Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių LEZ / pramoninis parkas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Iš savivaldybės pateikiamos informacijos akivaizdu, kad pramoninis parkas ir LEZ yra du atskiri projektai, tad anksčiau ar vėliau jiems teks išskirti atskiras temas. Bet kadangi abu projektai yra glaudžiai susiję ir LEZ'e kol kas nėra daug "veiksmo", manau tikslinga, kad, bent kol kas, abu projektus apimtų viena tema - Šiaulių LEZ / pramoninis parkas.

  Comment


   Liemeta F. Vaitkaus g. 1 pradėjo statybas.

   F. Vaitkaus g. išvalytas dar vienas, šalia esantis, sklypas.

   Paskutinis taisė Xedos; 2016.04.03, 15:12.

   Comment


    Pramoninio parko teritorijoje gali prasidėti dar vieno objekto statybos.

    Informacija apie natūralios medienos baldų (kėdžių, stalų ir kitų gaminių) gamybos įmonės statybos poveikio aplinkai vertinimo atrankos išvadą

    1. Planuojamas ūkinės veiklos užsakovas

    UAB „VENTA LT“; J.Basanavičiaus g.69, LT-76160, Šiauliai.

    2. Planuojamas ūkinės veiklos pavadinimas

    Natūralios medienos baldų (kėdžių, stalų ir kitų gaminių) gamybos įmonės statyba.

    3. Planuojamos ūkinės veiklos vieta

    Pročiūnų g. 14, Šiaulių miestas, Šiaulių apskritis.
    http://edem.siauliai.lt/lit/Informac...s-isvada-/5247

    Comment


     F. Vaitkaus g. 1

     Comment


      F. Vaitkaus g. 1

      Šviesesnė dalis - nauja statyba.      Atrodo šiame vaiduoklyje kažkas bus daroma - sudėti langai, išasfaltuota aikštelė.

      2012 m. - Google Street View.

      Paskutinis taisė Xedos; 2016.07.10, 14:38.

      Comment


       Žvejybos įrangos gamintoja Šiauliuose statys gamyklą už 3 mln. eurų

       Šiaulių pramoniniame parke žvejybinės įrangos gamintoja „Vonin Lithuania“ šalia valdomos gamyklos planuoja naują priestatą. Žadama, kad gamykloje bus įdarbinta 150 naujų darbuotojų, o į statybas planuojama investuoti 3 mln. eurų, rašoma pranešime spaudai.

       Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena...uru-973-676969

       Comment


        JAV gamintojas „INTUS Windows“ Šiauliuose sukurs 600 darbo vietų

        Polimerinius langus ir duris gaminanti bei platinanti JAV įmonė „INTUS Windows“ antradienį pranešė Šiauliuose atidarysianti gamybos centrą, pasamdysianti iki 600 darbuotojų. 50 tūkst. m2 ploto gamyklos statybos, kurios kelerius ateinančius metus bus vykdomos etapais, turėtų prasidėti šių metų pabaigoje.

        Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	112,4 kB
ID:	1658378

        „Šiuo metu vyksta daugiau nei 100 kvalifikuotų sąmatų sudarymo, projektavimo, IT ir 3D modeliavimo specialistų, kurie gamykloje dirbti pradės 2019 metais, priėmimo į darbą procesas. Dar 500 darbo vietų bus sukurta, kai gamykla bus pradėta eksploatuoti“, – rašoma žiniasklaidai išplatintame pranešime.
        Naujoji „INTUS Windows“ gamykla Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) turėtų gaminti produkciją, skirtą eksportui į JAV. Gamyklos projektavimas patikėtas Lietuvos architektų biurui „2L Architektai“.
        „Šiaulių laisvąją ekonominę zoną pasirinkome dėl dviejų pagrindinių priežasčių: visų pirma, parengta šios LEZ infrastruktūra leidžia greitai pradėti darbus ir, antra, LEZ operatoriaus komanda – aukštos kompetencijos ir orientuota į klientą. Užmegsime ryšius su vietos švietimo įstaigomis, kad padėtume joms parengti specializuotas programas, – aiškina „INTUS Windows“ generalinis direktorius Lietuvai Karolis Dieliautas. – Kadangi žadame tapti vienu iš didžiausių darbdavių Šiaulių regione ir didžiausiu uPVC langų gamintoju Baltijos šalyse, tikiuosi, kad aukštojo mokslo įstaigos noriai sutiks su mumis bendradarbiauti.“
        „INTUS Windows“ save pozicionuoja kaip aplinka besirūpinančią bendrovę – per savo „One Window One Tree“ programą įmonė įsipareigoja kiekvienam pagamintam langui pasodinti vieną medį.

        Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	500,6 kB
ID:	1658379

        Įmonę 2008 metais įkūrė išeiviai iš Lietuvos.
        „Lietuva privalo aktyviau dirbti su išeivija ir „Intus“ sprendimas kurtis Šiauliuose yra to pavyzdys. Tik ryšiai su JAV lietuviais leido šią įmonę paskutinę minutę nukreipti į Lietuvą. O projekto svarba regionui milžiniška – Šiauliuose tai supurtys iki tol tokio dydžio investicijų neturėjusią vietos darbo rinką, o įmonės planai apie 90 proc. gamybai reikalingų prekių ir paslaugų pirkti iš Lietuvos tiekėjų bus rimtas postūmis lietuviškam verslui. Taigi darbas su išeiviais gali duoti milžiniškos naudos šalies ekonomikai ir jis bus stiprinamas“, – pranešime cituojamas ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.
        „Lietuvos regionų gamybos potencialą kuria savivaldybių politinė valia ir nuolat plėtojama fizinė bei švietimo infrastruktūra. Jau matėme, kaip stambus gamintojas gali transformuoti ir pagerinti regiono darbo rinką – tai puikiai įrodo „Intersurgical“ pavyzdys Rytų Lietuvoje. INTUS galės pademonstruoti Šiaulių potencialą, taip skatindama domėtis ir kitus galimus investuotojus, kurie, ieškodami potencialių plėtros lokacijų, vertina sėkmės atvejus“, – teigia VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.
        Šiaulių laisvosios ekonominės zonos direktorius ir valdybos narys Artūras Klangauskas tikina, kad „INTUS Windows“ investicija – puikus visų šalių bendradarbiavimo pavyzdys: „INTUS – trečioji įmonė, kuri kuriasi šioje laisvojoje ekonominėje zonoje ir tikimės, kad šiais metais galėsime pranešti apie dar dvi investicijas. Mūsų LEZ laukiamos ne tik užsienio, bet ir vietinės pramonės investicijos, o sėkmingai verslo plėtrai dar turime 4 hektarus iš 133.“

        Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...verslas&copied
        Paskutinis taisė Audrys; 2020.02.25, 15:37.

        Comment


         https://www.vz.lt/pramone/2019/12/02...statys-gamykla

         Viena didžiausių automobilių krovinių liftų Europoje gamintoja „Bär Cargolift“ nusprendė investuoti į naujos gamyklos statybą Šiaulių LEZ. „Bär Cargolift“ planuoja sukurti efektyviausiai dirbančią atomobilinių krovinių liftų gamyklą šiame sektoriuje, kurioje per ateinančius 3 metus įdarbins iki 50 žmonių.


         Dar žiūriu nebuvo info apie dar vieną investuotoją:

         https://www.vz.lt/pramone/2019/06/11...la-siauliu-lez

         Norvegijos „H-produkter AS“ antrinė įmonė UAB „Plus Windows“ kitą savai­tę Šiaulių LEZ pradeda plas­tikinių langų fabriko statybą. Pla­nuojama gamybos pra­džia – 2020 m. balandis.

         Paskutinis taisė FLSHS; 2019.12.06, 14:08.

         Comment


          H Window fabrikas

          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-02-21 at 14.43.28.png
Views:	17
Size:	286,5 kB
ID:	1784423

          Medicinos linija

          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-02-21 at 14.43.22.png
Views:	16
Size:	266,6 kB
ID:	1784424

          RD Signs

          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-02-21 at 14.43.35.png
Views:	15
Size:	292,6 kB
ID:	1784425

          Metmega

          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-02-21 at 14.43.42.png
Views:	14
Size:	257,1 kB
ID:	1784426

          Comment

          Working...
          X