Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
    Kodėl visa žiniasklaida taip giria šį troleibusą?? Kodėl sakoma, kad jo kaina tokia gera, tačiau nieks nepamini, kad jis daug siauresnis(matosi vizualiai) ir daug trumpesnis. O kaina lyginama su solaris, kuris yra didžiulis palyginus su šiuo.

    Lyginama viskas ten labai nenormaliai. Kaina su solariu, kurio dydis ir tech. charakteristikos skirtingos. Dar šnekama apie 30% el. energijos sutaupymą, bet neiašku su kuo lyginant (manau tikrai ne su Solaris), juo labiau nėra ir jokių senų tokio dydžio troleibusų. Čia tas pats kas lyginti kokį miestui skirtą hečbeką, su šeimyniniu universalu ir teigti, vat ta mažesnė mašina taupesnė...

    Comment


      Parašė Maxas Rodyti pranešimą
      Vilniuje pradės važinėti baltarusiškas troleibusas „Vytautas”
      http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=34265715



      Atvaizdas

      www.vilnius.lt
      Tūrės šitų šoninių troleibusų vairuotojai pasijuokt iš to Vytauto,nes jis man dabar įsižiūrėjus toks keistas,kad juokas ima. Kai būsiu Vilniuje reiks nupyškint .

      Bet mano manymu būčiau geriau Solarį pasiėmęs negu šitą Baltarusišką.

      Comment


        Bet nesakė, kieno meilės Lietuvai?

        Comment


          Teko gyvi ji siandien mieste matyti, nu nesiziuri jis man, nesiziuri... Gal spalva kalta cia. Del kokybes jo nezinau, bet mano nuomone jo didziausias minusas tai dydis, jis atrodo miniatiurinis lyginant su kokiu Soliariu.
          Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

          Comment


            БКМ (АКСМ) 420 "Витовт"











            Comment


              Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
              Tūrės šitų šoninių troleibusų vairuotojai pasijuokt iš to Vytauto,nes jis man dabar įsižiūrėjus toks keistas,kad juokas ima. Kai būsiu Vilniuje reiks nupyškint .

              Bet mano manymu būčiau geriau Solarį pasiėmęs negu šitą Baltarusišką.
              Šiuo atveju sutinku su bendravardžiu. Geriau būtų kelis naujus "Soliaris" nupirkę, negu šį keistą, nelabai žinomą, troleibusą.

              Comment


                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                Šiuo atveju sutinku su bendravardžiu. Geriau būtų kelis naujus "Soliaris" nupirkę, negu šį keistą, nelabai žinomą, troleibusą.
                Žmonės kada jum daeis, kad niekas jo pokolkas dar nepirko, o gal ir visai nepirks, BANDOMASIS jis.

                Comment


                  Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                  Žmonės kada jum daeis, kad niekas jo pokolkas dar nepirko, o gal ir visai nepirks, BANDOMASIS jis.
                  Manau, kad tai žino visi, kurie seka šią temą.
                  Visvien juos planuojama įsigyti, o aš manau, kad geriau būtų nupirkti keli nauji "Soliaris" troleibusai.

                  Comment


                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                    Manau, kad tai žino visi, kurie seka šią temą.
                    Visvien juos planuojama įsigyti, o aš manau, kad geriau būtų nupirkti keli nauji "Soliaris" troleibusai.
                    Kas taip sakė, kad būtent JUOS planuoja įsigyti ? Straipsniuose buvo minima tik, kad yra ketinimai pirkti naujus troleibusus ir be šio išbandyti dar keletą kitų gamintojų. Tai kurių galų dar planuoja bandyti ir kitus, jei jau kažkas turi informacijos jog pirks šituos ? Galėtu išvis nebandyti, jei nesulaukę atsiliepimų kažkas kažką nusprendė, kam vargti.

                    Comment


                      Parašė sleader Rodyti pranešimą
                      Kas taip sakė, kad būtent JUOS planuoja įsigyti ? Straipsniuose buvo minima tik, kad yra ketinimai pirkti naujus troleibusus ir be šio išbandyti dar keletą kitų gamintojų. Tai kurių galų dar planuoja bandyti ir kitus, jei jau kažkas turi informacijos jog pirks šituos ? Galėtu išvis nebandyti, jei nesulaukę atsiliepimų kažkas kažką nusprendė, kam vargti.
                      Kad planuojama pirkti būtet šiuos, informacijos, atrodo, nėra. Tai tik prielaidos, nes valdžios atstovai yra linkę liaupsinti "Vytautas" troleibusus.

                      Comment


                        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                        Manau, kad tai žino visi, kurie seka šią temą.
                        Visvien juos planuojama įsigyti, o aš manau, kad geriau būtų nupirkti keli nauji "Soliaris" troleibusai.
                        Kodėl būtent „Soliaris“, ar jie čia tik kaip pavyzdys? Man asmeniškai labai patinka ir naujausi „Škoda“ troleibusai, juk tik jie ir važiavo iki 1997m. Vilniuje (nuo ~1970m., taip pat ir Kaune). Pagaliau troleibusus gamina ne tik čekai, lenkai ir baltarusiai. Štai vengrų Ikarus troleibusas (fotografuota 2002m.):


                        Belgų Van Hool troleibusas:


                        Taip pat troleibusus gamina vokiečiai, olandai, šveicarai, ukrainiečiai, etc.. Kodėlgi nors nepabandžius jų siūlomos produkcijos?
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Mano pirmas blynas Youtube.
                          http://www.youtube.com/watch?v=iJXcK4wIXXE

                          Comment


                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Zorro:Kelintą valandą padaryta foto Ž.Paneriuose?
                              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                              Comment


                                12:42

                                Comment


                                  Kątik ir aš grįžau iš pasivažinėjimo Vitavtu Vairavo vaikunukas juodais marškinėliais, nuo vairuotojo kėdės dar ne visi polietilenai nulupti. Komposteris (liet. skylamušis) - „krokodilas“ tik vienas šalia vairuotojo kabinos. Na ką, naujas yra naujas, kad ir Afrikoje būtų pagamintas. Važiuoja gana minkštai, langai šiek tiek patamsinti, yra kondicionierius, durys atsidaro į šonus (taupoma erdvė), dideli langai nuo stogo iki maždaug kelių aukščio, priekyje yra dar kažkodėl neveikiantis ekranas, tačiau... kondicionierius veikia garsiau nei Solariuose (ar naujuose autobusuose), kažkoks papildomas triukšmas kone nuolat girdimas gale virš galvų, sėdynės aptrauktos medžiaga, panašia į zomšą (išpurvinus bus sunkoka nuvalyti), tos sėdynės pritvirtintos prie sienų masyviais varžtais, kurie nėra paslėpti, langai viengubi (ne stiklo paketai), nerealiai didelė vairuotojo kabina — ją sumažinus perpus dar tilptų kokie 3-4 stovintys keleiviai, ir kažkaip nepastebėjau nuotraukose, kad troleibuse tik dvejos durys, nors ir abejos pakankamai plačios. Rašoma, kad troleibuse yra 29 sėdimos vietos, 71 stovima vieta ir 1 vieta neįgaliajam; bet man sunku įsivaizduoti, kaip į tokį troleibusą tilptų 100 žmonių, nebent visi būtų anorektikai Su keleivių kontrole įlipant pro priekines duris bus problemų, nes vairuotojas turės atsisukti maždaug 200-220 laipsnių kampu, ir nėra pritvirtintos lėkštelės pinigams ir talonėliams — jie paduodami iš rankos į ranką, kaip senuose Ikarusuose
                                  Pro langą mačiau daug praeivių, kurie smalsiai nužiūrinėjo Vitavtą; vieni pirštais rodė, kiri ironiškai šypsojosi. Beje, tuo pačiu kilo klausimas — ar šis bandomasis troleibusas apdraustas? Nes kas nutiktų, jeigu jis patektų į avariją? Ir kiek laiko jis Vilniuje važinės? nes ant durų jau kabo lietuviški lipdukai kur įlipti ir išlipti, šalia vairuotojo kabinos lipdukas su važiavimo Vilniaus VT taisyklėmis ir „Vairuotojas-kontrolierius“.
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment



                                    O kur foto "Wycka Vytovte"?

                                    Comment


                                      Vien nuotraukose troleibusas atrodo per daug susiaurintas. Gal ir tiktų kokiam Minsko priemiesčiui.

                                      Comment


                                        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                        Vien nuotraukose troleibusas atrodo per daug susiaurintas.
                                        Bet plotis vienuodas, ir Vitovte, ir 14-oj Škodoj - 2,5 m.

                                        Comment


                                          Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                                          Bet plotis vienuodas, ir Vitovte, ir 14-oj Škodoj - 2,5 m.
                                          Nežinojau, bet spėju, kad "Vytovte" telpa mažiau keleivių negu "Škodoje".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X