Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Troleibusai pasaulio miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Penkių metų bėgyje Škoda Electric pagamino Bulgarijai 180 troleibusų. Iš kurių 80 atiteko Sofijai, kiti 100 - Varnai, Plevenui, Burgasui ir Stara Zagorai.
    Taip pat Konsorciumas Škoda Electric ir Solaris pateikė 36 troleibusus Budapeštui, dar tikimasi 72 troleibusų užsakymo.

    http://www.skoda.cz/cs/press-room/ti...i-v-bulharsku/

    Škoda Electric pradėjo gaminti antrą 25 troleibusų partiją Rygai. Pirmieji 25 Škoda 27Tr buvo pateikti praeitais metais. Viso sutartis 2013 metais pasirašyta 125 troleibusams.

    http://www.skoda.cz/cs/press-room/ti...otysskou-rigu/

    Bratislava pilnai atnaujino troleibusų parką. Per 2014/2015 metus įsigijo 70 Škoda 31Tr ir 50 Škoda 30Tr

    http://www.skoda.cz/cs/press-room/ti...do-bratislavy/

    Comment


      Parašė Zorro Rodyti pranešimą
      Penkių metų bėgyje Škoda Electric pagamino Bulgarijai 180 troleibusų. Iš kurių 80 atiteko Sofijai, kiti 100 - Varnai, Plevenui, Burgasui ir Stara Zagorai.
      Taip pat Konsorciumas Škoda Electric ir Solaris pateikė 36 troleibusus Budapeštui, dar tikimasi 72 troleibusų užsakymo.

      http://www.skoda.cz/cs/press-room/ti...i-v-bulharsku/

      Škoda Electric pradėjo gaminti antrą 25 troleibusų partiją Rygai. Pirmieji 25 Škoda 27Tr buvo pateikti praeitais metais. Viso sutartis 2013 metais pasirašyta 125 troleibusams.

      http://www.skoda.cz/cs/press-room/ti...otysskou-rigu/

      Bratislava pilnai atnaujino troleibusų parką. Per 2014/2015 metus įsigijo 70 Škoda 31Tr ir 50 Škoda 30Tr

      http://www.skoda.cz/cs/press-room/ti...do-bratislavy/
      2014-ųjų pradžioje Bratislavoje dar teko matyti daug 14Tr. Jaučiaus kaip namie.

      Comment


        Parašė disident Rodyti pranešimą
        2014-ųjų pradžioje Bratislavoje dar teko matyti daug 14Tr. Jaučiaus kaip namie.
        rugpjūčio mėn kai buvau Bratislavoje nemažai teko matyti 14Tr. buvo viena kita ir nauja Škoda.

        Comment


          Kažkaip nepasiverčia liežuvis sakyt, bet puikiai tiktų Kaunui, galima netgi palikt raudonos spalvos, nereikėtų net perdažyt visiškai Škodom netinkančia salotine spalva

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Kažkaip nepasiverčia liežuvis sakyt, bet puikiai tiktų Kaunui, galima netgi palikt raudonos spalvos, nereikėtų net perdažyt visiškai Škodom netinkančia salotine spalva
            Žinoma, kad tiktų. Vien dėl turimos patirties dirbant su šio tipo troleibusais. Juk tai normalūs troleibusai, svarbu, kad būtų tvarkingi.

            Comment


              Na, modelis ganėtinai morališkai pasenęs, nors asmeniškai Vilniuje važinėjantys originalūs 14TR labai klasiškai atrodo, netgi prideda miestui žavesio kaip kokie Londono autobusai Nekart esu matęs užsieniečius juos fotografuojant. Tuo tarpu Kaune taip baisiai užkolchozinti, kuo skubiau juos nuo vaizdo reikėtų nuimt

              Comment


                Bet ir praėję kapitalinį remontą Vilniuje troleibusai vistiek išlieka originalūs
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                  Škoda Electric pradėjo gaminti antrą 25 troleibusų partiją Rygai. Pirmieji 25 Škoda 27Tr buvo pateikti praeitais metais. Viso sutartis 2013 metais pasirašyta 125 troleibusams.

                  http://www.skoda.cz/cs/press-room/ti...otysskou-rigu/

                  Bratislava pilnai atnaujino troleibusų parką. Per 2014/2015 metus įsigijo 70 Škoda 31Tr ir 50 Škoda 30Tr

                  http://www.skoda.cz/cs/press-room/ti...do-bratislavy/
                  Man toks klausimas - kaip užsienyje išvengiama painiojimosi troleibusų su autobusų maršrutais? 1990 m. Vilniuje buvo viskas aišku - 1. Maršrutinių lentelių ir stotelių grafikų spalvos (A-mėlyna, Tr-raudona). 2. Transporto priemonių spalvos - kas vos geltonas, su raudonais elementais, tai troleibusas. Kas ryškiai geltonas arba baltas su žaliom (mėlynom) juostom - autobusas. SKyrėsi ir forma, nors "bulkutėm" buvo vadinami ir pastarieji autobusai, ir Tr9.
                  Dabar švieslentės žalios, transporto priemonių formos labai supanašėjusios (pvz. Kaune - Soliaris ir Soliaris), lieka spalvos (o jei reklama)? Maršrutų numerių atskyrimas?

                  Comment


                    Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                    Man toks klausimas - kaip užsienyje išvengiama painiojimosi troleibusų su autobusų maršrutais? 1990 m. Vilniuje buvo viskas aišku - 1. Maršrutinių lentelių ir stotelių grafikų spalvos (A-mėlyna, Tr-raudona). 2. Transporto priemonių spalvos - kas vos geltonas, su raudonais elementais, tai troleibusas. Kas ryškiai geltonas arba baltas su žaliom (mėlynom) juostom - autobusas. SKyrėsi ir forma, nors "bulkutėm" buvo vadinami ir pastarieji autobusai, ir Tr9.
                    Dabar švieslentės žalios, transporto priemonių formos labai supanašėjusios (pvz. Kaune - Soliaris ir Soliaris), lieka spalvos (o jei reklama)? Maršrutų numerių atskyrimas?
                    Kaune taip buvo mano vienai pažystamai. Prie kauno pilies ji vietoj 11tr įlipo į 11 autobusa
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                      Kaune taip buvo mano vienai pažystamai. Prie kauno pilies ji vietoj 11tr įlipo į 11 autobusa
                      Kns įvykst VT "susiliejimas" - tolumoje, naktį, lyjant, skubant ar pan.

                      Comment


                        Ukraina, Rovnas. Pats pirmasis troleibusas mieste (sistema atidaryta 1974 m., pirmieji troleibusai - Škoda 9Tr19). Pats pirmasis ir vis dar dirba! 2015 m.

                        Comment


                          Parašė rytis001
                          Puiku, kad važinėja.
                          Didelio puikumo tame nėra. Tarnavimo laikas yra tarnavimo laikas.
                          Parašė rytis001
                          Fotografuota šiais metais?
                          Pagal žmonių aprangą ir žalius lapus - ne šiemet.
                          Parašė rytis001
                          Nes labai noriu tenai nuvykti bet sako Tėvai man Lietuvių Ukrainoj ir Rusijoj nemėgsta todėl negaliu ten nuvykti.
                          Tėvai ne visada buna teisūs.
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Pagal kokia apranga?
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                              Pagal kokia apranga?
                              Dešiniajame nuotraukos krašte moteris apsirengusi visai nežiemiškai.
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Parašė rytis001
                                Puiku, kad važinėja. Fotografuota šiais metais? Kaip pavyko į Ukraina patekti? Nes labai noriu tenai nuvykti bet sako Tėvai man Lietuvių Ukrainoj ir Rusijoj nemėgsta todėl negaliu ten nuvykti...
                                Pernai vasarą fotografuota. Lietus lijo, pasitaikė reta šalta diena, nors karštis ir sausra tiek pas mus buvo, tiek ir Ukrainoje pernai buvo.
                                O kas pasikeitė? Kaip prieš 5 metus, taip ir dabar. Pasienio kontrolė, tiesa, kiek pailgėjo dėl sugriežtėjusios lenkų kontrolės, važiuojant iš Ukrainos. Į Ukrainą nepailgėjo. Važiuoti pigiausiai išeina per Lenkiją. Autobusu geriausia į Varšuvą, iš Varšuvos į Lvovą. Varšuva - Lvovas kainos nuo 14 eurų. TOKS'o Vilnius - Lvovas 40 Eurų. Važiuojant su persėdimu kiek ilgiau, bet pigiau 10 eurų ar netgi daugiau, jei akcija iš Lietuvos papuola. Varšuva - Kijevas kainos kiek užkeltos. Tada jau verčiau per Baltarusiją važiuoti. Viza kainuoja, bet jei tranzitinė, tai sumoje ne tiek daug brangiau išeina, bet gerokai kelionė trumpesnė kelionė gaunasi. Beje, su Wizzair į Kijevą už 27-30 Eurų, jei pasiseks, į vieną pusę galima nuskristi. Pigiau nei autobusu išeitų. Tik už tokią kainą skraido ne kasdien ir pirkti reikia gerokai iš anksto.
                                Lietuvių nemėgsta? Nesąmonė. Niekas rusams į mordą neduoda. Važiavau autobusu, važiavo ir rusai, nepatikėsi, į Ukrainą įleido, nors vyrų tai neleidžia. Aišku, gal davė kyšį. O juos duoda beveik atvirai - eilėje pasienio kontrolės punkte teko ne kartą matyti... Ukrainos pasieniečiai jau irgi turi elektroninių pasų nuskaitymo įrangą.
                                Lvove, Kijeve, Vinicoje ir kt. pilna turistų iš Kinijos, Japonijos, negrų ir indusų (ar panašių į juos) studentų labai daug.
                                Paskutinis taisė Al1; 2016.02.15, 07:33.

                                Comment


                                  Italijoje pristatytas naujas „Iveco“ troleibusas

                                  http://automanas.tv3.lt/italijoje-pr...o-troleibusas/
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Tai ne Kaunas, bet dalelė Lietuvos. Buvęs Vilniaus 1480, dabar Žitomiro, Ukraina, 089.

                                    Comment


                                      Ar bus pilnas fotoreportažas iš Ukrainos Žitomiro miesto apie buvusius Vilniaus Škoda troleibusus?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Bus ne tik apie Vilniaus Škodas ir ne tik iš Žitomiro.

                                        Comment


                                          O dar kazkas cia is forume esanciu zmoniu,rase kad tik i musu saly tempiami lauzai kur kitose salyse jie yra nurasomi,bet kaip matome gali but ir atvirkciai.Lauksime tolimesnio reportazo,idomu butu pamatyt kaip musiskiams sekasi svetur.
                                          Tik klausimas,vilnieciu perduotu Ukrainai troleibusai kapitaliskai remontuoji dar Vilniuje ar jau Ukrainoje?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X