Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[ŠIA] Šiaulių viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vakar mačiau 21 maršrute dirbantį švedišką dvigubą Säffle 7500, švieslentės jau taip pat veikė. Pagal fotobus'ą, jau 2 iš 6 dirba gatvėse. Taip pat jau darbuojasi 9 iš 10 trumpųjų.

    Comment


      Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
      Dar kažkoks bandomasis dirba P3
      Ne Karsan, kurį praeito mėnesio gale mačiau Kuršėnų AP?

      Comment


        Scania nedičkis kažkoks.
        Paskutinis taisė LinS; 2017.10.29, 09:52.

        Comment


          Parašė LinS Rodyti pranešimą
          Scania nedickis kazkoks.
          P3 Scania? Ji gi Klaipėdoj

          Comment


            Šiauliečiai, kaip jum su Kauno 1534 sekasi?

            Comment


              Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
              Šiauliečiai, kaip jum su Kauno 1534 sekasi?
              Stovi mėnesį daugiau, tai turbut nekaip. Be to nebeliko žmonių kurie Busture iš vidaus galėtų informacijos duoti.
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Apie kokį modelį konkrečiai kalba eina?

                Comment


                  Parašė Arni5 Rodyti pranešimą
                  Apie kokį modelį konkrečiai kalba eina?
                  Apie dujinį Volvo, kurie važinėja Kaune ir Šiauliuose
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                    Apie dujinį Volvo, kurie važinėja Kaune ir Šiauliuose
                    kaip Šiauliuose su Volvo dujiniais autobusais? Nes Kaune tai tragedija normaliai nėra nei vieno dirbančio. Pilni gedimų tai kompas savaime gesina variklį, tai tik apsukas mažina normaliai važiuot neįmanoma.

                    Comment


                      Pagal fotobus'ą 2 iš 15 nedirba. Tikriausiai taip ir yra. Dažnas reiškinys šie Volvo gatvėje ir tikrai eisme stipriai žaliuoja, kartais 2-3 vienas paskui kitą važiuoja.

                      Beje, šeštadienį mačiau vieną su raudonais numeriais dar važiavo be keleivių (gal iš TAC važiavo).
                      Taip pat patikrinau abu nevažiuojančius vta.lt. Vieno Volvo duomenų visiškai neduoda. O kitas vakar (13 d.) nepraėjo TA dėl taršos. Kiek žiūrėjau, nemaža dalis jų kliuvo iš pirmo karto dėl to paties. Ant rytojaus atvažiuoja ir jau be trūkumų.
                      Paskutinis taisė Arni5; 2017.11.14, 15:26.

                      Comment


                        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                        kaip Šiauliuose su Volvo dujiniais autobusais? Nes Kaune tai tragedija normaliai nėra nei vieno dirbančio. Pilni gedimų tai kompas savaime gesina variklį, tai tik apsukas mažina normaliai važiuot neįmanoma.
                        Gerokai geriau nei pas mus, visi dirbą, net ir originalias švieslentes suprogramavo, o pas mus skundėsi, kad negeros.
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                          Gerokai geriau nei pas mus, visi dirbą, net ir originalias švieslentes suprogramavo, o pas mus skundėsi, kad negeros.
                          Ar tik ne dėl to, kad neina kaunietiškai suprogramuoti "į Geležinkelio stotį"? Ar dėl to, kad žalios?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                            Ar tik ne dėl to, kad neina kaunietiškai suprogramuoti "į Geležinkelio stotį"? Ar dėl to, kad žalios?
                            Nežinau, sakė tik, kad naujų reiks.
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Taip, beveik visų Volvų švieslentės suprogramuotos. Tačiau vos keletą kartų mačiau važiuojančius su šviečiančiomis švieslentėmis, tad daugeliu atvejų prastai matosi, ypač kai tamsu. Tai dauguma važinėja dar papildomai kartonus užsikišę.

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                Ar tik ne dėl to, kad neina kaunietiškai suprogramuoti "į Geležinkelio stotį"? Ar dėl to, kad žalios?
                                Vis dėl to, švieslentėse turėtų būti naudojamas vardininko linksnis. Vienok įdomus sprendimas pridėtį tą "į" buvo.
                                Aviate, navigate, communicate

                                Comment


                                  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

                                  Vis dėl to, švieslentėse turėtų būti naudojamas vardininko linksnis. Vienok įdomus sprendimas pridėtį tą "į" buvo.
                                  Jei neklystu, čia buvo vieno NVTKA nario iniciatyva nurodyti švieslentėje "į Geležinkelio stotį". Čia kaip pavyzdį pateikiau
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                    Jei neklystu, čia buvo vieno NVTKA nario iniciatyva nurodyti švieslentėje "į Geležinkelio stotį". Čia kaip pavyzdį pateikiau
                                    Taip, supratau, jog čia pavyzdys buvo. Vis dėl to, kai tokios NVTKA narių fantazijos materializuojas, būną liūdną.
                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                      Jei neklystu, čia buvo vieno NVTKA nario iniciatyva nurodyti švieslentėje "į Geležinkelio stotį". Čia kaip pavyzdį pateikiau
                                      Ar tik ne Ametisto, jis gi toks lingvistas buvo Vistik nemanau, kad čia buvo protinga idėja - jeigu švieslentėje parašyta “Geležinkelio stotis”, visi ir taip supras kur tas maršrutas važiuoja, kam dar tas bereikalingas apsunkinimas ? Informacija turėtų būti kuo lakoniškesnė

                                      Comment


                                        Sveiki. Po ilgos pertraukos pavyko rasti laiko paskaityti forumą. Kalbant apie žaliuosius dujinius autobusus, tai Busturo važiuoja beveik visi. Atrodo tik vienas nevažiuoja. Šiauliuose yra ir vienas Kaunui skirtas. Kalbant apie šveislentes, tai jos suprogramuotos nuo e.bilieto sistemos, todėl ir veikia. Kaune e.bilietas senesnis, todėl matyt ir nieko nepadaro. Dėl matomumo, tai tikriausiai nėra maitinimo į LED apšvietimą. Čia tikrai lengvai išsprendžiama bėda
                                        www.autobusas.4l.lt +
                                        www.facebook.com/Autobusas4l

                                        Comment


                                          Šiaulių e-bilietas naujesnis? Gal tik savo "versija" naujesnis, nes juos abudu diegė ta pati lenkų įmonė.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X