Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
    Aš tai turiu viena pasiūlyma kaip galima būtų nudažyti tuos MAZ'us,bet ar kam čia bus idomu Ir apskritai turiu ideju del vienos VT dažymo shemos, jeigu kam būtų idomu,galečiau padaryti
    Žinoma, kad būtų įdomu. Yra atskira tema Geležinkelio riedmenų schemoms. Tai gal reiktų sukurti ir analogišką miesto transporto (autobusų ir troleibusų) temą.
    Dear Sir,

    Comment


      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
      Aš tai turiu viena pasiūlyma kaip galima būtų nudažyti tuos MAZ'us,bet ar kam čia bus idomu Ir apskritai turiu ideju del vienos VT dažymo shemos, jeigu kam būtų idomu,galečiau padaryti
      Davaj, tikrai įdomu

      Comment


        Denis_Simonov, visada kažkokia idėja ar iniciatyva yra įdomu. Ir dabar norėtumėm pamatyt

        Comment


          Parašė ssnaiperis
          Amber Vilnis 12ac #1720 pastebėtas 21-ame maršrute iš Žirmūnų žiedo išvažiavo ~14:25
          kam kiekviena pirstelejima komentuot?
          Paskutinis taisė Romas; 2012.01.30, 22:33. Priežastis: Citavimas

          Comment


            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

            Comment


              toleranceofculture, oranger, sleader : Ačiu Shema bus temoje Troleibusų surinkimas Lietuvoje.
              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                Šiandien bent jau 1719 išdirbo abi pamainas, bet vis tiek neapsieita be įvykių: prieš pat Antakalnio žiedą jis nepersijungė į liniją į žiedą, todėl vairuotojas turėjo rankomis perkelti "ūsus" į kitą liniją. Deja, kokias 2-3 minutes jis negalėjo pajudėti iš vietos (manęs jau nenustebino - per prezentaciją pas jį buvo tos pačios problemos). Kai pagaliau jis pajudėjo, tai įvažiavęs į žiedą nuleido "ūsus", o vietoje jo išvažiavo rezervinis Škoda 14Tr 1504. Pastarąjį po 1 rato pakeitė pailsėjęs 1719 .

                Jau susirinkęs 2 troleibusų ir 1 maršrutinio taksi (ne šio juodojo) eilę



                Amber-Maz - Škoda 14Tr - Solaris Trollino: visų 3 važiuojančių Vilniaus troleibusų markių atstovai

                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  #1720

                  Comment


                    Sausio mėnesio Solaris trollino 15ac #1702 12maršrutas. St. Žaliasis Tiltas
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Amber-Maz - Škoda 14Tr - Solaris Trollino: visų 3 važiuojančių Vilniaus troleibusų markių atstovai

                      Atvaizdas
                      Dar trūksta iš troleibusų atstovų Škoda 9Tr, 14TrM, 15Tr ir taip "mylima" ir "dirbanti" Jelcz nr.1650 troleibusą.

                      Comment


                        Sveiki. Galo numanot kiek ateityje bus surinkta Amber troleibusų?

                        Comment


                          Mano žiniomis pradžiai dar du.

                          Comment


                            Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                            Dar trūksta iš troleibusų atstovų Škoda 9Tr, 14TrM, 15Tr ir taip "mylima" ir "dirbanti" Jelcz nr.1650 troleibusą.
                            Būtent todėl aš ir parašiau: važiuojančių ir markių
                            9Tr, 14TrM, 15Tr - yra modeliai, o Jelcz - nevažiuojantis (ir esu 100% įsitikinęs, kad jau nurašytas).
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Škoda 14tr #1123. 5maršrutas


                              Škoda 14tr #1132. 6maršrutas
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Nesuprantu kokių galų reikėjo netikrų spalvų efektą taikyti paskutineje nuotraukoje, ssnaiperis?

                                Comment


                                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                  Nesuprantu kokių galų reikėjo netikrų spalvų efektą taikyti paskutineje nuotraukoje, ssnaiperis?
                                  Nes atsibosta žiūrėt į visas kone vienodai pateikiamas fotografijas.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Solaris trollino 15ac #1710. 19maršrutas
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      2006m.









                                      http://imageshack.us/

                                      Comment


                                        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                        Prisiminimai:
                                        БКМ 420030 arba "Vitovt" numeris 2137 važiuoja į gatves bandymams, Viršilų gatvė.

                                        Atvaizdas
                                        2010 m. rugpjūtis. Lazdynai.



                                        Minitroleibusas . Pamėnkalnio g.





                                        Comment


                                          Jau tikrai ne pirmą dieną važiuojantis 1609 po remonto.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X