Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
    Jau tikrai ne pirmą dieną važiuojantis 1609 po remonto.
    Atvaizdas
    gaila, kad iš šio troleibuso priešrūkinius žibintus išėmė
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Solaris trollino 15ac #2693. 19maršrutas
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Škodą 14Tr10/6 №1119

        Comment


          Vakarykštė nuotrauka - „rezervinis“ Solaris Trollino 15AC, nr. 2693, 19 maršrutas, Pašilaičių žiedas.

          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Škoda 14tr #1509 5maršrutas


            Škoda 14tr #1631 2maršrutas


            Škoda 14tr #1642 10maršrutas. Su vairuotojų brigada iš 1641


            Škoda 14tr #1641 14maršrutas. Gerą troleibusą gavo vairuotojų brigada


            Ir pabaigai - Škoda 14tr #1437 3maršrutas. Gal žinote, kurį troleibusą pavaduoja?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Ir pabaigai - Škoda 14tr #1437 3maršrutas. Gal žinote, kurį troleibusą pavaduoja?
              Atvaizdas
              Jeigu šiandien darytos nuotraukos, vadinasi pavadavo Amberį. Arba 1614 į pavakarę užšalo.

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Vakarykštė nuotrauka - „rezervinis“ Solaris Trollino 15AC, nr. 2693, 19 maršrutas, Pašilaičių žiedas.

                Atvaizdas
                Argi buna rezerviniai Solariai?

                Comment


                  Todėl ir parašiau, kad jis „rezervinis“, o ne rezervinis.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Šiandien, Škoda 15Tr03/6 numeris 2600, 16 maršrutas, Pašilaičių žedas.

                    Comment


                      Vakar:
                      Škoda 14tr #1609 10maršrutas


                      Šiandien:
                      Amber Vilnis 12ac #1720. 21maršrutas
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Sausio 31:
                        Škoda 14tr #2626 8maršrutas.


                        Vasario 8:
                        Solaris trollino 15ac #1703 2maršrutas


                        Šeštadienį:
                        Amber Vilnis 12ac #1719 3maršrutas. Gerai įsižiūrėjus matosi neveikianti šoninė švieslentė
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Estija. Transporto muziejus.



                          http://fotoalbum.ee

                          Comment


                            Kokie metai? Pūna...

                            Comment


                              Tai vargu ar jis ten rimčiau prižiūrimas? Gal tik pavalo kartais ir viskas...

                              P.S. Gal kas prisimena, kokiu maršrutu dirbo paskutinis Škoda 9Tr Vilniuje? Jei manes atmintis neklaidina, tai 3-iu.
                              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                              Marsrutai.lt tinklaraštis!
                              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                              Comment


                                3 negalėjo, nes paskutiniai 9 Tr buvo 1-ame parke.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  3 negalėjo, nes paskutiniai 9 Tr buvo 1-ame parke.
                                  Tai 3 maršrutas yra aptarnaujamas abiejų parkų http://www.marsrutai.lt/tinklarastis/1798.aspx .

                                  Tiesa, nežinau, ar 2006/2007 metais taip pat buvo aptarnaujamas abiejų parkų.
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    Nemanau. Paskutiniai tikriausiai dirbo 2, 4 maršrute. Beje, jau 6 metai, kai nebeliko Vilniuje 9Tr. Kaip tik vasario mėnesį jie buvo nurašyti.

                                    Comment


                                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                      P.S. Gal kas prisimena, kokiu maršrutu dirbo paskutinis Škoda 9Tr Vilniuje? Jei manes atmintis neklaidina, tai 3-iu.
                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Nemanau. Paskutiniai tikriausiai dirbo 2, 4 maršrute. Beje, jau 6 metai, kai nebeliko Vilniuje 9Tr. Kaip tik vasario mėnesį jie buvo nurašyti.
                                      Jei manes atmintis neklaidina, tai paskutinius mačiau 14-ame, 19-ame maršrute, 2006m. vasario m., kai kurios Škodos 14Tr jau buvo su registracijos numeriais.

                                      Comment


                                        Paskutinis savam maršrute išsilaikęs buvo 1387 5-ame. Bet paskutinėm dienom buvo rezervinis. 2005m. gale parke dar jų stovėjo visa eilė, bet važinėjo tik kokie 4: 1387, 1392, 1395, 1398... ir visi rezerviniai, paskutinėm dienom dirbo įvairiais 1-o parko maršrutais. Pamenu, mačiau ir 2-ame, ir 4-ame, ir 17-ame...

                                        3-as maršrutas tuo metu buvo aptarnaujamas tik 2-o parko, kuriame 9Tr seniai buvo nelikę.

                                        Comment


                                          Garsioje JAV TV laidoje – senutė ant lietuviško troleibuso

                                          Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/hot/g...#ixzz1ns0qD4s2

                                          Comment

                                          Working...
                                          X