Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Galbūt tokie dideli sniego krituliai daug kam buvo netikėti, todėl ir nebuvo jiems pakankamai pasiruošta. Bet tikroviškesnis variantas - tiesiog piinigėlių pagailėta)))

    PS: šiandien važiavau į darbą taksi, nes nenorėjau rizikuoti
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Netikėtai iškrito sniegas patį viduržiemį .
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Miesto valdzia neturi pinigu. Netgi Savanoriu pr. i Paneriu kalna ryte nebuvo nei nuvalytas, nei pabarstytas. Sunkvezimiai net nedriso kilti i kalna arba buvo uzstrige ikalneje, kai kurie skersi per dvi juostas kaip nors uzvaziuodavo i kalna... Tai ka jau kalbeti apie miesto gatves, kur ir nenuvalius galima kaip nors vazineti... Taip ir vazineja visi...

        Comment


          Navickas žada pertvarkyti viešojo transporto sistemą

          Žodžiais mes visi mandrūs, o kaip su darbais... ?

          Comment


            Matau, kad čia yra daug žinovų, tai gal galima būtų žinoti, kodėl Vilniaus autobusai (senieji) dažomi tokiomis šlykščiomis mėlyna ir tamsiai geltona spalvomis. Beje, troleibusų spalvinis apipavidalinimas raudona ir smėlio spalvomis taip pat nėra akiai mielas ir tęsiasi dar nuo sovietmečio. Naujesnių autobusų sidabrinė spalva gal ir neblogai dera, tik vat pastebėjau, kad ir sidabriniai tampa geltonai-mėlynais (ar aš čia klystu?)...

            Comment


              Parašė centras85 Rodyti pranešimą
              Vilniaus miesto maršrutinių taksi sąrašas

              Šiandien 7:53 val., ties Balsiais mačiau Karosa 263 36 maršruto reisu iki Pagubės. Beje šiandien 36 maršruto autobusai iš Pagubės, Naujanerių iki Žalgirio važiavo apie 1 valandą. Aš išvažiavau 7:31 val., ir į Žalgirio St. atvykau tik 8:41 val.

              Dėl mikroautobusų galiu pridėti, jog visai neseniai pasikeitė 94 maršruto trasa.
              Dabar jis važinėja nebe Baltupio, o Jeruzalės g. Tikriausiai tai padaryta dėl visiško keleivių nebuvimo Baltupio g (visi 16-u važinėja) Kita vertus, dabar 94 yra visiška 55-o autobuso kopija, todėl vargu ar keleivių ypač padidės . Šiandien Jeruzalėje mačiau ne vieną 94 maršrutinį taksi su jau nauja lentele, kurioje Jeruzalės g. jau nurodyta.

              Mettal , jei ne prieš, ar galėtum parodyti 73 grafiką ? Iš anksto dėkoju
              Paskutinis taisė Vilnietizz; 2010.02.02, 16:23.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė HSV Rodyti pranešimą
                Matau, kad čia yra daug žinovų, tai gal galima būtų žinoti, kodėl Vilniaus autobusai (senieji) dažomi tokiomis šlykščiomis mėlyna ir tamsiai geltona spalvomis. Beje, troleibusų spalvinis apipavidalinimas raudona ir smėlio spalvomis taip pat nėra akiai mielas ir tęsiasi dar nuo sovietmečio. Naujesnių autobusų sidabrinė spalva gal ir neblogai dera, tik vat pastebėjau, kad ir sidabriniai tampa geltonai-mėlynais (ar aš čia klystu?)...
                Na čia priklauso nuo kiekvieno miesto individualiai. Aš asmeniškai norėčiau, kad pas mumis Klaipėdoje būtų vieninga dažymo schema. Tačiau KLAP'as ir privatininkai tam visiškai neskiria lėšų arba perdažo tik kelias mašinas. Kiek pastebėjau Klaipėdoje važinėja keli MB O 405 su dažymo schema balta-tamsiai mėlyna, o kitos mašinos išvis paliekamos su originalia vokiška dažymo schema. Tiesa privatininkų mašinos be išimties visos aplipintos reklamomis. Kai kurios aklinai iki pat stogo Puikios ir besiderinančios dažymo schemos daromos Vokietijos miestuose, tad iš jų tikrai galime pasimokinti.

                Comment


                  Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                  Navickas žada pertvarkyti viešojo transporto sistemą

                  Žodžiais mes visi mandrūs, o kaip su darbais... ?
                  Lengvatos - ne savivaldybes kompetencija. Taciau Vilniuje savivaldybe taiko miesto autobusu ir troleibusu bilietams lengvatas (aisku, savivaldybes saskaita (nors realiai tai autobusu ir troleibusu parku saskaita)) pensininkams nuo 65 metu, nors pagal istatyma privaloma tik nuo 70 metu. Tai jas turbut ir nures...

                  Comment


                    Parašė HSV Rodyti pranešimą
                    Matau, kad čia yra daug žinovų, tai gal galima būtų žinoti, kodėl Vilniaus autobusai (senieji) dažomi tokiomis šlykščiomis mėlyna ir tamsiai geltona spalvomis. Beje, troleibusų spalvinis apipavidalinimas raudona ir smėlio spalvomis taip pat nėra akiai mielas ir tęsiasi dar nuo sovietmečio. Naujesnių autobusų sidabrinė spalva gal ir neblogai dera, tik vat pastebėjau, kad ir sidabriniai tampa geltonai-mėlynais (ar aš čia klystu?)...
                    O kuo tau nepatinka troleibusu spalvos? Beje, tokia spalvine schema sukurta apie 1998 m. Tarybiniais laikais buvo gelsva su raudona ir siek tiek kitoks spalvu "isdestymas".

                    Comment


                      Jau seniau buvo audringa diskusija dėl dažymo schemų - tau tereikia pasinaudoti paieška. Ten viskas išsamiai paaiškinta. Nesuprantu, kodėl visiems kliūva tos spalvos ir visiems jos būtinai asocijuojasi su sovietais. Gal jau metas būtų pamažinti sovietofobiją ir nesikabinėti prie tokių nereikšmingų visuomenės gyvenimui dalykų, kaip troleibusų dažymo schema. Pirmaisiais nepriklausomybės metais buvo eksperimentuojama su dažymo shemomis, bet tie variantai buvo tiesiog tragiški. Dabartinis, mano nuomone yra kaip tik geras. Autobusų dažymo schema irgi yra seniai priimta ir tikrai geresnė, nei "sovietinė geltona".
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        73 maršruto grafikas. Galioja nuo 2009-11-01.
                        Savanorių st. -> Vosyliukai (Stirniai)
                        6:30 7:50 10:40 12:55 15:10 17:05 18:55
                        nuo Grigiškių (Šviesos st.) +15 min.
                        Vosyliukai (Stirniai) -> Savanorių st.
                        5:55 7:00 8:30 11:20 14:35 15:50 17:50 19:30
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Ydomiai, kad pirmas reisas 5:55 iš Vosyliukų, juk nakvoja tai mieste turbūt, negi labai nepatogu užsukt į Savanorių pr. prieš važiuojant į ten, nors aišku tokiu laiku tai keleivių nelabai gal ir būtų.

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Jau seniau buvo audringa diskusija dėl dažymo schemų - tau tereikia pasinaudoti paieška. Ten viskas išsamiai paaiškinta. Nesuprantu, kodėl visiems kliūva tos spalvos ir visiems jos būtinai asocijuojasi su sovietais. Gal jau metas būtų pamažinti sovietofobiją ir nesikabinėti prie tokių nereikšmingų visuomenės gyvenimui dalykų, kaip troleibusų dažymo schema. Pirmaisiais nepriklausomybės metais buvo eksperimentuojama su dažymo shemomis, bet tie variantai buvo tiesiog tragiški. Dabartinis, mano nuomone yra kaip tik geras. Autobusų dažymo schema irgi yra seniai priimta ir tikrai geresnė, nei "sovietinė geltona".
                            Sovietiniais laikais troleibusų spalvinis apipavidalinimas buvo būtent toks, kaip ir dabar (gal atspalviai skyrėsi). Taip buvo dažomi termosai (nors buvo keli troleibusai kitaip nudažyti, t.y. vietoj raudonos buvo žalia spalva). Veliau, kai 9-ajame dešimtmetyje pasirodė naujesni Škoda troleibusai, tai buvo ant jų papildomai dažoma raudona juosta per visą troleibuso perimetrą. Dabar vėl troleibusai dažomi panašiai, kaip ir sovietiniais laikais buvo nudažyti termosai.
                            Ikarusai sovietiniais laikais buvo balti su raudonomis juostomis, veliau juos pakeite naujesni Ikarusai, kurie buvo tamsiai geltoni. Nepriklausomybės metais ant geltonų Ikarusų atsirado ir mėlyna spalva, pasikeitė ir geltonos spalvos atspalviai. Nežinau, kaip kitiems, bet man toks spalvų derinys kažkaip ukrainietiškai kvepia... Patys naujausi Vilniaus autobusai yra sidabriniai, galima būtų ir laikytis šios spalvos...
                            Ar aš gerai pastebėjau, kad buvę sidabriniai autobusai tampa gelonai-mėlynais?

                            Comment


                              Parašė HSV Rodyti pranešimą
                              Sovietiniais laikais troleibusų spalvinis apipavidalinimas buvo būtent toks, kaip ir dabar (gal atspalviai skyrėsi). Taip buvo dažomi termosai (nors buvo keli troleibusai kitaip nudažyti, t.y. vietoj raudonos buvo žalia spalva). Veliau, kai 9-ajame dešimtmetyje pasirodė naujesni Škoda troleibusai, tai buvo ant jų papildomai dažoma raudona juosta per visą troleibuso perimetrą. Dabar vėl troleibusai dažomi panašiai, kaip ir sovietiniais laikais buvo nudažyti termosai.
                              Ikarusai sovietiniais laikais buvo balti su raudonomis juostomis, veliau juos pakeite naujesni Ikarusai, kurie buvo tamsiai geltoni. Nepriklausomybės metais ant geltonų Ikarusų atsirado ir mėlyna spalva, pasikeitė ir geltonos spalvos atspalviai. Nežinau, kaip kitiems, bet man toks spalvų derinys kažkaip ukrainietiškai kvepia... Patys naujausi Vilniaus autobusai yra sidabriniai, galima būtų ir laikytis šios spalvos...
                              Ar aš gerai pastebėjau, kad buvę sidabriniai autobusai tampa gelonai-mėlynais?
                              Na nežinau, bet man visiškai nepatiktu pilkos Karosos

                              Comment


                                Man Talino transporto spalva patiko, tamsiai žalia su balta juosta.

                                Paskutinis taisė oranger; 2010.02.03, 11:34.

                                Comment


                                  Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                  Na nežinau, bet man visiškai nepatiktu pilkos Karosos
                                  Na jei tokia metallic (ne pilka) spalva tai tada gal ir normaliai atrodytu,...

                                  Comment


                                    Parašė lietus Rodyti pranešimą
                                    Ydomiai, kad pirmas reisas 5:55 iš Vosyliukų, juk nakvoja tai mieste turbūt, negi labai nepatogu užsukt į Savanorių pr. prieš važiuojant į ten, nors aišku tokiu laiku tai keleivių nelabai gal ir būtų.
                                    Gal vairuotojas gyvena Grigiškėse.
                                    Pavyzdžiui, kelis kartus mačiau nakvojanti 7 mikriuką Lentvaryje.

                                    Comment


                                      Pradeda darbą nuo Vosyliukų, nes iš Savanorių pr. vargu ar kas važiuos tokį ankstų metą. O tų 7-ų mikriukų tai, žinok, kur tik nėra. Nemenčinė, Liepkalnis, Naujoji Vilnia, o dabar dar ir Lentvaris . Nė vienas Volvo 7700/7700A ir MB Cito/Citaro autobusas nebuvo perdažytas. Gal painiojate ilgą Volvo su buvusiais trumpą laiką balta-pilkais Heuliez arba su dujiniais MAN NG313, kurie iš viso buvo žydros ir šlykščios mėlynos spalvos.
                                      Volvo 7700A


                                      MAN NG313 CNG


                                      Nedažytas Heuliez GX417 CNG
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                        Nedažytas Heuliez GX417 CNG
                                        Atvaizdas


                                        Toks daug geriau atrodo,nei geltonai melynas. aplamai galetu neperdaineti tu autobusu kitom spalvom,nemetyti pinigu ir atrodytu viskas daug graiau.

                                        Comment


                                          Tai gal suklydau dėl sidabrinių Volvo ir MB perdažymo geltonai-mėlynai...

                                          Tačiau geltonai-mėlynos spalvos tikrai nepuošia nei autobusų, nei miesto

                                          Comment

                                          Working...
                                          X