andriuškevičius, itin mėgstantis papilti ant Kauno. Spirt lauk tokį diletantą iš miesto laikraščio!

                                        Comment


                                          Parašė pauliezaz
                                          visi zino, ta tavo zinute, nereikia cia reklamuoti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X