Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dėtų grandines. Italijos slidinėjimo kurortuose maži autobusai, tokie PAZ dydžio, gražu žiūrėti kaip lipa į kalniukus. Deja, pas mus neatrasta.

    ir kol AP, mokykla ar savivaldybė nesusimokės vieną kartą, rankos bus kišenėse.

    Comment


      Vilniuje autobusas partrenkė moterį, jos gyvybė užgeso medikų rankose

      Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/nela...tm_medium=Copy

      Comment


        Šiandien, ketvirtadienį 16.44 val. Vilniuje, leisdamasis nuo Šeškinės kalno Vilniuje, vairuotojas prarado sąmonę: autobusas griovyje...
        https://www.15min.lt/naujiena/aktual...vyje-59-912802
        Paskutinis taisė valentinole; 2018.01.18, 17:42.

        Comment


          Čia labai gerai baigėsi, nes ten ir eismas intensyvus, ir greitis būna ne toks ir mažas.

          Comment


            Nu va, galės perdažyt dabar Turėsim pirmą pavyzdį iš šių modelių.

            Comment


              Sprendžiant pagal tai, jog 949-am yra dalis priekio perdažyta, tai ši avarija jam jau antra.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Viso autobuvo perdažymas užtrunka ilgiau. Dabar ir taip autobusų trūksta. Tai paremontuos, uždažys priekį ir šono kampą ir viskas. Iš viso nemanau, kad bus užsiimta masiniu perdažymu kol nebus gauti nauji autobusai.

                Comment


                  Vilniuje važiuodamas mirė maršrutinio autobuso vairuotojas, įvyko avarija

                  Vasario 5-osios naktį, 0.26 val., Vilniuje, S. Dariaus ir S. Girėno g., vyras (gim. 1955 m.), vairuodamas maršrutinį autobusą ir statydamas jį į jam priklausančią vietą stovėjimo aikštelėje, staiga pasijuto blogai, prarado sąmonę, vairuojamas autobusas tapo nevaldomas ir atsitrenkė į šalia stovėjusius autobusus.
                  Atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo vairuotojo mirtį.

                  Comment


                    Šiandien Klaipėdoje,vairuotojas veždamas keleivius , prarado sąmonę ir atsitrenkė į medį,du keleiviai sužaloti,vairuotojas išvežtas į ligoninę,autobuso visas priekis sumaitotas(castrosua city versus)

                    Comment


                      https://lietuvosdiena.lrytas.lt/nela...eistu-4529875/ Vienuose straipsniuose rašo,kad nukentėjo du keleiviai,kituose trys ir nesuprasi kaip yra iš tikrųjų.

                      Comment


                        Iš karto apdaužyti 3 Transrevio autobusai: V7014, V7039 ir V7045

                        Comment


                          Facebooke, iš kontrolės grupės video - supleškėjo Didlaukio stotelėj 723 (10).

                          Comment


                            Gali buti kad nurašys 723

                            Comment


                              Nuoroda į visą straipsnį su nuotraukomis

                              Vilniuje atvira liepsna užsidegė autobusas: keleiviai spėjo laiku išlipti
                              https://www.15min.lt/m/id/aktualu/nu...ti-59-926450#_
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Perdažyti jau reiks vienu mažiau

                                Comment


                                  Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                                  Perdažyti jau reiks vienu mažiau
                                  Kad su tokia priežiūra tuojaus ir neliks ką perdažinėt
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Tai kad stipriau ugnies apgadintas kauno 824 surinkinėjamas, o čia palyginus dar visai neblogas autobusas.

                                    Comment


                                      Šiandien Kalvarijų g. dujinis Neoplanas susidūrė su berods visureigiu. Kas kaltas, neaišku, tikriausiai visureigis. Apgadintas autobuso dešinysis priekinis kampas. Nieko labai rimto, bet remontas užtruks ne kelias dienas.

                                      Comment


                                        Tai kad nėra Vilniuje dujinių Neoplanų...

                                        Comment


                                          Taip, ne dujinis. Suklydau. 1G maršrute dirbo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X