Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
    jus gal tyciojates is rvr, jo foto baisios, kam meluoti zmogui taip.rvr pasiskaityk taisykles ir minimaliai pasidomek apie fotografija.
    ramiai, niekas iš nieko nesityčioja. yra gerų jo fotografijų. jei nori geresnio rezultato, tai pats pafotografuok

    kaip sakoma: lengviau komentuoti, negu padaryti
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      ramiai, niekas iš nieko nesityčioja. yra gerų jo fotografijų. jei nori geresnio rezultato, tai pats pafotografuok

      kaip sakoma: lengviau komentuoti, negu padaryti
      ir fotografuoju...jus vietoj to kad meluojat, padekite jam, pasakykit kaip reiketu komponuoti kadra. nes manes jis negirdi. galu gale yra taisykles, jas galima paskaityti, nebent problema su lietuviu kalba zmogui tai tada suprantama, bet taip aklai deti belenka nepagarba forumieciams.
      Paskutinis taisė OneMillion; 2011.09.11, 18:39.

      Comment


        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
        ir fotografuoju...jus vietoj to kad meluojat, padekite jam, pasakykit kaip reiketu komponuoti kadra. nes manes jis negirdi. galu gale yra taisykles, jas galima paskaityti, nebent problema su lietuviu kalba zmogui tai tada suprantama, bet taip aklai deti belenka nepagarba forumieciams.
        ramiai. šiandien jam pasakiau, kokia nuotrauka turėtų būti į tai atsižvelgta ryt į temą įmesiu šiandienos darytų nuotraukų B)
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė rvr
          Skoda 14Tr #1608. Naujininku ziedas. 2011.09.10
          Atvaizdas
          O štai šitą siaubą jau geriau ištrinti. Nejaugi neakivaizdu, kad vaizdas išsikraipęs?
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
            ir fotografuoju...jus vietoj to kad meluojat, padekite jam, pasakykit kaip reiketu komponuoti kadra. nes manes jis negirdi. galu gale yra taisykles, jas galima paskaityti, nebent problema su lietuviu kalba zmogui tai tada suprantama, bet taip aklai deti belenka nepagarba forumieciams.
            Grazios tos nuotraukos,ko cia kabinejiesi!?

            Comment


              ar jus akli ar kas jums yra, nuotraukos TRAKISKOS, kaip galima tokia kreivas, sleivas ir per migla darytas kelti cia, nu bet kas zmonem pasidare, jau belenka deda, svarbu transporto fanas iki isprotejimo o kad jo nuotraukos neatitinka taisykliu tai nusispjauti...

              Comment


                Tai ką reiškia tobulėji, kai paties nuotraukos kreivos, troleibusas ne visas kadre ar užstotas mašinos, fotografuota per toli, prieš saulę arba šešėlyje? Jei mano foto labai prastos kokybės, tai tokių aš bent jau į forumo albumą nekeliu.

                Mokomasis 1447 stotyje, 2011-09-11


                Dar nuotraukų iš stoties:
                1659, 2 maršrutas



                1662, 2 maršrutas



                2668, 7 maršrutas



                2687, 7 maršrutas

                Paskutinis taisė Mettal; 2011.09.12, 16:32.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Šiandienos (2011-09-12) nuotraukos:

                  Vis negaliu atsigrožėti Pegasus reklamomis
                  1705, 6 maršrutas, Pylimo gatvė



                  2714, 7 maršrutas, Pylimo gatvė. Šiuo metu - naujausia reklama.



                  1660, 2 maršrutas, Jogailos gatvė / Pylimo gatvė



                  1112, 6 maršrutas, Gedimino prospektas

                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                    ar jus akli ar kas jums yra, nuotraukos TRAKISKOS, kaip galima tokia kreivas, sleivas ir per migla darytas kelti cia, nu bet kas zmonem pasidare, jau belenka deda, svarbu transporto fanas iki isprotejimo o kad jo nuotraukos neatitinka taisykliu tai nusispjauti...
                    Teisingai,pirmiausia ziurek i savo sleivas keverzones..ir ismok lietuviskai taisyklingai rasyti!

                    Comment


                      Skoda 15Tr #2600. Stotis. 2011.09.11

                      Solaris Trollino 15AC #2688. Pylimo g. 2011.09.11
                      Paskutinis taisė rvr; 2011.09.18, 19:32.

                      Comment


                        Škoda 9Tr 168, 293 ir 267 1975 metų: http://liucijus.lt/lt/draugai.html

                        Comment


                          Parašė Nadhob Rodyti pranešimą
                          Škoda 9Tr 168, 293 ir 267 1975 metų: http://liucijus.lt/lt/draugai.html
                          Ačiū Nadhob! Įspūdingi kadrai. Įdomūs puslapiai, tačiau labai retai atnaujinami.

                          Tais laikais jau buvo nurašomi pirmieji Skoda 9Tr troleibusai, vienas iš jų buvo pritaikytas kaip dispečerinė Žvaigždžių žiede 1976-77 metais. Gaila numerio nežinau.

                          Vilnius. Jogailos gatvė apie 1967-69 m.


                          Šaltinis:- http://www.delcampe.net/main.php?lan...e7fbeb56d37dd4

                          Comment


                            Solaris Trollino 15AC numeris 1700, 2011-09-12, Stotis, 5 maršrutas, paskutinė darbo diena 5 maršrutu.

                            Comment


                              Vakar darytos troleibusų nuotraukos.
                              O tos reklamos tikrai "atjaunina" troleibusus












                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                Bet po reklamų jie bus baisūs.

                                Comment


                                  Solaris Trollino 15AC #1679. Troleibusu parkas. 2011.09.16
                                  Paskutinis taisė rvr; 2011.09.18, 19:33.

                                  Comment


                                    vakarykstes nuotraukos:

                                    Skoda 14tr #1118 10marsrutas. Stotele: Zaliasis tiltas


                                    Skoda 14tr #1629 5marsrutas. Pylimo gatve


                                    Skoda 14tr #2620 1marstutas. Stotis
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Labai jau pavartęs į šoną pirmasis troleibusas, nejaugi Vilniuje tokios nelygios gatvės? Matosi pašaliniai žmonės, kurių leidimo fotografuoti greičiausiai neprašiai. O nuotraukos galėtų būti mažesnės, taip mažiau matytųsi prasta kokybė
                                      Paskutinis taisė Raikkonen; 2011.09.19, 13:44.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                        Matosi pašaliai žmonės, kurių leidimo fotografuoti greičiausiai neprašiai.
                                        Gal galėtum pakomentuoti tai išsamiai. Ačiū.

                                        Comment


                                          Elementaru. Nuotraukoje aiškiai matosi žmonių veidai, kurie nėra vieši asmenys ir juos fotografuoti be jų sutikimo - draudžiama. Tai galioja ir troleibuso vairuotojai (troleibusą fotografuoti galima, bet vairuotojo veidas nuotraukoje neturėtų matytis).
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X