Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Taigi kitais metais Estijoje rinkimai...
    Rinkimai rinkimais, bet idėja verta dėmesio.

    Comment


      Norėjau pasiklausti kitų nuomonės, ką jūs manote apie Vilniaus autobusuose ir troleibusuose esančias švieslentes?

      Mano nuomone, jos dažniausiai rodo pieno riebumą, nesuteikia konkrečios informacijos. Galėtų padaryti taip pat, kaip Kaune: VISOSE transporto priemonėse įtaisyti vienodas, kryptį, trasą, laiką, bei stotelių pavadinimus rodančias švieslentes.

      Dar vienas pastebėjimas. Ar kada nors veikdavo ilguosiuose Volvo 7700 gale esančios švieslentės, ar visada tik priekinė?
      دائما الليتوانيه

      Comment


        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
        Norėjau pasiklausti kitų nuomonės, ką jūs manote apie Vilniaus autobusuose ir troleibusuose esančias švieslentes?

        Mano nuomone, jos dažniausiai rodo pieno riebumą, nesuteikia konkrečios informacijos. Galėtų padaryti taip pat, kaip Kaune: VISOSE transporto priemonėse įtaisyti vienodas, kryptį, trasą, laiką, bei stotelių pavadinimus rodančias švieslentes.

        Dar vienas pastebėjimas. Ar kada nors veikdavo ilguosiuose Volvo 7700 gale esančios švieslentės, ar visada tik priekinė?
        Apie vidines ar išorines švieslentes kalbama ?
        Volvo 7700 galinėje dalyje nėra vidinės švieslentės, nes matyt sutaupyta pinigų jos atsisakant.

        Comment


          Parašė sleader Rodyti pranešimą
          Apie vidines ar išorines švieslentes kalbama ?
          Volvo 7700 galinėje dalyje nėra vidinės švieslentės, nes matyt sutaupyta pinigų jos atsisakant.
          Kai Volvo buvo dar visai nauji keliuose švieslentės veikdavo ir gale. Po to vėliau matyt išemė ir įdėjo į kitą tr. priemonę.
          Dear Sir,

          Comment


            Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
            Kai Volvo buvo dar visai nauji keliuose švieslentės veikdavo ir gale. Po to vėliau matyt išemė ir įdėjo į kitą tr. priemonę.
            Volvo autobusuose 2004/2006 metų gamybos niekada nebuvo galinių švieslenčių
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė sleader Rodyti pranešimą
              Apie vidines ar išorines švieslentes kalbama ?
              Volvo 7700 galinėje dalyje nėra vidinės švieslentės, nes matyt sutaupyta pinigų jos atsisakant.
              Kalbu apie vidines švieslentes. Man kažkaip pasirodė, kad jos ilguose autobuose yra, bet klydau.

              O šiaip, tai elementariausios trasos pateikimo reikia, nes man, kaip keleiviui, vien užrašas FABIJONIŠKĖS, netenkina. Visiškai nepagalvota. Reiktų pateikti info, pro kurias gatves važiuoja, ir KUR tos Fabijoniškės. Nes dabar yra 3 žiedai, kurie vadinasi tuo pačiu pavadinimu, ir dabar atspėk kur kuris važiuoja. Taip pat stotelių skelbimas švieslentėje toli nuo realybės, rodo nesąmones, kartais parodo jau pravažiavus stotelę. Žodžiu, švieslentės visiškai neatitinka savo paskirties. Apsileista šioje vietoje. Tai ačiū dievui, gelbėja garsinis stotelių skelbimas.
              دائما الليتوانيه

              Comment


                Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                Kalbu apie vidines švieslentes. Man kažkaip pasirodė, kad jos ilguose autobuose yra, bet klydau.

                O šiaip, tai elementariausios trasos pateikimo reikia, nes man, kaip keleiviui, vien užrašas FABIJONIŠKĖS, netenkina. Visiškai nepagalvota. Reiktų pateikti info, pro kurias gatves važiuoja, ir KUR tos Fabijoniškės. Nes dabar yra 3 žiedai, kurie vadinasi tuo pačiu pavadinimu, ir dabar atspėk kur kuris važiuoja. Taip pat stotelių skelbimas švieslentėje toli nuo realybės, rodo nesąmones, kartais parodo jau pravažiavus stotelę. Žodžiu, švieslentės visiškai neatitinka savo paskirties. Apsileista šioje vietoje. Tai ačiū dievui, gelbėja garsinis stotelių skelbimas.
                autobusuose "Karosa" jau neberašo stotelių pavadinimo. būna atvejų, kad vairuotojai tiesiog pamiršta perjungti borto kompus
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Volvo autobusuose 2004/2006 metų gamybos niekada nebuvo galinių švieslenčių
                  O tikrai keliuose iš jų nebuvo? Man kažkaip akyse stovi vaizdas, kad mokyklos laikais besisvečiuodamas Vilniuje, gale mačiau švieslentes.
                  دائما الليتوانيه

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    autobusuose "Karosa" jau neberašo stotelių pavadinimo. būna atvejų, kad vairuotojai tiesiog pamiršta perjungti borto kompus
                    Ir čia ne tik dėl turistų, bet ir dėl pačių vilniečių. Juk tikrai ne visi žmonės mintinai žino 80 maršrutų, kur kas važiuoja, ir taip toliau. O tokia informacija yra būtina autobuso viduje.

                    Tuo ir skiriasi Vilniaus ir Kauno VT. Vilnius turi gerus, gražius autobusus ir troleibusus, geriau atsinaujinęs, bet kas liečia kitus dalykus, susijusius su informacija, gerokai atsilieka, ir yra kur stengtis.
                    دائما الليتوانيه

                    Comment


                      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                      O šiaip, tai elementariausios trasos pateikimo reikia, nes man, kaip keleiviui, vien užrašas FABIJONIŠKĖS, netenkina. Visiškai nepagalvota. Reiktų pateikti info, pro kurias gatves važiuoja, ir KUR tos Fabijoniškės. Nes dabar yra 3 žiedai, kurie vadinasi tuo pačiu pavadinimu, ir dabar atspėk kur kuris važiuoja. Taip pat stotelių skelbimas švieslentėje toli nuo realybės, rodo nesąmones, kartais parodo jau pravažiavus stotelę. Žodžiu, švieslentės visiškai neatitinka savo paskirties. Apsileista šioje vietoje. Tai ačiū dievui, gelbėja garsinis stotelių skelbimas.
                      Tikrai yra neaiškumo kai krypties nuoroda FABIJONIŠKĖS nenurodo tikslios krypties ir galinio punkto. Juo labiau galinės stotelės gali būti priešingose mikrorajono pusėse. Šioje vietoje galetu papildomai rašyti galinės stotelės pavadinimą.

                      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                      O tikrai keliuose iš jų nebuvo? Man kažkaip akyse stovi vaizdas, kad mokyklos laikais besisvečiuodamas Vilniuje, gale mačiau švieslentes.
                      Ten yra vieta toms švieslentėms uždengta juodu plastikiniu skydu. Tačiau pačių švieslenčių ten niekuomet nebuvo.

                      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                      Ir čia ne tik dėl turistų, bet ir dėl pačių vilniečių. Juk tikrai ne visi žmonės mintinai žino 80 maršrutų, kur kas važiuoja, ir taip toliau. O tokia informacija yra būtina autobuso viduje.
                      Didesnę naudą duotu, jei visose transporto priemonėse būtu iškabinamos tokios to maršruto stotelių schemos, kokias padarė naujuose Amber troleibusuose. Svarbu, kad ir švieslentėje rodytu kokioje stotelėje sustojo ir kokia bus sekanti stotelė.
                      Paskutinis taisė sleader; 2012.01.12, 20:06.

                      Comment


                        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                        O tikrai keliuose iš jų nebuvo? Man kažkaip akyse stovi vaizdas, kad mokyklos laikais besisvečiuodamas Vilniuje, gale mačiau švieslentes.
                        viduje turiu galvoje, kad gale nėra švieslentės
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė sleader Rodyti pranešimą
                          Tikrai yra neaiškumo kai krypties nuoroda FABIJONIŠKĖS nenurodo tikslios krypties ir galinio punkto. Juo labiau galinės stotelės gali būti priešingose mikrorajono pusėse. Šioje vietoje galetu papildomai rašyti galinės stotelės pavadinimą.
                          Kažkur man jau tai girdėta. Ar tik ne šioje temoje prieš kokius gerus 100 puslapių jau buvo diskutuojama apie Vilniaus problemą su vienodais pavadinimais skirtingose vietose esančių arba ten pat esančių su skirtingais pavadinimais (Lukiškės-Centras, Žaliasis tiltas-Centras) galinių punktų.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Kažkur man jau tai girdėta. Ar tik ne šioje temoje prieš kokius gerus 100 puslapių jau buvo diskutuojama apie Vilniaus problemą su vienodais pavadinimais skirtingose vietose esančių arba ten pat esančių su skirtingais pavadinimais (Lukiškės-Centras, Žaliasis tiltas-Centras) galinių punktų.
                            Taip, buvo jau apie tai diskutuota

                            Comment


                              Sveiki. Kaip manote, ar reikia Vilniuje naujų autobusų maršrutų? Jei taip, tai kokius maršrutus pasiūlytumėte?
                              Aš siūlau tokį: Žalgirio g. - Maxima bazė - Regitra - Mūrinė Vokė. Labai tingėjau važiuoti 38 mikrobu iki Regitros, ir plius iki jo reikia su persėdimais dar. Manau pasiteisintų maršrutas su kaupu, nes tikrai porą šimtų vien į Regitrą ir atgal važiuotų, plius dar jei į Maxima bazę užvažiuotų tai dar padidintų keleivių srautą.
                              Trasa šiomis gatvėmis: Kalvarijų g., Konstitucijos pr., Geležinio Vilko g., Laisvės pr., Oslo g., Gariūnų g., Pirklių g. (jei užvažiutų į Bazę), Kirtimų g., Lentvario g.
                              Ką manote?

                              P.S. 20 autobusas netinka, nes jis tik nuo Lazdynų.
                              Paskutinis taisė grustnyj; 2012.01.13, 10:58.

                              Comment


                                Beje, galbūt jau matėte seniai, bet aš tik šiandien pamačiau Kiniečiai sukūrė autobusas-tunelis maketą. atrodo gana keistai
                                http://www.youtube.com/watch?v=Mk9FX...eature=related

                                Comment


                                  Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                  Sveiki. Kaip manote, ar reikia Vilniuje naujų autobusų maršrutų? Jei taip, tai kokius maršrutus pasiūlytumėte?
                                  Aš siūlau tokį: Žalgirio g. - Maxima bazė - Regitra - Mūrinė Vokė. Labai tingėjau važiuoti 38 mikrobu iki Regitros, ir plius iki jo reikia su persėdimais dar. Manau pasiteisintų maršrutas su kaupu, nes tikrai porą šimtų vien į Regitrą ir atgal važiuotų, plius dar jei į Maxima bazę užvažiuotų tai dar padidintų keleivių srautą.
                                  Trasa šiomis gatvėmis: Kalvarijų g., Konstitucijos pr., Geležinio Vilko g., Laisvės pr., Oslo g., Gariūnų g., Pirklių g. (jei užvažiutų į Bazę), Kirtimų g., Lentvario g.
                                  Ką manote?

                                  P.S. 20 autobusas netinka, nes jis tik nuo Lazdynų.
                                  Apie panašius siūlymus diskutuojame šioje temoje: http://www.miestai.net/forumas/showt...153#post614153
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    O kaip ten su naujais autobusais ar troleibusais? Praeitais metais buvo diskutuojama ar spės valdžia priimti sprendimus dėl jų, kur ES dengia didžiąją dalį sumos. Kaunas su Šiauliais berods buvo prašymus pateikę, o Vilnius delsė. Kiek girdėjau lyg paskui spėjo, tai šiais metais pagal tą projektą turėtų atsirast naujos transporto priemonės? Kas nors ką nors žino apie tai? Ar kadangi pradėjo surinkinėt Lietuvoj tai projekto atsisakyta?
                                    http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                    Comment


                                      Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                                      O kaip ten su naujais autobusais ar troleibusais? Praeitais metais buvo diskutuojama ar spės valdžia priimti sprendimus dėl jų, kur ES dengia didžiąją dalį sumos. Kaunas su Šiauliais berods buvo prašymus pateikę, o Vilnius delsė. Kiek girdėjau lyg paskui spėjo, tai šiais metais pagal tą projektą turėtų atsirast naujos transporto priemonės? Kas nors ką nors žino apie tai? Ar kadangi pradėjo surinkinėt Lietuvoj tai projekto atsisakyta?
                                      Konkursai buvo paskelbti vasara, bandymai jau atlikti, dabar dar vyksta proceduros, nors pabaiga turetu buti jau arti. Kaunas dar praejusiu metu pabaigoje spejo sutarti pasirasyti

                                      Comment


                                        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                        kolegos gal kas ka zino, vakar rygos parke parduota 11 skoda troleibusu, sako pirko lietuviai, gal kas ka zino konkreciai?
                                        Gal turi kokių naujienų?

                                        Comment


                                          Kad www.tr.ru talinieciai aptarineja kad pas juos tie troleibusai gali nukeliaut...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X