Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Naujojo miesto centro (NMC) vaizdai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Globalus
    replied
    Click image for larger version

Name:	P80509-212014.jpg
Views:	769
Size:	129,2 kB
ID:	1720491

    Click image for larger version

Name:	P80509-211746.jpg
Views:	761
Size:	151,9 kB
ID:	1720492

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied










    Komentuoti:


  • Lettered
    replied




























    Paskutinis taisė Lettered; 2015.04.28, 22:59.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Vėl žydi sakuros.





























    Paskutinis taisė Lettered; 2015.04.28, 23:01.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Vilniuje vėl žydi sakūros





















    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Puikios nuotraukos ir atmosfera, atspindėta jose. Ačiū, Lettered!

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
















    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    O dėl pačios infrastruktūros ir gerbūvio tvarkymo, tai tenka pritarti deep'ui, tie visi gatvių lopymai ar šaligatvių perklovimai labiau simboliniai, Vilnius pagal gatvių, šaligatvių, parkų būklę stipriai atsilieka nuo kaimyninės Lenkijos ar Gudijos, net nekalbant apie Vakarų Europos šalis. Kai su tuo susigyveni, pripranti ir net nebepastebi, bet iš kitur atvažiavus, tai gali labai nekokį įspūdį palikti.
    Viso to prižastis jau buvau paskaičiavęs kažkada, pavyko rasti:
    http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=338
    Taip, skirtumas tikrai yra.. įdomu kiek iš tų miesto biudžeto lėšų skiriama infrastruktūrai gerinti kaimyninėse šalyse ir Lietuvoje. Be to, ar Vilniuje kelių situacija kada buvo geresnė? Aš nepamenu
    Nutiesus visus planuojamus aplinkkelius ir mažiau kursuojant sunkiasvoriui transportui miesto teritorijoje, situacija dar pagerės. Tikėkimės netolimoje ateityje ir didesnio finansavimo mūsų keliams. Bet bendra situacija Vilniuje tikrai nėra tokia tragiška, kaip bandoma kartais nupiešti.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Baisėkitės jūs kiek norit, tokioje klimato juostoje, kurioje yra Lietuva, nereikia norėti stebuklų. Didelis temperatūrų svyravimas nėra gerai nei vienam paviršiui. To išvengia nemaža dalis vakarų valstybių, o iki skandinavijos šalių lygio mums dar reikia priaugti tiek gatvių tvarkymo technologijomis tiek finansinėmis galimybės. Mano pastebėjimais Vilnius tikrai tvarkosi šauniai. Tiesa šią savaitę teko pastebėti, kad Ukmergės gatvėje provėžos sutvarkytos nauju būdu, kiek girdėjau jis pigesnis, na ir pagal mane ne taip išdarko gatvės vaizdą kaip tie "lopai".
    Geras pastebėjimas, nedaug tokių šalių, kur tokie temperatūrų svyravimai, šią žiemą beveik kasdien naktį minusinė temperatūra, dieną pliusinė. Pavasario pradžioje visada labai daug nuo žiemos būna smėlio ir druskų, bet viskas tvarkingai buvo sušluota, kiek pastebėjau, ir surinkta, o lietus viską nuplauna dar labiau, tik porą savaičių trukta toks dulkinas ir nešvarus periodas, kol šluojami nešvarumai ir nėra lietaus.
    O dėl pačios infrastruktūros ir gerbūvio tvarkymo, tai tenka pritarti deep'ui, tie visi gatvių lopymai ar šaligatvių perklovimai labiau simboliniai, Vilnius pagal gatvių, šaligatvių, parkų būklę stipriai atsilieka nuo kaimyninės Lenkijos ar Gudijos, net nekalbant apie Vakarų Europos šalis. Kai su tuo susigyveni, pripranti ir net nebepastebi, bet iš kitur atvažiavus, tai gali labai nekokį įspūdį palikti.
    Viso to prižastis jau buvau paskaičiavęs kažkada, pavyko rasti:
    http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=338

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Baisėkitės jūs kiek norit, tokioje klimato juostoje, kurioje yra Lietuva, nereikia norėti stebuklų. Didelis temperatūrų svyravimas nėra gerai nei vienam paviršiui. To išvengia nemaža dalis vakarų valstybių, o iki skandinavijos šalių lygio mums dar reikia priaugti tiek gatvių tvarkymo technologijomis tiek finansinėmis galimybės. Mano pastebėjimais Vilnius tikrai tvarkosi šauniai. Tiesa šią savaitę teko pastebėti, kad Ukmergės gatvėje provėžos sutvarkytos nauju būdu, kiek girdėjau jis pigesnis, na ir pagal mane ne taip išdarko gatvės vaizdą kaip tie "lopai".

    Komentuoti:


  • Raptor
    replied
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Ko taip negreit? Buvau Vilniuje prieš pora savaičių. Trumpai, svaitgaliui. Stipriai pasibaisėjau smėlio audrom, smėlėtom, duobėtom gatvėm, ištrupėjusiais šaligatviais, automobilių parkavimu tiesiog purvynuose. Gal per kurį laiką jau nuo panašių vaizdų spėjau atprasti. Kaip bebūtų labai puikios nuotraukos Lettered ir puikiai pagauta atmosfera. Už poros mėnesių pabūsiu Vilniuj kurkas ilgiau, tikiuosi išvysti kitokį Vilnių.
    Tai kad praktika neleis šią vasarą, o kitais mokslo metais neplanuoju irgi lankytis, kadangi bus galutiniai metai, tai galutinių metų projektą reikės rašyt, nemažai darbo su tuo bus, tai tik vasarą kitą atsilaisvinsiu. O šiaip tai geras pastebėjimas deep'ai, aš kiekvieną kartą kai atskrendu tai pastoviai pasibaisėju paminėtais vaizdais, bet su laiku priprantu

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Ko taip negreit? Buvau Vilniuje prieš pora savaičių. Trumpai, svaitgaliui. Stipriai pasibaisėjau smėlio audrom, smėlėtom, duobėtom gatvėm, ištrupėjusiais šaligatviais, automobilių parkavimu tiesiog purvynuose. Gal per kurį laiką jau nuo panašių vaizdų spėjau atprasti. Kaip bebūtų labai puikios nuotraukos Lettered ir puikiai pagauta atmosfera. Už poros mėnesių pabūsiu Vilniuj kurkas ilgiau, tikiuosi išvysti kitokį Vilnių.

    Komentuoti:


  • Raptor
    replied
    Kaip visada, dėkui už nuostabias nuotraukas Lettered negaliu sulaukt savo sekančio apsilankymo Vilniuje 2014-tų vasarą

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied














    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Sakūrų parkelis prie Swedbank





















    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied








    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied






    Komentuoti:


  • Propper
    replied
    Nmc 2011-06-03

    2011-06-03

    Paskutinis taisė Propper; 2012.02.29, 22:19.

    Komentuoti:


  • Kiaune
    replied
    Nuostabios nuotraukos!

    Komentuoti:


  • Propper
    replied
    NMC 2011-04-24 Šv. Velykų rytą

    2011-04-24


    2011-04-24

    Komentuoti:

Working...
X