Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2010-2011m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ernestas Rodyti pranešimą
    blitz, man atrodo, tu ne nacionalistus uzuodi, o kvapa savo kelnaitese. Pripazink tatai, tai bent jau garbingai iseisi.
    Petras dar karta, tik jau konkreciau pasvitino kas ir del ko, taciau kaip matau, kai kas vis dar turi izulumo statyti 'protinga' veida ir gyncytis, nors sprendziant is destomu minciu, supratimo apie aiskinama dalyka ne itin yra.
    Tuoj persivers puslapis ir - trukt uz vadziu, vel nuo pradziu. O matant toki rujojanti bukuma, nenora suprasti kas rasoma, net ir upas pakertamas testi diskusijai.
    Paskaityk pranešimus ir pamatysi, kad visi mano pranešimai yra apie langus, atsidarymo galimybes ir kt. dalykus. Paskaityk savo ir savo draugelių pranešimus ir pamatysi, kad jų nemaža dalis yra apie mane, mano kelnaites, mano žinias, mano dar kažką. Toks ginčijimosi stilius yra atgyvenęs ir būdingas tik sovietinėms šalims (gal dar forumo kauniečiams).

    Dabar konkrečiau kalbant - vyksta dvi diskusijos apie atsidaromus langus. Pirma diskusija yra apie paprastus langus ofisuose, kur man niekas dar neparodė nei vieno labiau žinomo pastato vakaruose, kur bet kas ir bet kaip galėtų atsidarinėti langus. Dėl ko pasilieku prie savo nuomonės - toks sprendimas yra nepraktiškas ir atrodo negražiai. Kalbant apie areną, tokiam sprendimui, koks yra Kaune, pretenzijų apskritai aš net nereiškiau (nors būtų įdomu pasižiūrėti atitinkamų pavyzdžių užsienio [ne buv. TSRS] šalyse).
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Parašė okulaja Rodyti pranešimą
      tai idek nuotrauka, kaip istikruju bus
      http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=4119

      Comment


        pArAšas

        Comment


          Jeigu tokie bus, tai tada labai atsiprašau architekto ir visų kitų. Atrodo tikrai neblogai. Nėra to atverčiamų langų efekto ir svarbiausia, kad negalima jų atidaryti ne visų, chaotiškai (Va šitas dalykas stiklo fasadus gadina labiausiai).
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            gal kas galit imest nuotrauka kaip atordys tie stulpai kurie apsvies arena ? bent pavydziu kaip tas apvietimas atrodo ? dekui

            Comment


              Parašė blitz Rodyti pranešimą
              Paskaityk pranešimus ir pamatysi, kad visi mano pranešimai yra apie langus, atsidarymo galimybes ir kt. dalykus. Paskaityk savo ir savo draugelių pranešimus ir pamatysi, kad jų nemaža dalis yra apie mane, mano kelnaites, mano žinias, mano dar kažką. Toks ginčijimosi stilius yra atgyvenęs ir būdingas tik sovietinėms šalims (gal dar forumo kauniečiams).

              Dabar konkrečiau kalbant - vyksta dvi diskusijos apie atsidaromus langus. Pirma diskusija yra apie paprastus langus ofisuose, kur man niekas dar neparodė nei vieno labiau žinomo pastato vakaruose, kur bet kas ir bet kaip galėtų atsidarinėti langus. Dėl ko pasilieku prie savo nuomonės - toks sprendimas yra nepraktiškas ir atrodo negražiai. Kalbant apie areną, tokiam sprendimui, koks yra Kaune, pretenzijų apskritai aš net nereiškiau (nors būtų įdomu pasižiūrėti atitinkamų pavyzdžių užsienio [ne buv. TSRS] šalyse).
              Blitz, man atrodo, kad tu pats savo mintyse paklydai Pats užsipuldinėdamas klausi ir teigi, kad pasaulyje taip niekur nėra ir tikrai leidi suprasti, kad tau toks sprendimas Kauno Arenoje nepatinka ir "atgyvenęs", bet jau paskui teigi atvirkščiai. Tikrai netikiu, kad per čempionatą ar renginį mes matysime pravertus langus, nes turbūt ir pats žinai, kas būna, kai važinėji su mašina karštą vasaros dieną langais atidarytais ir kondicionierių (kad šaldytų) visu pajėgumu įjungęs
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Arena per saulėlydį nuostabi, špuntas dedamas - spalva, žinoma, pilka, bet nežinia, ar tik taip ir ne gražiau, negu vėliau, kai surūdys. Jeigu niekas neaplenks, rytoj bus šiek tiek fotografijų.

                Comment


                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                  Lango atidarinėjimas vėdinimui yra pasenęs dalykas, kuris sudarko fasadą ir leidžia į vidų nefiltruotą miesto orą. Solidūs pastatai neturtų turėti varstomų langų. Tai, iš esmės, šaukte šaukia "mes neturėjome pinigų normaliai vėdinimo sistemai, dėl to dabar darkome fasadą ir kvėpuojame nefiltruotu oru kaip prieš 100 metų".
                  Su tuo oru tai tikrai nusvaigta. Sekant tokia logika reiktų visur filtruot ir moderniai vaikščiot su dujokauke. Gal Londone to ir reikia, mmm?
                  Kaune užterštumas nėra toks didelis, kad būtų pavojingas sveikatai ir ekscesyvios priemonės nėra būtinos. Kitas aspektas: asmeniškai filtruotose patalpose nemalonu dirbt (ir ne tik man vienam).
                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                  Comment


                    nu bet kas per sintetiniai žmonės tuose vakaruose... maistas perkūnas žino koks, oras dirbtinis... užtat ir mąstymas dažnai nestandartinis, švelniai tariant

                    Comment


                      nu bet tamstos jus is muses puciat drambli gal jau vertetu surasti prasmingesne tema?

                      Comment


                        "Žalgirio" arenoje pirmosios krepšinio rungtynės - jau balandį


                        Gali būti, kad jau balandžio pradžioje "Žalgirio" arenoje įvyks pirmosios krepšinio rungtynės. Kauno meras Andrius Kupčinskas pakvietė areną statančios bendrovės "Vėtrūna" vyrus krepšinio aikštelėje išbandyti jėgas su Kauno miesto savivaldybės komanda.

                        Ketvirtadienį Kauno "Žalgirio" arenoje lankėsi meras A. Kupčinskas bei jo patarėjas Vygantas Gudėnas, kuris atsakingas už arenos statybą, šalia jos išvydo jūrinius konteinerius su Niujorko transporto kompanijos logotipais.

                        "Tai 4 tūkst. kėdžių siunta. Kėdžių montavimas vyksta labai greitai, šias planuojama sumontuoti iki antradienio antrame arenos aukšte. Likusios kėdės plukdomos iš Amerikos, tik laiko klausimas, kada laivas prisišvartuos Klaipėdoje, tai turėtų įvykti


                        šiomis dienomis. Kiekviena kėdė turi patentuotą šifrą, t.y. turės ir savo unikalų numerį. Kėdžių kiekis jau patvirtintas tiksliai – 17 tūkstančių kėdžių ir visos jau pagamintos, montuojamos arba keliauja į Lietuvą", - sakė mero patarėjas Vygantas Gudėnas.

                        Arenos viduje, apatiniame perimetre jau pradėtos montuoti apsauginės plokštelės, tarp pirmo ir antro aukšto įrenginėjama medinė akustinė sienelė. Vidaus apdailos plotas užims apie du hektarus, sienos padengtos tašytu akmeniu. Taip pat baigiamos įrengti 35 ir 14 vietų ložės tribūnoje antrame aukšte.

                        Didžiuliame persirengimo kambaryje, kuriam suteiktas "Žalgirio" vardas, sumontuotos geležinio tinklo lubos, sūkurinės vonios, dušai, baigti sienų bei grindų apdailos darbai. Iš šios rūbinės bus galima patekti tiesiai į pagrindinę aikštelę.

                        Apšilimo salėje sudėtas krepšinio parketas, sumontuotos lubos, pakabinti garsiakalbiai.

                        "Puikus parketas, senokai neteko tokio gero liesti. Trūksta tik krepšinio linijų. Manau, kad reikia jį išbandyti ir patiems statytojams, todėl kviečiu "Vėtrūnos" darbuotojus suburti krepšinio komandą ir išbandyti jėgas su Savivaldybės vyrų rinktine šioje salėje balandžio pradžioje", - pakvietė meras Andrius Kupčinskas.

                        Bendrovė "Vėtrūna" yra įsipareigojusi arenos statybą baigti iki gegužės mėnesio.

                        krepsinis.net

                        Comment


                          http://kaunas.lt/kaunas/m/m_images/w...rsfmz12507.jpg
                          stai ir parketo nuotrauka kartu su Vyga ir Kupcinsku

                          Comment


                            Comment


                              Nu va, o vaiksto su tokiais batais ant parketo...
                              Tikriausiai numatomas varzybas tai zais apsilimo saleje?

                              Comment


                                "Puikus parketas, senokai neteko tokio gero liesti. Trūksta tik krepšinio linijų. Manau, kad reikia jį išbandyti ir patiems statytojams, todėl kviečiu "Vėtrūnos" darbuotojus suburti krepšinio komandą ir išbandyti jėgas su Savivaldybės vyrų rinktine šioje salėje balandžio pradžioje", - pakvietė meras Andrius Kupčinskas.
                                Tokių nesąmonių galėtų meras ir nesakyti, kaip kad pirmas sakinys. Prajuokino Liesti neteko man irgi tokio gero....
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  Apšilimo salės sienos, tokios plikos ir liks ?
                                  Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                  Comment


                                    aviDer juk seki šią temą ir tu tikrai turėtum žinoti, kad taip, tokios ir liks
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Visiškai neskoningas sprendimas. Nors nudažytu jas...
                                      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                      Comment


                                        Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                                        Visiškai neskoningas sprendimas. Nors nudažytu jas...
                                        Dėl skonio nesiginčijame, bet mano galva geras sprendimas ir tokiems dideliem plotams pats tas. Plikas betonas gerai, kai tai arenose ar dideliuose plotuose, nors esu matęs ir butuose tokių sprendimų, kurie visai gražiai žiūrisi...
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                          Dėl skonio nesiginčijame, bet mano galva geras sprendimas ir tokiems dideliem plotams pats tas. Plikas betonas gerai, kai tai arenose ar dideliuose plotuose, nors esu matęs ir butuose tokių sprendimų, kurie visai gražiai žiūrisi...
                                          Betono išraiška arenoje yra labai plati, jos yra visur nuo pagrindines salės iki koridorių, todėl manau nors vienos, erdvios patalpos, (apšilimo salės) dizainas turėtu būti kitoks, panaudota daugiau spalvų.
                                          Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X