Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kosminiai skrydžiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ifl Rodyti pranešimą

    Nėra tokios registracijos kol kas, nėra jos poreikio.
    O kas jūsų kaip besidominčio šia sritimi nuomone labiausiai atitinka, ar yra arčiausiai šios mano paminėtos numeracijos? ("Valstybiniai numeriai"). Vistiek Jūs akivaizdu labiau domitės kosminio transporto priemonėmis ir tikrai daugiau apie jas žinote nei kad aš. (p.s. aš daugiau galbūt žinau apie Lietuvos miestų VT). Ačiū.

    Comment


      Parašė UAB Susisiekimas Rodyti pranešimą

      O kas jūsų kaip besidominčio šia sritimi nuomone labiausiai atitinka, ar yra arčiausiai šios mano paminėtos numeracijos? ("Valstybiniai numeriai"). Vistiek Jūs akivaizdu labiau domitės kosminio transporto priemonėmis ir tikrai daugiau apie jas žinote nei kad aš. (p.s. aš daugiau galbūt žinau apie Lietuvos miestų VT). Ačiū.
      Mano nuomone niekas, nes valstybiniai numeriai žymi savininką, o erdvėlaivių savininkai nesikeičia, tai ir poreikio tokiam numeriui nėra. Yra UN visų į kosmosą pakeltų objektų registras, gal tai būtų arčiausiai to.

      Comment


        Šiaip jau rusijos, Šiaurės korėjos ir Kinijos kosminiai aparatai priklauso armijai, tai čia kaip klausinėti kokie yra karinės technikos registracijos numeriai ir pan.

        Comment


          Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
          Šiaip jau rusijos, Šiaurės korėjos ir Kinijos kosminiai aparatai priklauso armijai, tai čia kaip klausinėti kokie yra karinės technikos registracijos numeriai ir pan.
          Ir ką norite tuo pasakyti? Karinės technikos registracijos numeriai tiek karinių lėktuvų tiek ir automobilių bei kito sausumos transporto yra vieši (juodo formato) ir visiems aiškiai matomi.

          Comment


            Su kosminiais aparatais reikalas toks kad su jais praktiškai niekas kitas nesąveikauja jokiais būdais išskyrus jų sąvininką. Registracijos numeriai tėra naudingi kai vyksta komunikacijos apie kažkokį objektą tarp skirtingų šalių. Kadangi tokios komunikacijos itin retos, naudos iš registracijos numerių mažai, ir bent jau kol kas gerokai daugiau vargo turėti pilną sistemą nei kad tuos kelis kartus tiesiog naudoti savininkų vidinį pavadinimą, kur kiekvienas savo sistemą turi.

            Comment


              Man atrodo čia vyksta kažkoks keistas psichoterapinis seansas apie visiškai absurdiškus dalykus tarytum nagrinėtų trulikų, kurie važinėja 100'000 kartų ratu tame pačiame mieste regsitracijos numerius. Gal užtenka šitą kliedesį rašinėti? Yra kita tema kliedesiams ir šaip absurdams.
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                Man atrodo čia vyksta kažkoks keistas psichoterapinis seansas apie visiškai absurdiškus dalykus tarytum nagrinėtų trulikų, kurie važinėja 100'000 kartų ratu tame pačiame mieste regsitracijos numerius. Gal užtenka šitą kliedesį rašinėti? Yra kita tema kliedesiams ir šaip absurdams.
                Savo nuomonę pasilik sau, kol dar bano negavai. Nepatinka-praeik. Jei tau tai ne aktualu ir taves tai nedomina, nereiškia kad ir kitiems turėtų būti neįdomu.

                Comment


                  Parašė UAB Susisiekimas Rodyti pranešimą
                  Savo nuomonę pasilik sau, kol dar bano negavai. Nepatinka-praeik. Jei tau tai ne aktualu ir taves tai nedomina, nereiškia kad ir kitiems turėtų būti neįdomu.
                  Paaiškinu konkrečiau: keliauk į čia: https://www.miestai.net/forumas/foru...i?goto=newpost
                  arba susikurk savo temą neteršdamas šios temos kliedesiais per kelis puslapius.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                  Comment

                  Working...
                  X