Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip rašoma kandidato (ar kaip jis pats save pateikia - būsimojo prezidento) pavardė? Variantai:

    1. Vegelė
    2. Vėgelė
    3. Vegėlė
    4. Vėgėlė
    5. Vögele

    Ar liutass - Tomas Liutsas iš Facebook?

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
      Kaip rašoma kandidato (ar kaip jis pats save pateikia - būsimojo prezidento) pavardė? Variantai:

      1. Vegelė
      2. Vėgelė
      3. Vegėlė
      4. Vėgėlė
      5. Vögele
      6. Dugnas Vėbėlė

      Comment


        O Vegelė, jis už ar prieš LGBT? Kodėl Seime tada prieš metus siautėjęs Šūra Širinskienei siūlė paimti šokoladą? Kokia buvo Širinskienės kursinio darbo tema, iš kurios ten visi juokėsi? Kažkas apie kontracepciją, susilaikymą? Gal galite priminti?

        P.S. Kristupas0220 , čia ne apie tavo dėdę kartais rašo?
        https://www.delfi.lt/news/daily/lith...icija-96369505

        Comment


          Na pagaliau:

          https://www.reddit.com/r/deMiko/comm...gele/#lightbox


          P.S.

          Dar vienas:

          Žurnalistus iš draustinio išprašyti bandžiusiam verslininkui - nauji nemalonumai: kreiptasi - į mokesčių inspekciją


          https://www.delfi.lt/news/lithuania/...kcija-96393217

          Comment


            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            Kuo čia dėta putė?
            Ten senų seniausiai nebėra Pedagoginio.
            Kaip kažkada sakė grb. Romas - Kristupas0220 Fas!

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Kaip kažkada sakė grb. Romas - Kristupas0220 Fas!
              O prie ko čia aš susijęs su šita žinute? Nelabai suprantu, ko iš manęs norite. Kad kažką pakomentuočiau apie... apie ką?

              Comment


                Na čia tamstos tema, tai taip, galėtumėte kažką pakomentuoti. Galima paklausti Romo, ką turėjo omenyje, ir t.t.

                Comment


                  O ką mano galioje komentuoti apie "putes"? Juk šia tema pats uždraudėte man rašyti, priešingu atveju, gi būsiu išperstas iš forumo visam laikui.

                  Comment


                    Na galima paklausti, kodėl prelegentas akcentavo putes, galbūt pats ten kur nors šalia Pedagoginio prarado nekaltybę ar pan. Įvairiai galima ir tinkamai klausiant manau įmanoma neišsipersti.

                    Comment


                      Aha. Romas prarado nekaltybę po žiedu. Akto metu įkvėptos išmetamosios dujos jį pavertė automarozu visam likusiam gyvenimui...

                      Comment


                        Nu gal nesityčiokim jau taip, nu nepatinka žmogus, bet šitaip važiuoti tai jau nieko gero, panašiai, kaip Vėgelę visi sudirbo, kai anas pasisakė savo kalboje "Apie situaciją valstybėje", kur tiesiog pasakė, kad nu jeigu žmogus nenori skiepiNtis iki galo neištyrinėta, paskubomis sukurta vakcYna, tai negalima jo versti.

                        O liutass sugrįš gegužio vidury ar rugpjūčio viduryje? Kokios jo prognozės dėl postų šioje temoje? Bet tai kaip man juokingi tie jo "...tikriausiai nujaučia apie artėjančią didžiulę grėsmę" ir užgėręs vėl "... o puls purtinas".

                        Comment


                          Šio forumo 20 metų topas - rusšaudiški Ignalinos "perliukai", kur gyvuliškai mėgaujamasi civilių žudynėmis.
                          1.
                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                          Skatinau šaudyti tik antivalstybininkus, ir tik tuo atveju, jei nesigauna jų uždaryti.
                          2.
                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                          Gražu žiūrėti. Daugiau, pls ​​​​​
                          3.
                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                          Kuo daugiau maskoliai pjausis viduje, tuo ramiau bus visam pasauliui. Dapizdi, gali nors ir visi išsišaudyt patys ar su kitų pagalba.
                          Geras rusas - negyvas rusas.
                          4.
                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                          133 rusai tapo gerais rusais. Vien tik pozityvios naujienos.
                          ​​
                          5.
                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                          Tačiau adekvatiems, kiekvienas nudvėsęs rusas (miršta tik žmonės ir bitės) yra džiaugsmas.
                          Minus 133 be-5-minučių-mobikai ir bobos, kurios dar prigimdys.

                          Comment


                            Parašė Romas Rodyti pranešimą
                            Šio forumo 20 metų topas - rusšaudiški Ignalinos "perliukai", kur gyvuliškai mėgaujamasi civilių žudynėmis.
                            Nenusibodo kartotis? Kažką naujo galėtum sugalvot, <censored>.
                            Paskutinis taisė digital; 2024.04.25, 23:02. Priežastis: cenzūra

                            Comment


                              Taip, nervuojuosi, kad forumo tarpe yra tokių narių, kurie naudoja maskolių propagandos metodus - kartoti savo tiesą nesvarbu, ką sako kiti.
                              Pasijunk sovietų himną prieš savo kilimą ant sienos ir nustok kartot savo idiotiškas "tiesas".

                              Comment


                                Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                Taip, nervuojuosi, kad forumo tarpe yra tokių narių, kurie naudoja maskolių propagandos metodus - kartoti savo tiesą nesvarbu, ką sako kiti.
                                Ten ne, anot tavęs, "mano tiesa", o tavo citatos.
                                Nieko pridėt ir nereikia.
                                Nebent prokuroras pridės keletą metų...

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  Ten ne, anot tavęs, "mano tiesa", o tavo citatos.
                                  Nieko pridėt ir nereikia.
                                  Nebent prokuroras pridės keletą metų...
                                  Pagailėk ir visų fronte nudvėsusių kacapų. Akivaizdu, kad jei ateis diena X, būsi pirmas, perbėgęs į ruskių pusę.

                                  Comment


                                    Wow, ši tema tapo populiari, ir visai netikėta linkme! Ne reaguojant į mano pastebėjimus bei asociacijas, bet dvejų priešų diskusija. O taip būtų gerai padiskutuoti apie pievą numalantį dumalaką.

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      Wow, ši tema tapo populiari, ir visai netikėta linkme! Ne reaguojant į mano pastebėjimus bei asociacijas, bet dvejų priešų diskusija. O taip būtų gerai padiskutuoti apie pievą numalantį dumalaką.
                                      Aš vis laukiu ar bus pratesimas temos, kur palikai dovaną Kokia ten poistorė?

                                      Comment


                                        Parašė Aizzeris Rodyti pranešimą

                                        Aš vis laukiu ar bus pratesimas temos, kur palikai dovaną Kokia ten poistorė?
                                        Gal norite tapti liutass nr. 2 šioje temoje?

                                        Poistorė jokia - po maždaug gerų 3 savaičių, laikydamasis visų atsargumo reikalavimų* užsukau patikrinti prie ano namų tą vietą, kur stovėjo jo mašina, šalia kurios durelių palikau dovaną, tačiau tos mašinos, žinoma, tuo metu ten nebūta, o dovanos irgi nebebuvo. Ant dovanos viršaus buvau užklijavęs popieriuką (tam panaudojau seną aparato čekį), su adresato vardu ir pasveikinimu, o ant išvirkščios jo pusės buvo informacija apie mano atliktą mokėjimą kortele už paslaugas poliklinkoje. Tai nebent pagal tuos kortelės duomenis mane nustatytų, bet tam jis turėjo kreiptis į policiją, o kad į ją kreiptųsi, turėtų turėti įrodymą, kad tai būtent mano darbas. Galimas variantas, kad tą dovaną pavogė a) kiemsargis, palaikęs tą dėžę šiukšle b) smalsus kaimynas ar pro šalį einanti šunvedė iš smalsumo patikrinti kas viduje ir parnešti savo šeimai c) jis pats, bet nepalikau jokių kontaktų, kad būtų galima 100 procentų įtarti mane. Arba gal ir kreipėsi į tą policiją, bet anie dar aiškinasi. Iš jo pusės jokių žinučių su pakartotiniais prašymais nebelįsti kol kas irgi nesu gavęs. O gal pamanė, kad čia siurprizą jam padarė tikrieji jo draugai, ar net tėvai, o jis irgi neklausia to jų, kad tie nebūtų priversti išsiduoti. Taip ir lieka neaišku ir greičiausiai niekada nebesužinosiu, kieno rankose atsidūrė ta klijuota dėžė - sekimo įrangos į ją neįmontavau, o raustis konteineriuose (žinant to žmogaus būdą, galimas variantas, kad tokias neaišku kieno neįprastose vietose paliktas dovanas jis tiesiog išmeta neišpakavęs) jau per vėlu - jei jis ją išmetė kad ir kitą dieną - šiukšlių vežėjai ją senai bus paėmę.

                                        * - aš esu susidaręs jo namų aplinkos planą ir ją padalinęs į 3 žiedų apsaugos zonas, kurias nustačiau pagal šansus su juo netyčia susidurti. Pirmoji zona - pati tolimiausia, į ją patenka lygiagreti gatvė, pavadinta vieno lietuvių rašytojo vardu, einanti lygiagrečiai su jo namų gatve, pavadinta vieno upelio vardu, o tarp jų yra didelė plati magistralinė gatvė - "duobėje" esantis kelias A14. Ten šansų su juo susidurti nėra, kol medžiai buvo be lapų, galėdavau nekliudomai ir saugiai bandyti įžiūrėti jį už 100 metrų kitame "upės" krante. Vienintelis hipotetinis susidūrimas - kertant šviesoforu reguliuojamą sankryžą, kirsti jo judėjimo su automobiliu kryptį, siekiant pėsčiomis nusibelsti į tą sunkiau pasiekiamą krantą. 2 - oji zona - tarpinė, ten jau reikia imtis padidinto atsargumo priemonių, nes į ją patenka ta gatvė, kurios prieigose yra jo namai, įvažiavimas į jo daugiabučio kiemą, kur stovi jo automobilis (jo langai - į priešingą pusę). Į jo kiemą patenku ne per įvažiavimą, bet per vieną iš dvejų gretimo namo bromų, ten saugiai pasislėpęs už krūmų, galiu apsižvalgyti prieš įžengdamas į kiemą - ten, kur mano batai jau eina per jo ratai ir atvirkščiai. Į ją taip pat patenka pramindžiotas takelis, esantis už 25 m nuo jo langų į miškelio pusę (ši zona antrąja būna tik tamsiu paros metu). Na ir pavojingiausia - trečioji zona - jos peržengti neišdrįsau - tai yra siauras ruožas tarp jo buto langų/balkono ir šabakštynais apaugusio šlaito žemyn link to kito praminto takelio. Ten eiti pavojingiausia, net jei jo nėra namie, gali būti kažkas iš jo šeimos narių išėjęs parūkyti į balkoną ar atsitiktinai pažiūrėti pro langą - jie yra apmokyti atpažinti mane, kad paskui perduotų informaciją jam o tada jis savo ruožtu - į policiją.

                                        Savo santykį su tuo klasioku galiu palyginti su itin lėtomis Ignalinos AE uždarymo procedūromis arba laipsnine Kazachstano išrusinimo politika - atgavus nepriklausomybę 1991 m. prireikė dar nemažo laiko, kad milijonais rusakalbių atskiesta šalis vėl taptų azijietiška, kurioje daugumą sudarys vietiniai. Tik 2018 m. parlamente atsisakyta rusų kalbos, kaip antrosios oficialios, vartojimo. Ir tik nuo ateinančių 2025 m. užrašyti savo kalbai jie pradės naudoti lotynišką abėcėlę. Taip ir aš - paprašytas nesirodyti sunkiau tvėriau pirmas savaites, bet pamažu pavyko persiorientuoti ir užimti save kita veikla. Dabar eina pirmieji mėnesiai, kuomet to žmogaus vardą/pavardę googlinu ir socialinių tinklų paskyras peržiūriu jau nebe kasdien po du-tris kartus, o pvz. tik kas antrą dieną. Kažkada ateis laikas, kai jį, kaip žmogų, su kuriuo teko prasimokyti 1 mokslo metus, prisiminsiu nebe kas valandą. Žodžiu, paprašytas, fiziškai jam įkyrėti atsirasdamas prie jo namų/universiteto nustojau, tačiau mano galvoje santykis-procesas apie jį dar galutinai nesibaigė.
                                        Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.04.26, 16:23.

                                        Comment


                                          O iš kur kilo beleadžio interneto pavadinimas Wi-Fi? Man jis skamba kažkaip kiniškai ir vien todėl yra nepatrauklus, nu nes mano ausys jį perdirba maždaug kaip Wuia-Fuia, nu čia tipiniai kinų kalbos garsai. Ir ten ten reikia suvesti slaptažodį, kurį sužinoti neaišku pas ką?

                                          p.s. Ar gali būti, kad mano močiutė įsidarbino keleivių kontroliere? Ten toje programėlėje, kur nesąžiningi keleiviai dalinasi jų stovėjimo vieta, jie kartais prisega nuotrauką, tai ten viena stovinti moteriškė pasirodė labai panaši į ją.
                                          p.p.s. Kas apmoko keleivių kontrolierius dirbti su Administracinių nusižengimų reigistru - kaip ir per kur į jį patekti, ten suvesti žmogaus duomenis, kaip pasirinkti, kad leistų forminti protokolą, kaip vadinasi mygtukas, kurį spustelėjus dokumentas patvirtinamas, o tai matančio keleivio širdis sudūžta taip kaip Ralfui šiame video* 15:20-15:22 min. (sulėtintas pakartojimas - 15:35-15:39 min.).

                                          https://drive.google.com/file/d/1zu1...FL8/view?pli=1

                                          Comment

                                          Working...
                                          X