Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    vakar pagautas Kaune, ar jis dar važinėja ? nes mačiau vėliau Jonavos gatve skriejantį. kaip ir čia be keleivių ir maršruto nr.

    Comment


      Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
      vakar pagautas Kaune, ar jis dar važinėja ? nes mačiau vėliau Jonavos gatve skriejantį. kaip ir čia be keleivių ir maršruto nr.
      Pirma, tai kuom čia troleibusas? Ir jau nemanau, nes tik savaitei buvo atvežtas, tad manau jau išjudėjo į kažkur.
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Pirmieji "Berkhof" šiais metais:





        Comment


          Parašė Raivo Rodyti pranešimą

          Originalia, senaja, dažymo schema dažyti liko tik trys troleibusai: linijiniai Nr. 256 ir Nr. 358, mokyklinis Nr. 239. Paskutinės galimybės jais pavažinėti ir nufotografuoti. Įsigaliojus vasaros grafikams "senukai" stovės patvoriuose ir bus perdažyti.

          Po ilgo kapitalinio remonto atnaujintas Nr. 232:

          Kokiais maršrutais senojo dažymo troleibusai šiuo metu važinėja?
          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

          Comment


            Parašė Taut. Rodyti pranešimą

            Kokiais maršrutais senojo dažymo troleibusai šiuo metu važinėja?
            Jau nevažinėja, prasidėjo vasara. Nr. 358 šiuo metu pradedamas dažyti, o Nr. 256 stovi patvoryje laisvas, turėtų būti perdažytas.

            Comment


              Parašė Raivo Rodyti pranešimą

              Jau nevažinėja, prasidėjo vasara. Nr. 358 šiuo metu pradedamas dažyti, o Nr. 256 stovi patvoryje laisvas, turėtų būti perdažytas.
              Supratau. O beje, ką trolparke veikia Ikarusas? Jau dažys?
              „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

              Comment


                Parašė Taut. Rodyti pranešimą

                Supratau. O beje, ką trolparke veikia Ikarusas? Jau dažys?
                Po "Autrolio" ir "Kauno autobusų" susijungimo buvo daug ambicingų planų, kai kurie jų įgyvendinti - nupirkti autobusai "Van Hool New AGG300", kai kurie ne - "Ikarus 260" rerstauravimas. Autobusų parke kapitalinio kėbulų remonto nedaro, su ta mintim jis atsidūrė troleibusų parke, kuriame yra patirtis tokiuose darbuose su "Škoda" troleibusais.

                Dar pora "naujienų" laukiantiems troleibusų atnaujinimo, pristatyti dar du "Berkhof", senieji garažiniai numeriai: 5221 ir 5230.
                Paskutinis taisė Raivo; 2017.06.14, 17:13.

                Comment


                  Tai, kiek supratau, jau 5 Berkhof troleibusai šviežiai iš Arnheimo atvežti?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Jūs dar paklauskit, kur koksai 333 vakar dirbo. Fotogalerijoje.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Na ir dienelė... 8-uoni Berkhofai šiandien dirba, trys iš jų pirmą kartą.
                      Keletas šio ryto foto. 051-11
                      Berkhof Premier AT18 #051 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                      Berkhof Premier AT18 #051 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                      052-13
                      Berkhof Premier AT18 #052 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                      Berkhof Premier AT18 #052 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                      Berkhof Premier AT18 #052 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                      053-13. Užkeiktas troleibusas, tris kartus neišėjo normaliai nufotkinti...
                      Berkhof Premier AT18 #053 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                      Berkhof Premier AT18 #053 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                      Berkhof Premier AT18 #053 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                      Toliau pora šiap tokių kaip jau ir įprastų troleibusų. 232-14
                      Skoda 14tr #232 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                      Skoda 14tr #232 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                      048-14
                      Berkhof Premier AT18 #048 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                      255-14
                      Skoda 14tr #255 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                      Ir 347-11
                      Skoda 14tr #347 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                      Tiek dabar.
                      Paskutinis taisė rytis001; 2017.08.01, 12:23.
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Vienintelis vakar dirbęs ilgas troleibusas Kęstučio g.
                        Click image for larger version

Name:	DSC_7494.jpg
Views:	280
Size:	347,2 kB
ID:	1581710
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Keletas paskutinių mano troleibusų foto. Berkhof #056, pirma darbo diena.
                          Berkhof Premier AT18 #056 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                          Berkhof #057, šiandien pirma diena maršrute.
                          Berkhof Premier AT18 #057 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                          Solaris #036, Link Kauno marių
                          Solaris Trollino 12 AC #036 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                          Ir Berkhof #045 Petrašiūnuose.
                          Berkhof Premier AT18 #045 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Parašė AutoLiet
                            Šios dienos rytas (8.30 - 9.30 val.) Netik troleibusai.
                            Klausimas gal biškį ne į temą.
                            Čia tikriausiai filmuota video registratoriumi. O kaip padaryti nuotraukas ir normalaus prieinamo dydžio filmukus iš video registratoriaus filmuotų failų? Video registratorius filmuoja po 1 minutę (dažniausiai) ir failai būna labai dideli, po keliasdešimt MB.
                            Kokią programą geriau naudoti?

                            Comment


                              Parašė zn76 Rodyti pranešimą

                              Klausimas gal biškį ne į temą.
                              Čia tikriausiai filmuota video registratoriumi. O kaip padaryti nuotraukas ir normalaus prieinamo dydžio filmukus iš video registratoriaus filmuotų failų? Video registratorius filmuoja po 1 minutę (dažniausiai) ir failai būna labai dideli, po keliasdešimt MB.
                              Kokią programą geriau naudoti?
                              Pas mane filmavimas keičiasi, kas 10 min. Jeigu norite padaryti nuotrauką spauskite Print Screen, bus sustabdytas Jūsų pasirinktas kadras. Paskui jeigu turite programą Paint galite su šią programa daryti ka norit (redaguoti).

                              Comment


                                Bet šiaip geriau VT su labiau fotografavimui skirta technika fotografuot. Registratoriaus vaizdų kokybė švelniai tariant nekokia, jis skirtas ne tam.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Bet šiaip geriau VT su labiau fotografavimui skirta technika fotografuot. Registratoriaus vaizdų kokybė švelniai tariant nekokia, jis skirtas ne tam.
                                  Jeigu nepatinka ištrinu. Mano registratorius Full HD. Viena klaida padariau, kad langas buvo nešvarus ir registratoriaus objektyvas dulkėtas.

                                  Comment


                                    Full HD yra video kokybė. Pasikartosiu, registratorius nėra skirtas nuotraukų darymui. Sustabdytas kadras labai suprastina kokybę.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Šiandien, 8-as maršrutas.
                                      Berkhof Premier AT18, Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Sekmadienis, vienas iš dviejų (kitas buvo 046-12) Berkhof troleibusų dirbusių maršrute.
                                        Berkhof Premier AT18, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                                        Berkhof Premier AT18, Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Petrašiūnų troleibusai.









                                          Comment

                                          Working...
                                          X