Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2010-2011m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    atkreipkit demesi i kaunoarena .info nuotrauka. virsutiniame aukste dedami stiklai? ar man tik pasirode;]

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Na aš negavau, bet žinau, kad esu sąraše, o su koncertu viskas įmanoma, nes tikrai bus akustikos tikrinimas

      rimantasg rinko keliems laikams ir 22d. žmones, keli puslapiai atgal buvo informacija.
      Renginio metu bus organizuojamas baudų mėtymo konkursas, dainuos Linas Adomaitis, Merūnas, Kauno Šampaninis choras.

      Comment


        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
        Ooooo, kaip į baudų konkursą patekti? Mano mylimiausias taškas
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Pakeite laika is 18 i 17 )) As ir pasiimsiu fotika

          Comment


            Tai kiek narių iš miestai.net bus? Aš irgi gavau, kad koncertas, tai keistai pasirodė, bet matosi, kad visai nieko bus apšilimas prieš Halę

            Į temą šian 15:00 Darbai vyksta. Čia vata dedama, kaip suprantu... Ar ne?



            Vamzdis matosi... Nors tik aš jį foto savo pastebėjau...



            You've got one life! Live it!

            Comment


              Joo maciau siandien buvo ideti du langai sestam aukste is akropolio puses tai taip ir nesupratau

              Comment


                Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                Joo maciau siandien buvo ideti du langai sestam aukste is akropolio puses tai taip ir nesupratau
                O aš kaip tyčia tos vietos neužfiksavau
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                  Tai kiek narių iš miestai.net bus? Aš irgi gavau, kad koncertas, tai keistai pasirodė, bet matosi, kad visai nieko bus apšilimas prieš Halę
                  Trys tikrai jau bus

                  Comment


                    <...> dainuos Linas Adomaitis, Merūnas, Kauno Šampaninis choras.
                    Nepykit, šitų atlikėjų fanai, bet man tai jau negera darosi nuo jų kišimo į visur, kur tik įmanoma. Arena dar net nepastatyta ir jau šitie pigūs popsininkai čia kišami, tai kas bus kai pastatys areną? baisu net pagalvot. Jeigu arena yra skaitoma miesto prestižas, tai gal apseikim be šitų Adomaičių ir Merūnų. Tegul padainuoja dar jie halėj. Ir apskritai, koks tikslas tada šitos ekskursijos? ar areną apžiūrėt, ar šitų atlikėjų paklausyt? Suprasčiau, kad čia būtų kokia ekskursija psichiškai neįgaliems vaikams, laikinai juos pradžiuginti nuo baisios kasdienybės ir leisti pasijausti ypatingiems.

                    Comment


                      Aš irgi būsiu jei tik iš darbo pavyks pabėgti pusvalanduką anksčiau!

                      Jo vata dedama, bet ne kažin kiek ten žmonių dirba prie to fasado.. Aš tik laukiu kada pradės montuoti tą špuntą, man labai įdomu kokiu būdu montuos nes visas tai sienai jis svers apie 100t berods kažkur buvo rašyta. Turėtų būti montuojama su kranu, tad turėtų nebelikti pastolių o montavimas vykti nuo bokštelių, bet tai tik mano pamąstymai..

                      Comment


                        Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                        Joo maciau siandien buvo ideti du langai sestam aukste is akropolio puses tai taip ir nesupratau
                        Tai laiptines stiklo siena, kuri eina per visus aukstus. Ji yra kiek giliau (paziurek cia forume, rasi foto kur tai aiskiai matyti).
                        fredis Čia vata dedama, kaip suprantu... Ar ne?
                        Taip, apsiltinimas ir jis jau baiginejamas. O tai sufleruoja, jog sekantis zingsnis - apdailos dejimas.

                        Dar zvelgiu, jog lauko laiptu krasta/briauna reiktu apdailinti taip kaip ir visas tarpaukstines perdangas (fasade) - juoda medziaga. O po laiptine, jos plokstumas nudazyti juodai. Daugiau darnos, vientisumo. Tikiuosi, taip ir bus.

                        Comment


                          „Žalgirio“ arenos akustiką pirmieji išbandys Kauno šampaninis choras
                          Ketvirtadienį, 17 val. keli šimtai iš anksto užsiregistravusių kauniečių dalyvaus ekskursijoje po baigiamą statyti „Žalgirio“ areną. Joje taip pat bus surengtas Kauno šampaninio choro ir Merūno Vitulskio pasirodymas.
                          „Miestiečiai nuolat prašosi surengti ekskursijas į areną. Dabar, kai didžiausios Baltijos šalyse arenos statyba eina į pabaigą, pagaliau galime išpildyti šį prašymą“, - sakė mero patarėjas „Žalgirio“ arenos statybos klausimais Vygantas Gudėnas.
                          Kauno šampaninis choras simboliškai atliks kūrinį, kurį Raigardas Tautkus sukūrė artėjančiam krepšinio čempionatui. Programoje bus ir daugiau nuotaikingų kūrinių, kurie pakels nuotaiką ypač tokiu žvarbiu oru. Merūnas, pradėsiantis arenos akustikos bandymus, taip pat džiugins gera muzika ir jam įprasta energija.
                          „Choras nori pasidžiaugti šia baigiama statyti arena. Be to, joje jau sumontuotos akustinės lubos, todėl pirmieji galėsime išbandyti arenos akustiką“, - sakė Kauno šampaninio choro vadybininkė Žaneta Daubarytė, kuri neatskleidė visų choro pasirodymo smulkmenų, tačiau pažadėjo stilingą pasirodymą dar tik būsimoje koncertinėje erdvėje.
                          Ekskursijos dalyviams bus aprodytos arenos erdvės, įrengtos ar baigiamos įrengti patalpos, jie turės galimybę net išbandyti arenoje jau stovinčius krepšius.
                          Bendrovė „Vėtrūna“ yra įsipareigojusi arenos statybą baigti iki gegužės mėnesio
                          http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...-choras-334442

                          Comment


                            Tai gal miestai.net kampelį padarysime arenoje? Aš tik Mjso ir Hammer galiu atpažinti
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              .
                              Paskutinis taisė shrnz; 2011.02.24, 12:10.
                              ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                              Comment


                                Per vėlai sužinojau apie registraciją, jei kas turesit laisvą pakvietimą , mielai priglausčiau

                                Comment


                                  Apgailėtina "ekskursija" . Be reikalo ėjau. Sušalau tik.

                                  Comment


                                    Kas tokio blogo nutiko?
                                    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                                    Comment


                                      Parašė Athens Rodyti pranešimą
                                      Kas tokio blogo nutiko?
                                      Įleido į pagrindinę salę ir viskas. Niekur nepavedžiojo. Nieko nematėm, kitaip sakant

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        Įleido į pagrindinę salę ir viskas. Niekur nepavedžiojo. Nieko nematėm, kitaip sakant
                                        Jo pagrindine sale ir apšilimo salė.. Baisu net žiūrėti buvo kaip nuogais užpakaliais šokėjos ant to betono vartėsi.. o šeip tai tikrai nieko įdomaus..

                                        Comment


                                          Aš taip pat buvau nuėjęs. Kas ėjo iš techninės pusės pasidomėti, tai liko nusivylęs, nes nieko normaliai nebuvo galima apžiūrėti dėl tamsos. O ir niekas nevedžiojo po teritoriją ir nepasakojo, kaip tai buvo ekskursijoje prieš daugiau nei metus. Žmonėms buvo leista būti tik pačioje arenos salėje ir mažojoje, apšilimo salėje. Trumpai pakalbėjo miesto meras, V. Gudėnas ir P. Motiejūnas, jie pateikė keletą įdomesnių faktų ir statistikos iš statybos. O likusi dalis iš esmės - metimų konkursas, ir dainininkų pasirodymai.

                                          Vėliau galėsiu įkelti foto ir video.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X