Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    O dabar palyginkime pajamas Lenkijoje. Vidutinis darbo užmokestis Lietuvoje mažesnis maždaug 500 Lt. Pensijos Lenkijoje beveik dvigubai didesnės.
    Vidutinis darbo užmokestis Varšuvoje 2012 metais - 3954 zł neto = 3215 lt.
    http://www.sprawdz-zarobki.pl/warszawa/Default.aspx

    Comment


      Parašė Zorro Rodyti pranešimą
      Pardon, 31 000.

      Atvaizdas
      Šioje nuoroda yra 2011 m., Lapkričio mėn., gyventojų statistika Verkių seniūnijoje. Kaip matote 4 lape parašyta 40234 tūkst. gyventojų.

      Gyventojų statistika Verkių seniūnijoje 2011 m. Lapkričio mėn.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Aš nuo namų Pašilaičiuose iki sodo už Salininkų su dviračiu numinu per 70 min. ir nuvažiuoju mažiau šiek tiek mažiau, nei 20 km. Pas tamstą autobusas36 matomai yra chroniškas nesiorientavimas atstume ir laiko tekmėje. Jeigu tik dabar yra keliama tokia problema su "per dideliu atstumu iki kiosko", tai reiškia, kad tamsta visus tuos metus važinėjo zuikiu ir nesipildė savo bilieto.

        Kas dėl 75 važiavimo pro Spaudos rūmus - daugeliui keleivių jis yra labai patogus, nes galima nusigauti iki kolegijos prie Sietyno st. be persėdimų. Be to, Sietyno st. laukiantiems keleiviams (o jų ten per akis) autobuso reikia laukti trumpiau. Sprendžiant iš Vakarinio aplinkkelio projekto, nėra numatytas išvažiavimas nuo Justiniškių/Ozo g. sankirtos į Pilaitės pr.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Zorro Rodyti pranešimą
          Vidutinis darbo užmokestis Varšuvoje 2012 metais - 3954 zł neto = 3215 lt.
          http://www.sprawdz-zarobki.pl/warszawa/Default.aspx
          Tai tuo labiau pas mus VT per brangus. Ir dar - Lenkijoje 10 proc. PVM VT bilietams.

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Aš nuo namų Pašilaičiuose iki sodo už Salininkų su dviračiu numinu per 70 min. ir nuvažiuoju mažiau šiek tiek mažiau, nei 20 km. Pas tamstą autobusas36 matomai yra chroniškas nesiorientavimas atstume ir laiko tekmėje. Jeigu tik dabar yra keliama tokia problema su "per dideliu atstumu iki kiosko", tai reiškia, kad tamsta visus tuos metus važinėjo zuikiu ir nesipildė savo bilieto.

            Kas dėl 75 važiavimo pro Spaudos rūmus - daugeliui keleivių jis yra labai patogus, nes galima nusigauti iki kolegijos prie Sietyno st. be persėdimų. Be to, Sietyno st. laukiantiems keleiviams (o jų ten per akis) autobuso reikia laukti trumpiau. Sprendžiant iš Vakarinio aplinkkelio projekto, nėra numatytas išvažiavimas nuo Justiniškių/Ozo g. sankirtos į Pilaitės pr.
            Zuikiu tikrai nevažinėjau ir jokių bilietu pas vairuotoją nepirkau. O naudojau e. nuolatinis.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Kas dėl 75 važiavimo pro Spaudos rūmus - daugeliui keleivių jis yra labai patogus, nes galima nusigauti iki kolegijos prie Sietyno st. be persėdimų. Be to, Sietyno st. laukiantiems keleiviams (o jų ten per akis) autobuso reikia laukti trumpiau. Sprendžiant iš Vakarinio aplinkkelio projekto, nėra numatytas išvažiavimas nuo Justiniškių/Ozo g. sankirtos į Pilaitės pr.
              Gyvenantys netoli Spaudos rūmų turi tam tikrą altermatyvą, jeigu 55-to ar 55a reikia ilgiau laukti.

              Comment


                Parašė FRT Rodyti pranešimą
                Gyvenantys netoli Spaudos rūmų turi tam tikrą altermatyvą, jeigu 55-to ar 55a reikia ilgiau laukti.
                55/55A tiesiogiai neveža iki Šeškinės ir Fabijoniškių (S. Stanevičiaus-Gelvonų g.).
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  55/55A tiesiogiai neveža iki Šeškinės ir Fabijoniškių (S. Stanevičiaus-Gelvonų g.).

                  Aš turėjau galvoje, jog kas važiuoja nuo Spaudos rūmų ar Sietyno st į Santariškes tvarkyti reikalų galėtų kaip alternatyvą rinktis 75. 55a,55 ir 75 važiuoja gi taip pat nuo Ateities stotelės link Santariškių.
                  Paskutinis taisė FRT; 2012.06.22, 23:13.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    Visų pirma VVT yra problema, nes jiems reikia, kad gyventojai pirktų bilietus, o jeigu nėra kur gyventojams nusipirkti bilietų, tai yra ne gyventojo problema, o VVT ir SP problemos.
                    Aš manau, kad turėtų būti galimybė nusipirkti (mėnesinį, nes apie jį kalba ėjo) bilietą bent viename iš maršruto galų. Todėl jūsų pasakymą apie kioskų trūkumą suprasčiau, jei važinėtumėt tik iš Birelių iki Balsių mokyklos. Bet kadangi taip nėra, tai jūsų pasakymas apie 20 km yra visiškai kvailas.

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Aš manau, kad turėtų būti galimybė nusipirkti (mėnesinį, nes apie jį kalba ėjo) bilietą bent viename iš maršruto galų. Todėl jūsų pasakymą apie kioskų trūkumą suprasčiau, jei važinėtumėt tik iš Birelių iki Balsių mokyklos. Bet kadangi taip nėra, tai jūsų pasakymas apie 20 km yra visiškai kvailas.
                      Aš ir dauguma kitų gyventojų nuo Birelių, Pagubės, Naujanerių važiuoja būtent tik iki jos.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                        Aš ir dauguma kitų gyventojų nuo Birelių, Pagubės, Naujanerių važiuoja būtent tik iki jos.
                        Na jau nekalbėk nesąmonių. Manau, kad labai mažas procentas Balsių, Naujanerių gyventojų niekuomet nevažinėja į miestą (nei darbo nei kitais reikalais). Tokiems turbūt ir VT nedažnai prireikia. Be to, bus papildymas internetu ir nebeliks problemų.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                          Na jau nekalbėk nesąmonių. Manau, kad labai mažas procentas Balsių, Naujanerių gyventojų niekuomet nevažinėja į miestą (nei darbo nei kitais reikalais). Tokiems turbūt ir VT nedažnai prireikia. Be to, bus papildymas internetu ir nebeliks problemų.
                          Liks problema, o interneto su žiburiu nerasi. JO JAU IEŠKAU 5 METUS, BET NIEKAIP jo nerandu.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                            Liks problema, o interneto su žiburiu nerasi. JO JAU IEŠKAU 5 METUS, BET NIEKAIP jo nerandu.
                            Aš dabar ne į temą pasakysiu, tikriausiai busiu už tai nubaustas po to, bet tiek to.
                            Stebiuosi autobusas36, jūsų menku mąstymu, primenate man pensininkus, kurie kariauja, skundžiasi rašo skundus, jie nemato nieko aplink. Jums jau vos ne kiekvienas sako, kad nesąmones kalbate. STOP, ar nereikia pagalvoti, kad žmones ne kabinėjasi prie jūsų šiaip sau, o bando atkreipti jūsų dėmesį, kad detaliau jus išsiaiškintumėte kažkokį klausima prieš rašydami. Nes taip sugadinti savo reputaciją, kad visi mato tik nesveiką bukaprotį, čia jau reikia pasistengti... Aš tarkim tik kažkokį id*otą, kuris gina vien tik savo interesus, tiek to, nors ir kalbate apie Balsių bendriją, netikiu.
                            Tie kas nori, ieško, randa , susitaria ir neturi problemų, o jums kiek matau, jūsų gyvenamoji vieta yra vien tik galvos skausmas...
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                              Liks problema, o interneto su žiburiu nerasi. JO JAU IEŠKAU 5 METUS, BET NIEKAIP jo nerandu.
                              Aš jau sakiau, pasakysiu vėl. Jei sugebate parašyti čia, sugebėkite tokiu pačiu principu ir pasipildyti internetu. Beje, į miestai.net be interneto nepakliūsi niekaip, o Jūs esate ne 1-ą postą parašęs.

                              Comment


                                Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                Aš jau sakiau, pasakysiu vėl. Jei sugebate parašyti čia, sugebėkite tokiu pačiu principu ir pasipildyti internetu. Beje, į miestai.net be interneto nepakliūsi niekaip, o Jūs esate ne 1-ą postą parašęs.
                                Turiu klausimą. Kokie bilietai yra LIEPOS mėn., ar liko senieji ar jau bus naujieji bilietai?
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                  Aš dabar ne į temą pasakysiu, tikriausiai busiu už tai nubaustas po to, bet tiek to.
                                  Stebiuosi autobusas36, jūsų menku mąstymu, primenate man pensininkus, kurie kariauja, skundžiasi rašo skundus, jie nemato nieko aplink. Jums jau vos ne kiekvienas sako, kad nesąmones kalbate. STOP, ar nereikia pagalvoti, kad žmones ne kabinėjasi prie jūsų šiaip sau, o bando atkreipti jūsų dėmesį, kad detaliau jus išsiaiškintumėte kažkokį klausima prieš rašydami. Nes taip sugadinti savo reputaciją, kad visi mato tik nesveiką bukaprotį, čia jau reikia pasistengti... Aš tarkim tik kažkokį id*otą, kuris gina vien tik savo interesus, tiek to, nors ir kalbate apie Balsių bendriją, netikiu.
                                  Tie kas nori, ieško, randa , susitaria ir neturi problemų, o jums kiek matau, jūsų gyvenamoji vieta yra vien tik galvos skausmas...
                                  Gerbiamasis klaidą padarėte pažymėta raudonai, kalbėjau apie NAUJANERIŲ APYLINKES. Ir Niekas jūsų nenubaus.
                                  Paskutinis taisė Naujaneriai; 2012.06.24, 06:48.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                    Turiu klausimą. Kokie bilietai yra LIEPOS mėn., ar liko senieji ar jau bus naujieji bilietai?
                                    Paprasti, o nuo liepos 15 turėtų įvesti naujus. Kažkur iki rugjūčio 1 galios ir seni ir nauji.

                                    Comment


                                      Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                      Paprasti, o nuo liepos 15 turėtų įvesti naujus. Kažkur iki rugjūčio 1 galios ir seni ir nauji.
                                      Klaidinga informacija. Senieji bilietai galios iki gruodžio 31 dienos. Tik nuo rūgpjūčio 15 jų nebebus galima įsigyti (bus tik naujieji). Tad kas pasipildys rūgpjūčio pradžioje mėnesinį, tai dar galios pagal senąją tvarką tą laikotarpį, kuriam pasipildysite. Taip pat ir su vienkartiniais bilietėliais. Juos bus galima išnaudoti iki metų pabaigos.

                                      Comment


                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Klaidinga informacija. Senieji bilietai galios iki gruodžio 31 dienos. Tik nuo rūgpjūčio 15 jų nebebus galima įsigyti (bus tik naujieji). Tad kas pasipildys rūgpjūčio pradžioje mėnesinį, tai dar galios pagal senąją tvarką tą laikotarpį, kuriam pasipildysite. Taip pat ir su vienkartiniais bilietėliais. Juos bus galima išnaudoti iki metų pabaigos.
                                        O kaip su mėnesiniais bilietais? Jei aš pasipildysiu jį liepos 1-ają dieną, tai liepos 15-ą man reikės keisti ar iki rugpjūčio man galios?

                                        Comment


                                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                          Klaidinga informacija. Senieji bilietai galios iki gruodžio 31 dienos. Tik nuo rūgpjūčio 15 jų nebebus galima įsigyti (bus tik naujieji). Tad kas pasipildys rūgpjūčio pradžioje mėnesinį, tai dar galios pagal senąją tvarką tą laikotarpį, kuriam pasipildysite. Taip pat ir su vienkartiniais bilietėliais. Juos bus galima išnaudoti iki metų pabaigos.

                                          Laukiame oficialaus galūtinio sprendimo kur kas ir kaip bus. Jau greitai turėtų parašyti galūtinį sprendimą. Tada žinosime tiksliau.
                                          Paskutinis taisė FRT; 2012.06.24, 11:14.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X