Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno pilies atstatymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kas ten per ruda mikroschema ant sienos? Štai koks įgyvendinimas. Būtų ydomu iš arčiau apžiūrėti.
    DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

    Comment


      Panašu ir pats bokštas tokiom "mikroschemom" mūrijamas.

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        Tai Valdovų rūmai bent pagal kažką statyti ir bent jau primena buvusius. Kauno pilis yra visiška šiuolaikinė fantazija ir disneilendas. Ten net nesistengta kažko atkurti, daryta kuo keisčiau, kad tik neprimintų pilies.
        Tai pagal tris piešinius kažin ar realybė gražiai atrodo, be to nepamenu ar ten vidaus patalpos yra pieštos, greičiausiai ne. Tai reiškiasi, Valdovų rūmai iš išorės realybė, o viduje disnėjus...
        ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
        - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

        Comment


          Parašė Raelis Rodyti pranešimą
          Tai pagal tris piešinius kažin ar realybė gražiai atrodo, be to nepamenu ar ten vidaus patalpos yra pieštos, greičiausiai ne. Tai reiškiasi, Valdovų rūmai iš išorės realybė, o viduje disnėjus...
          Na Valdovų rūmai, tiek iš išorės tiek ir iš vidaus turi nemažai atitikimo, nes prieš pradedant atkuriamuosius darbus, buvo ilgai ieškoma interjero detalių likusių prie rūmų, buvo rasta nemažai apdailos elementų, bei pagal pamatus matoma, kaip atrodė pirmas aukštas, o viskas kita pagal Smuglevičiaus litografijas, na man bent jau atrodo tikrai galima atkurti gerai, ne tik valdovų rūmus, bet ir Kauno pilį, o šiuo atveju, tai tik dar vienas nesėkmingas būdas plauti pinigus su tą Kauno pilimi. Bet kaip sakoma visko reikia
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
            Panašu ir pats bokštas tokiom "mikroschemom" mūrijamas.
            tragedija. nieko kito negaliu pasakyt
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              Važiavau pro šalį šiandien tai tikrai pasibaisėjau... Kas antrą plytą varo... Tik man įdomiausia ar čia išorinis "dekoratyvinis" sluoksnis tik toks ar turėsim kiaurą pilį?
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                Važiavau pro šalį šiandien tai tikrai pasibaisėjau... Kas antrą plytą varo... Tik man įdomiausia ar čia išorinis "dekoratyvinis" sluoksnis tik toks ar turėsim kiaurą pilį?
                Rašė lyg, kad viduj bus stiklinė siena.

                Comment


                  Ne nu.. Aš suprantu modernų meną, bet gal ne tokioj vietoj..

                  Comment


                    Comment


                      Nemanau, kad atėjęs turistas suprastų kas ten per velnias pilyje padarytas, skylės panašios, kaip tarybiniuose namuose būna, kur viršuje tokios ventiliacijos angai skirtos.


                      Kita mintis atėjo, jog į Lietuvos atvirukus ar į kitus leidinius reprezentuojančius šalį tokios pilies nedėčiau, nebent iš toli būtų fotografuota.
                      DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                      Comment


                        Ar mane tik regėjimas apgauna, ar jie ten dar sumąstė ir nearkinius langus pagamint?
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          Ar mane tik regėjimas apgauna, ar jie ten dar sumąstė ir nearkinius langus pagamint?


                          Iš arčiau

                          Comment


                            Myliu ir mėgstu Kauno pilį, bet šitaip "atkurti"

                            Nenustebsiu, kaip tos šiuolaikinės plytos po vieno dviejų žiemos sezonų pradės byrėti... Gaila, darkomos pilies, išties gaila.
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              Tai kaip matau, su Kauno pilimi s...udus ir toliau daro? (atsiprasau is anksto, bet man nervai nelaiko).

                              Comment


                                Žiauroka. Net paveldo tinkamai nemoka atkurti.

                                Comment


                                  Lego kaladėlių rinkinukas "PILIS SU PLASTMASINIU VAIDUOKLIU" - kaina 10.10 Lt... tpfu ... 2 mln. lt.

                                  ... o taip nutiko dėl to, jog toks jau tas visuotinis fizikos dėsnis: statyti už svetimus pinigus, tai ne už savo statyti. Kai pats moki, tai pats ir stengiesi. Net jeigu tie pinigai biudžetiniai, vistiek pasąmonėj jauti, jog jie sumokėti tų, kurie vėliau šalia savo pilies vaikščios, gers, skaičiuos varnas... O kai statai už "Europos pinigus", tai žinai, jog bet kada bet kam bus galima atšauti: "dovanotam arkliui į dantis nežiūrima"... ot ir nežiūrėkit, jei nepatinka...
                                  blaivumas išlaisvina

                                  Comment


                                    Baisiai atkuriama ta pilis,zinoma,kazka daryti reikejo,bet gal..reikejo geriau investavus daugiau atkurti ta pili kaip aptvara,pagal rekonstrukcijos projektus,jei kazkoki palaipiojimo boksteli,prie macdonaldo restorano vaiku ciuozykla skoningiau pastatyta.Jei butu pilna pilis,tada ir sakykim akmenim,ka galima muru ir ta griovi sutvarkytu,ispudingai atrodytu,but tikras Kauno simbolis.
                                    "Niekas nėra suku,kas tarnauja kilniai idėjai"

                                    Comment


                                      Pagrindinė bėda - spalvų nesiderinamumas. Kaži, gal pasikeis po kiek laiko?

                                      Comment


                                        Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                                        Užvakar.

                                        Atvaizdas
                                        Čia kažkoks pramogų centras?
                                        Panašu į Euroopa vaikų žaidimo aikštelę.
                                        http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                        Comment


                                          Music, tu ne tik labai žavus, bet ir labai juokingas bei sarkastiškas, savo aštriom pastabom skaidrinantis mūsų visų dienas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X