Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2010-2011m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Krokas Rodyti pranešimą
    čia sekmadienio ar siandienos? nes darbininku tai nekazka
    Šiandienos. Tai viduj, matyt dirba. Nelabai ką padirbsi per tokias pusnis.

    Comment


      Parašė Krokas Rodyti pranešimą
      šitas tai prajuokino
      o kas čia tokio juokingo?
      Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

      Comment


        Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
        o kas čia tokio juokingo?
        Nes vyras meluoja ir neraudonuoja. Statybu pabaiga buvo numatyta spalio 3d, o ne geguzes 1, kaip jis cia bando isaiskint. Zodziu jis laiko mus eiliniais kvailiais ir tiek.

        Comment


          buvo sutartis su galimybe ja pratesti tai taip ir ivyko

          Comment


            Pagal mero patarėjo teiginius - maksimalus terminas numatytas rangovo sutartyje - gegužės 1 diena. O tai, kad jie buvo suderėję spalio 3 ar vasario 1 dieną, dar nesako, kad sutartyje įrašyta maksimaliai ne gegužės pirmoji.
            Mano žiniomis, vasario 1 buvo nurodyta kaip galutinė, jei nori organizuoti eurochamp'ą, tik kaip spaudimo priemonė Vėtrūnai, kuri tuomet judėjo jau vėžlio žingsniu. Nuo tada statybos ir derybos pajudėjo. Šiaip Vėtrūna nepaveža tokio didelio objekto ir neturi tiek finansinių pajėgumų, kad statybas paskubinti.

            Comment


              Parašė Mercedes Rodyti pranešimą
              Pagal mero patarėjo teiginius - maksimalus terminas numatytas rangovo sutartyje - gegužės 1 diena. O tai, kad jie buvo suderėję spalio 3 ar vasario 1 dieną, dar nesako, kad sutartyje įrašyta maksimaliai ne gegužės pirmoji.
              Mano žiniomis, vasario 1 buvo nurodyta kaip galutinė, jei nori organizuoti eurochamp'ą, tik kaip spaudimo priemonė Vėtrūnai, kuri tuomet judėjo jau vėžlio žingsniu. Nuo tada statybos ir derybos pajudėjo. Šiaip Vėtrūna nepaveža tokio didelio objekto ir neturi tiek finansinių pajėgumų, kad statybas paskubinti.
              Kaip sakoma nemoki pyst nereikia ir lyst

              Comment


                Atsiprašau, kad vakar nespėjau atsakyti į porą klausimų. Dalyvavau nenumatytame posėdyje pas merą su arenos architektu. Parodžiau jam jūsų klausimus

                Atsakymas:
                1. Ne špuntas, o tinklelis kur nėra stiklo, 6 lygis kur yra vėdinimo įranga.
                Darbai turi būt atlikti iki atidarymo arenos.

                Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                Klausimas Vygantui Gudėnui

                1. Kada bus dedamas špuntas kaip fasado dalis ?

                Comment


                  Šviesa sklis natūrali, per langus, nakčiai numatytas vidaus apšvietimas.
                  Arenos viduje bus dirbtinis apšvietimas.

                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                  Klausimas Vygantui Gudėnui

                  Kokios spalvos šviesą skleis ne renginių metu veikianti arena?

                  Comment


                    Parašė Vygantas Gudėnas Rodyti pranešimą
                    Atsiprašau, kad vakar nespėjau atsakyti į porą klausimų. Dalyvavau nenumatytame posėdyje pas merą su arenos architektu. Parodžiau jam jūsų klausimus

                    Atsakymas:
                    1. Ne špuntas, o tinklelis kur nėra stiklo, 6 lygis kur yra vėdinimo įranga.
                    Darbai turi būt atlikti iki atidarymo arenos.
                    Aš turėjau uomeny, kur plika siena iš nemuno pusės.
                    Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                    Comment


                      Šian prieš 10 min. iš Šančių

                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Ar tik ne šiandien pirmas tūkstantis narsuolių šturmuoja Kauno areną?
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Taip taip šiandien tikėkimės dalyvaus kas nors iš forumiečių ir gausim neblogą fotoreportažą

                          Comment


                            Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                            Taip taip šiandien tikėkimės dalyvaus kas nors iš forumiečių ir gausim neblogą fotoreportažą
                            Na aš objektyvą nusivalęs, baterijas pakrovęs, korteles ištuštinęs, laukiu 4adienio Jei bandymų metu bus kas nors įdomaus ir filmuotos medžiagos pasistengsiu pateikti
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                              Na aš objektyvą nusivalęs, baterijas pakrovęs, korteles ištuštinęs, laukiu 4adienio Jei bandymų metu bus kas nors įdomaus ir filmuotos medžiagos pasistengsiu pateikti
                              Super, man nereikės muilinės imti tada. Tik, kad su apšvietimu nekas bus, pajamk kokią nešiojamą didelę lempą aš ją tau palaikysiu ketvirtadienį
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                Ar tik ne šiandien pirmas tūkstantis narsuolių šturmuoja Kauno areną?
                                Juk 24 d. ekskursija.

                                Svetainės Kaunoarena.info nuotraukų skyrelyje patalpinta nauja fotografija iš arenos statybvietės.



                                http://www.kaunoarena.info/

                                Comment


                                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                  Na aš objektyvą nusivalęs, baterijas pakrovęs, korteles ištuštinęs, laukiu 4adienio Jei bandymų metu bus kas nors įdomaus ir filmuotos medžiagos pasistengsiu pateikti
                                  Ot bus nuotraukų. Iš penkių žmonių

                                  Comment


                                    Ar ir Jūs, kurie registravotės 24d. gavote patvirtinimus? Manasis kažkoks keistai skambantis tai galvoju Gal "fake" Ten koncertus zada...

                                    Comment


                                      Gavom, gavom...

                                      Parašė M4RIUS Rodyti pranešimą
                                      Ar ir Jūs, kurie registravotės 24d. gavote patvirtinimus? Manasis kažkoks keistai skambantis tai galvoju Gal "fake" Ten koncertus zada...

                                      Comment


                                        Parašė M4RIUS Rodyti pranešimą
                                        Ar ir Jūs, kurie registravotės 24d. gavote patvirtinimus? Manasis kažkoks keistai skambantis tai galvoju Gal "fake" Ten koncertus zada...
                                        Na aš negavau, bet žinau, kad esu sąraše, o su koncertu viskas įmanoma, nes tikrai bus akustikos tikrinimas

                                        rimantasg rinko keliems laikams ir 22d. žmones, keli puslapiai atgal buvo informacija.
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          nu matysim kaip cia bus joo pasiimkit gerus fotikus nes su mano muiline tai ten viskas susilieja be apsvietimo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X