Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kolegos gal kas ka zino, vakar rygos parke parduota 11 skoda troleibusu, sako pirko lietuviai, gal kas ka zino konkreciai?

    Comment


      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
      kolegos gal kas ka zino, vakar rygos parke parduota 11 skoda troleibusu, sako pirko lietuviai, gal kas ka zino konkreciai?
      Apžiūrėjau viešųjų pirkimų skelbimus. Nei Vilniaus Troleibusai, nei Vilniaus viešasis transportas, nei Autrolis cielų naudotų troleibusų šiuo metu kaip ir neperka. Juolabiau, kai Rygos Škodos atstovėjusios ne vienus metus patvoriuose vargu ar dar gali būti naudojamos. Jeigu tikrai žinoma, kad pirko lietuviai, tikėtiniausia, kad pirkta dalims.

      Nežinau, ar dar egzistuoja, bet kadaise buvo tokia lietuviška firma Jusalda, kuri tarpininkavo Vilniaus Troleibusams, kai šie pirko naudotas Škodas iš Čekijos. Čekijoje tokių firmelių pasirodo yra net ne viena, taigi jų ir pas mus gali būti daugiau. O ką - neblogas bizniukas: papigiai prisiperki naudotų troleibusų, po to juos cielus perparduodi kokiai nors Ukrainos provincijai arba jų dalis vietiniams parkams

      Gerai būtų, jeigu latviai sutiktų pakomentuoti daugiau.

      Comment


        Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
        Apžiūrėjau viešųjų pirkimų skelbimus. Nei Vilniaus Troleibusai, nei Vilniaus viešasis transportas, nei Autrolis cielų naudotų troleibusų šiuo metu kaip ir neperka. Juolabiau, kai Rygos Škodos atstovėjusios ne vienus metus patvoriuose vargu ar dar gali būti naudojamos. Jeigu tikrai žinoma, kad pirko lietuviai, tikėtiniausia, kad pirkta dalims.

        Nežinau, ar dar egzistuoja, bet kadaise buvo tokia lietuviška firma Jusalda, kuri tarpininkavo Vilniaus Troleibusams, kai šie pirko naudotas Škodas iš Čekijos. Čekijoje tokių firmelių pasirodo yra net ne viena, taigi jų ir pas mus gali būti daugiau. O ką - neblogas bizniukas: papigiai prisiperki naudotų troleibusų, po to juos cielus perparduodi kokiai nors Ukrainos provincijai arba jų dalis vietiniams parkams

        Gerai būtų, jeigu latviai sutiktų pakomentuoti daugiau.
        tai kolkas tiek.ta jusulda salia mano namu yra.bet ten butas jau...vargu ar ten vystoma veikla

        Comment


          Dėl naktinių maršrutų- Naujametinę naktį oro jie tikrai nevežiojo, bent jau mano du kartus matytuose 101 maršruto autobusuose daugelis sėdimų vietų buvo užimtos ir net keli keleiviai stovėjo.
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Parašė Nikas Rodyti pranešimą
            O, kaip tik noriu paklausti apie taksi: ar aš ko nesuprantu, ar Vilniuje normalu, kad taksi gali būti 20+ amžiaus senumo gelda, kurios viduje smirda, o ir neaišku ar ji nesubyrės pakeliui? Viskas būtų nieko, jeigu tokios paslaugos kainuotų kelis kart pigiau, bet važiuoti tokiais "karstais" kažkaip net baisu. Gal visgi reikia velniop pertvarkyti visą sistemą?
            Na, Vilniuje taksi yra pigesnis nei kai kuriuose kituose didesniuose Lietuvos miestuose... Pavyzdžiui, Alytuje... Taip kad konkurencija ir taip kainas sumažina.

            Comment


              Amberis jau gatvėje?

              Comment


                Vakar tai tikrai jo dar nebuvo - vietoje jo 12 maršrutu buvo Solaris nr. 1702.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  O vietoje #1702 17 maršrute dirbo #1656. Keista buvo matyti Škoda 14TrM 17-utu dirbantį.

                  Comment


                    Parašė rvr Rodyti pranešimą
                    O vietoje #1702 17 maršrute dirbo #1656. Keista buvo matyti Škoda 14TrM 17-utu dirbantį.
                    tai kad anksčiau 1656 ir dirbo 17 maršrute, berods kol nebuvo Solaris troleibusų
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė Špionas Rodyti pranešimą
                      Amberis jau gatvėje?
                      Amberis į gatves išriedės kitą savaitę
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Iškur žinai, kad būtent kitą savaitę?

                        Comment


                          Parašė rvr Rodyti pranešimą
                          Iškur žinai, kad būtent kitą savaitę?
                          Atsakymas iš "Vilniaus viešasis transportas":

                          Laba diena,
                          Kolkas Lietuvoje rinkti troleibusai nekursuoja, jie pradės kursuoti maždaug po savaitės. Apie naujųjų troleibusų į liniją bus pranešta atskiru pranešimu, informaciją rasite ir mūsų svetainėje.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Amberį mačiau prie PANORAMOS Gruodžio 29 d, be keleivių ir be trafareto.

                            Comment


                              Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                              Amberį mačiau prie PANORAMOS Gruodžio 29 d, be keleivių ir be trafareto.
                              Kokio trafareto?Jis juk su švieslentė...Aš irgi mačiau.

                              Comment


                                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                Kokio trafareto?Jis juk su švieslentė...Aš irgi mačiau.
                                Jis tądien buvo bandomasis. O išriedės, kaip jau rašiau ankstesniame pranešime, maždaug kitą savaitę. Tad kantrybės, gerbiamieji
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                  Kokio trafareto?Jis juk su švieslentė...Aš irgi mačiau.
                                  Aš iš Panevėžio, o mes prie švieslenčių nepratę

                                  Comment


                                    Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                    Apžiūrėjau viešųjų pirkimų skelbimus. Nei Vilniaus Troleibusai, nei Vilniaus viešasis transportas, nei Autrolis cielų naudotų troleibusų šiuo metu kaip ir neperka. Juolabiau, kai Rygos Škodos atstovėjusios ne vienus metus patvoriuose vargu ar dar gali būti naudojamos. Jeigu tikrai žinoma, kad pirko lietuviai, tikėtiniausia, kad pirkta dalims.

                                    Nežinau, ar dar egzistuoja, bet kadaise buvo tokia lietuviška firma Jusalda, kuri tarpininkavo Vilniaus Troleibusams, kai šie pirko naudotas Škodas iš Čekijos. Čekijoje tokių firmelių pasirodo yra net ne viena, taigi jų ir pas mus gali būti daugiau. O ką - neblogas bizniukas: papigiai prisiperki naudotų troleibusų, po to juos cielus perparduodi kokiai nors Ukrainos provincijai arba jų dalis vietiniams parkams

                                    Gerai būtų, jeigu latviai sutiktų pakomentuoti daugiau.
                                    Tai kaip dėl tų troleibusų tikrai nusipirko ar tik be reikalo paskleistas gandas?

                                    Comment


                                      Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                      Tai kaip dėl tų troleibusų tikrai nusipirko ar tik be reikalo paskleistas gandas?
                                      Peržiurėjau viešuosius pirkimus-ten tuščia apie troleibusų pirkima.Tikriausiai gandas...

                                      Comment


                                        Amberis kažkur prieš 2 ar 3 savaites jau dirbo linijoje vieną kartą ir iškart sugedo , kažkokia problema su štangais buvo, bet sutaisė ir atidirbo.

                                        Comment


                                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                          Amberis kažkur prieš 2 ar 3 savaites jau dirbo linijoje vieną kartą ir iškart sugedo , kažkokia problema su štangais buvo, bet sutaisė ir atidirbo.
                                          "Vitaut antrasis"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X